Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Serducho-->oni wracaja..ale tylko dlatego ze my wyciagamy po nich rece3..pomimo ze calemu swiatu mowimy co innego..i ba-nawet nam samym sie tak wydaje..przeszłam podobna kolej rzeczy..oby finał był inny u Ciebie..ale gram w totka wieeesz?;-) Mili darła sie wczoraj 1,5 godz.malo Jej na allegro nie wystawilam,ale Tata wzial dziecie w obroty i teraz chodzi i gada ze tylko przy nim zasypia itd. itp. ;-) Anouk-->to imie to cos ma ze sie łapie guzy.. ;-) Ty lepiej jak bedziesz w 9 miesiecznej podrozy to sie ubezpiecz dodatkowo ;-)A Twoj niech nie kibicuje tylko sie zajmie Toba i swoimi\"chlopakami\" coby w formie były... dobra lece!pa! Brzuszek Celinkowy-całusy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ani - oh ty bidulko :( tulę cieplusio i życze szybkiego zagojenie się rany :( I uważaj na siebie w końcu, bo coś często ci się cos przytrafia :P Oby do rocznicy się zagoiło ;) Yennka - co jest ?? Jo - buźka :) i łaskotki dla Niuni :) i podeslij jakieś zdjątko królewny oki?? A faceci to już tak mają, że normalne czynności u nich do rangi mistrzostwa urastają :P ale najwazneijsze, że chce królewne nosić :) Serduszko ;) - powaznie czuję się jak wieloryb :P jak siadam na kanapie to mam problem z wstaniem - no normalnie wyglądam jak bańka-wstańka :P No i naczynka mi pękają na buzi :P juz wyglądam jak różówa świnka, a co bedzie dalej ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili... śliczne zdrobnienie, takie oryginalne i uroczo słodkie... Na zawsze :) Jo, tak jak napisała Celi, choćby tatuś miał z tego małego uczynku robić mistrzostwo, to niech mu będzie;) Najważniejsze, aby te mistrzostwa zdobywał nie mniej często niż Ty :) W totoka proszę graj!!! Wygraj pokaźną sumkę i zaszalej :) Jakby wygraną miały być wszystkie mądrości świata to chciałabym abyś mi jakąś ich część wysupłała, co bym się więcej miała w życiu nie gubić a podążać za mądrym głosem. Przyjaciółka mi poradziła- krocz za głosem serca... A ja czasami nie wiem co we mnie do głosu dochodzi. Cokolwiek by to nie było teraz posłuchałam złapałam i zatrzymałam... Może kiedyś szepnie wystarczająco głośno- puść, wyrzuć! A może tylko będzie śpiewało - kochaj kochaj kochaj :) \"Bo widzisz tu są tacy którzy się kochają i muszą się spotkać aby się ominąć bliscy i oddaleni jakby stali w lustrze piszą do siebie listy gorące i zimne rozchodzą się jak w śmiechu porzucone kwiaty by nie wiedzieć do końca czemu tak się stało są inni co sie nawet po ciemku odnajdą lecz przejdą obok siebie bo nie śmią się spotkać tak czyści i spokojni jakby śnieg się zaczął byliby doskonali lecz wad im zabrakło bliscy boją się być blisko żeby nie być dalej niektórzy umierają - to znaczy już wiedzą miłości się nie szuka jest albo jej nie ma nikt z nas nie jest samotny tylko przez przypadek są i tacy co się na zawsze kochają i dopiero dlatego nie mogą być razem jak bażanty co nigdy nie chodzą parami można nawet zabłądzić lecz po drugiej stronie nasze drogi pocięte schodzą się z powrotem ks. J. Twardowski\" :) Celinko!!!!! Wielorybinko wspaniała!!! Cierpliwości! Zobaczysz że Twoje większe i mniejsze męki zostaną nagrodzone z nawiązką :) A po porodzie wszystko wróci jak za dotknięciem magicznej różdżki. Słyszałam, ze ciąża wnosi do kobiecego organizmu wiele dobrodziejstw :) I tego Ci życzę. Zresztą również jeszcze jednej topikowej brzuszkowej Pani tego z całego serca życzę... Emmo ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny;) Na razie jeszcze nie wróciłam do pracy, więc jakoś to przeżyję. Moi rodzice się smieją, że od dziś chyba zacznę traktowaĆ suszarkę z nabożnym szacunkiem;) Póki co poza domem ciemne, duże okulary i soczewki;) Wszystko chyba się da przeżyĆ. Ale obiektywnie stwierdzam, że w wakacje mamy pecha:( dobrej nocy, idę do herbatki z cytryną. Polecam wszystkim, mam nowy śliczny dzbanek i mogę wszystkim Wam zrobiĆ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój pognał do sklepu, bo zachciało mi się fajnej książki;) dostał listę. Zobaczymy, co przywiezie. Pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, jaki tam wieloryb. ZNowu zżarłaś Arbuza:D Co jest z ninke, Ka i Agatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem czytam pozdrawiam
