Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Witam z rana. Jak fajnie na urlopie. Nawet takim w domu. Zaraz biorę sie za gotowanie pierogów. Moi panowie sobie życzą ;-) A pozatym ok- młody zdrowieje, a exie olałam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć śpioszki i pracusie ;) Yennka, ale miałas przygody , normalnie jak w komedii III sortu :( A babsztyl jest powaznie telepnięty nie ma co :P Olej idiotke i już :P I całą energię skieruj na swojego i wasz związek, a idiotka niech kisi się we własnym sosie jak to lubi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa ekipa budowlana melduje się ;) Jejku ale mnie wszystko boli :o Jak dobrze mają te, które odpoczywają. Ja w czwartek i piątek tez wzięłam wolne, musze znaleźć brodzik... i sukienkę na ślub przyjaciólki. W końcu będę świadkową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie rozpędziłam ze ugotowałam na 3 dni obiady. Tyle z głowy. Chata sprzatnieta - najchetniej na dwór bym poszła, na wieś pojechała - a tu nic z tego, siedzę z młodym w domu. On tez ledwo moze usiedzieć, łazi od okna do okna. Grosazek, mnie tez kiecka na sobotnie tańce potrzebna, a jakos nie mogę zebrać się na zakupy. Upatrzyłam ładną na allegro,ale po ostatnich ciuchowych tam zakupach nie mogę się zdecydować. Kupiłam żakiet i bluzkęostatnio - żakiet byłdosć bezkształtny w realu,a materiał bluzki - szkoda słów. A pozatym szukamy projektu domu - juz na 99% wiadomo, że stary dom jest do rozbiórki :-( No i myslimy nad kredytem wspólnym - jakos pokombinowac trzeba by potem z dziedziczeniem kłopotów nie było ;-) Juz sobie wyobrazam mojego exia jak sie dzieli z moim jakby cos mi sie(puk,puk) stało :-D Ale byłaby wojna. II światowa przy tym to byłby pikuś. ;-) Albo ja z exią ;-) A pozatym tak mi błogo ze mam wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie!!! Yeny 🌻 Co do zakupu ciuchów drogą internetową tez mam dystans i to spory. Nie ma to jak Samej dotknąć, przymierzyć itp. Wolę jednak w tej materii tradycyjnie powyszukiwać czegoś w realnym sklepie ;) Groszek, ja też nie rozumiem co jest z tą moją skrzynką... A ciekawość mnie pożera wielkimi kęsami ;P Wyślę do Ciebie @, a ty w wolnej chwili, między wstawianiem brodzika, a malowaniem jakiejś jeszcze niedomalowanej ścianki, wyślesz mi kilka małych foteczek, co?? :) No a tak poza tym to sił życzę na dalsze prace!!! Buziaki dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke, jak się sprawdza nowy antywirus?? Wiesz tak sobie myślę, ze może poszukałabyś jakiegoś wybitnego informatyka i zainstalowała coś ANTYantywirusowego w sowim mężczyźnie... Trzymaj się kochaniutka z uśmiechem przede wszystkim i ponad wszystko!!! Yenny i jeszcze jedno... Podpisuję się pod słowami Ka skierowanymi w odniesieniu do Twojej sytuacji. Nic ponad to nie ma chyba do dodania! Też mi się wydaje, ze Exi chodzi o to, co sama czynisz, czyli o wyładowywanie złości na bogu ducha winnym mężczyźnie Twoim... A to przecież ona jedna stoi za Twoimi nerwami i nikt poza tym!!! Daj jej radę, bo uboższa ona jest od Ciebie w całej okazałości ;) Celi, jak tam samopoczucie?? Net ❤️ witaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko wysłałam Ci fotki :) Nowe dośle koło piątku bo te już nie są aktualne, od wczoraj mam panele na podłodze... a mój ulubiony p. dziś znów się odezwał :D Rany, ale jest fajnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie pracujace i wypoczywające ....................ja należę do tej pierwszej grupy:-(. Odzyskałam oczki i znowu widzę :-D. Teraz wracam do pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!!! Groszku dzięki :) A jak Ty fajnie wyglądasz w roli majstra przewodnika :) I te sławne reddsy :D Szybko idziesz do przodu i oby tak dalej :) Buziaki dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) a mnie znowu coś dopadło :O teraz bola mnie nerki fuck - ja juz nie wyrabiam z tymi róznymi bólami 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem styrana - bylismy na wsoi, dwa dni nieobecności i juz chwasty rosną. ta walka jest nierówna. Groszek - nie mam zdjeć pana P!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeny, o jeny :P Oj, wysłałam linka do zdjęcia tego pana. Jeśli dostałaś fotki z mojego gniazdka, to tam musi być tez i ten link :) Póki co cichosza... nie chcę niczego zapeszać. Jak będzie się coś więcej działo to na pewno Wy pierwsze będziecie o tym wiedziały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzę Groszek, ostatnio mimo urlopu tak zalatana jestem ze wszystko robnię w biegu - pocztę sprawdzam tez. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Yennka, bo Groszkowa najpierw wkleja link a pozniej pisze o co w nim jej chodzi :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Buziolki słoneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry zaliczyłam zaspanie ....................a wszystkiemu winny niedźwiedź jak to facet najpierw cos chlapnie a potem sie zastanawia ...................a ja sie zdenerwowałam troszke i nie mogłam zasnąć więc efekt jest taki że spałam dzisiaj jak zabita - i do tego było mi ciepło miło nic nie bolało jak w niebie ..........tylko pobudna była z piekła rodem szybko szybko bo co by nie mówić autobusy MPK są punktualne zawsze według rozkładu - spóxnisz się nastepny za 20 minut . Teraz czas do pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, Ty poranna ptaszyno :) Co Cię tak wcześnie z łóżka zerwało? Ja dziś od 5 na nogach... po babcię na dworzec jechałam. Miłego dzionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Zajrzę dopiero wieczorem. Groszkowa, obejrzałam i stwierdzam ze i owszem ;-) Celi, lepiej sie czujesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!! A tu co znów taka cisza, jak makiem zasiał?? Właśnie Celi, jak Ty się czujesz?? Buziaki dla wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) noo jak się dłużej w dzień przespałam to nawet oki ;) nwerki nadal bolą i inne mam dolegliwości , jakby mi ktoś o tych wszystkich dolegliwościach powiedział przed ciążą , to bardziej bym uważała jeszcze ze 2 latka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Yennka bo J dzisiaj wyjeżdzał rano do koszalina , więc sama rozumiesz ;) Buziaczki dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam porannie Celi oj ciężko przechodzisz ciążę .............ale potem ile bedzie radości :-) zobaczysz potem tych złych chwil sie nie pamięta ..........urodzi się mała śliczna bużka a jak zacznie się usmiechac gaworzyć to wynagradza wszystkie trudy ciąży . trzymaj się kobieto i nie dawaj się , odpoczywaj i dbaj o siebie i o dzidzię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) ależ byłam wczoraj zakręcona odpisywałam Groszkowi, a napisałam Yennka :P ehhh ale jestem ostatnio rozkojarzona :O Buźka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka! Twój synio jest cudowny :D A rozwija się tak szybko... oj spieszy mu się do biegania chyba :P Rewelka. Ja uciekam na budowę, bo o 12 ma przyjść pan i wstawić mi drzwi do łazienki. No.. w końcu można będzie posiedzieć spokojnie na kibelku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×