Ka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem, brak mi weny do pisania. I już nie chcę marudzić. Deszcz przez ostatnie dni działał na mnie depresyjnie. Z moim nadal wojny prowadzimy. Serduszko......i co mam Ci napisać. Faceci tacy jednak osiagają to czego chcą. Może nieładnie napisałam, bo to wasza decyzja była. Pozostaje mi tylko życzyć szczęścia. Na wszystko masz czas , poznaj go dobrze, bardzo dobrze. I jeśli to właśnie ten jedyny to faktycznie nie uciekniesz przed nim. Anouk......co Ty piszesz wakacje były przecież udane. Uważaj na siebie. A tak w ogóle to nie mógł Twój tej suszarki podnieść. Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-( Deszcz doprowadza mnie na skraj depresji. Witam z zalanego deszczem Lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka-masz bana
czy co ??może na zż narozrabiałaś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry jestem nerwowa ...................... do 14 tej musze dotrwać a potem bedzie co ma być - przed żadnym egazminem nie byłam taka nerwowa . że tez zachciało mi sie jeźdźić :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimcia - będe trzymać kciuki :) Yennka - tulę cieplusio ;) - u mnie chwilowa poprawa pogody ;) niby się chmurzy, ale nie pada :D Ani - ty wakacje mamsz zawsze udane, tylko ciężko przystosowujesz się po powrocie do naszych warunków i klimatycznych i mantalnościowych :D:D:D:D:D:D Sreuszko - kliknij coś więcej o waszym nowym związku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, trzymam kciuki, whimcia, trzymam, szczególnie we wskazanej porze. będzie dobrze i zdasz. Dziś weszłam na sposoby i jak poczytałam trochę, to aż mi sie smutno zrobiło, bo Agata sie pożegnała na tamtym topiku. Jo,. Michalina jest wspaniała....Gratulacje dla obojga RODZICÓW. Groszek nam sie urlopuje;) Celinka, widziałaś linka? Ja przeszukuje allegro w poszukiwaniu pościeli i jakoś nic mi sie nie widzi, a jak widzi, to kosztuje coś 300PLN lub jest mniejszy rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mi lepiej, bo zjadłam ciacho,ale ogólnie do dupy. Whim, to potrzymam kciuki Jo - udało się, to ja i mój synio -sprzed roku.Mała jest boska. Ninke, masz @ Ani, Tobie wygojenia oka. Reszta - buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani :( nie wiedziałam żadnego linka, bo wczoraj mój siedział przy kompie i coś wspominał, ze chciałas się skontaktować, ale ja walczyłam wczoraj z ranigastem w łapce i migdałami a i tak w końcu sięgnełam po przeciwbólowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez szukam ładenj pościeli na allegro, ale w wersji mini :D:D:D:D:D no wiesz do łóżeczka :D:D:D:D:D:D ale nam też musze jakąś już kupić :( bo na tratki juz patrzeć nie mogę :( jak znajdziesz coś ładnego to podrzuć linka- tylko tak ja poproszę w okolicach 200zł - oki ? :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba teraz jak mój będzie na wyjeżdzie przejde się do andropolu czy jak tam się to nazywa i zamówię sobie coś na wymiar - bo pościel z ikea mi nie podchodzi :P mój się w takiej gustuje, ale ja nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on to nawet dla bąbla chciał pościel w kratkę kupić :P i kocyk w kratkę :P i wózek najlepiej też w kratkę :P i oto jest gust mojego faceta :P ale sam sie w kratki nie ubiera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, no właśnie te 300PLN:O:O:O:O Ostatnio kupowałam za 130PLN (satyna bawełniana, na zamek), bardzo, bardzo ładna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) Przeżyłam ten weekend i sądzę, że w następny zejdę ;) Panieński był w porządku... ale nerwów tez się najadłam. W niektórych chwilach myślałam, że ze skóry wylezę. Ale nie warto o tym pisać. No i chyba już oficjalnie wiadomo, żeśmy są w związku. Choć póki co traktuję to wciąż z przymrużeniem oka. Ja to chyba jakoś mocno uprzedzona jestem :P Poza tym on młodszy... jakoś tak głupio. Nie będę mu matkować - zresztą nigdy już żadnemu facetowi, nie wiem co ludzie o tym pomyślą, że to jakiś układ \"sponsorowany\" czy coś :o Pożyjemy zobaczymy. Jadę zaraz do domu meble kuchenne obejrzeć, a wieczorem idziemy do kina. Widziała już któraś może Ultimatum Bourne`a? Dwie pierwsze części były super. Buziaki deszczowe i prychające :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×