Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Yennka już troszkę lepiej ? humor wrócił? bo jakoś smutno bez twojego pisania :( no i ja rozumiem ze Anii ma teraz goracy okres ! ale co z Ninke? Jo byłas w biedronce??? - u mnie sa te cuda :D wiecie jaka ja dzisiaj zakręcona jestem :( poszłam do sklepu po olej bo ise skończyl i ogórki na sałatkę , kupiłam małej deserki, obiadek , ogórki i coś tam jeszcze wróciłam do domu rozmoroziłam schab ii co się okazało ? a no oleju nie kupiałam :D:D:D:D Cóż Ninka będzie miała mały spacerek w upale :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dooopy z tym wszytskim. Celi-->byłam w biedronce ale nie kupiłam..bo wymyslilam inna wersje ;-) ide coby humorów nie psuc gderaniem swym powszednim ach ! pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo - mnie te kwiatki zauroczyły, tylko brak takiej osłony jak ma Ninka, a że moja to jeszcze pierdółka to leząc kopie nóżkami po osłonie i ma fajną zabawę :D:D:D u mnie też do doopy :( niby nic, ale J. zdołował mnie rano ....... mam dość :P może poźniej kliknę @ , ale nic nie obiecuję :O Ninka śpi, nie daje się obudzić, jak wchodzę do pokoju to przez sen krzywi sie naciąga pościel na główkę i odwraca sie odemnie :D i nici ze spaceru 😭 więc znowu cały dzień będziemy się kisić w domu i na tarasie :O Moja mama kupiła jje we włoszech taką \"włoską\" posciel - tj jak dla mnie 2 prześcieradła :D:D:D jedno na gumce na mateac a drugie do przykrywania + poszewka na podusie :D:D:D jak to zobaczyłam to miałam głupia minę, ale dzięki tej pościeli Ninka nie gotuje mi się w te upały :D:D i bardzo polubiła nowe misie :D:D:D co prawda na początku trzepała nią okrutnie szukając wypełnienia :D:D:D ale juz wie, ze nic dodatowo nie ma :D:D no i zaczeła mi spac w poprzek i klinuje mi sie w łóżeczku i musze ją w nocy ze 3 - 4 razy ratować :D:D:D - do tego przez upały budzi siena herbatkę :( i codziennie rano zamiast być wypoczęta mam czajnik zamaist głowy :D:D:D:D i od czasu do czasu mój tez dba o odpowiedni nastrój :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem, żyję - mam nawet lepszy nastrój. Ninke, zebyś wiedziała, ze mój młody ma powodzenie. Laski walą drzwiami i oknami ;-) A jego komentarze na NK... Śmiać mi się chcę jak czytam. \"Słodziutki jesteś\", \"te Twoje oczki\" itd... to tylko te \"łagodniejsze\" :-D Ziewam strasznie - bo wróciłam nad ranem z Warszawy, byłam w Romie na \"Upiorze w operze\" z przyjaciółmi, jestem zauroczona tym musicalem, siedzę i słucham to co jest na Youtube, dziewczyny, naprawdę warto. Żałuję, że nie byłam na Miss Saigon, a z tego co wiem, to na razie nie będzie powtarzane. Ale wracając do Upiora - powiem tak, chwilami miałam dreszcze z wrażenia, mam nawet autografy niektórych głównych wykonawców. Żałuję, że nie śpiewała wczoraj Kaja Mianowana(ona jest z Lublina), ale Edyta Krzemień też była świetna. No i fajna była droga powrotna ;-) Postój co drugi CPN ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Yenka :) Pozostałym dziewczynom też macham łapką. Miłego tygodnia. Wrócił mój... miejmy nadzieję, że tak pozałatwia teraz sprawy, że już nie będzie jechał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej w ten piękny ostatnio czerwcowy dzień. Dziś znów kilka bitych godzin siedzę i słucham, czasem pytam... Jutro to samo, w środę też. Ten tydzień to w ogóle będzie masakra:( :( A miałabym ochotę nad wodę. Jessssssuuuu, jak chce mii się spac. Celi, ja jak twoja ninka latem też śpię pod prześcieradłem, kupiłam takie kiedyś w USA, wielgachne, satynowe, chłodne. A mój dalej śpi w schemacie: odkryty-zakryty-odkryty-zakryty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze miesiac do urlopu... Jak tak kisnę w pracy w upały, to żałuję, że nauczycielka nie zostałam. A babcia prosiła, oj prosiła, bym szła w jej ślady ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 lipca wyjeżdzamy, a w czwartek kończy się ta masakra... Potem w sierpniu/wrześniu jedziemy jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się śmiej cwaniaro, Ty już po ;) A mój gamoń jeszcze sprawy z wku musi uregulowac... bo on wcześniej nie pomyślał o tym :o Fakt nie było go w kraju od lat... ale temat trza wypros\\wadzić na prostą i zakończyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dostaliśmy zaproszenie do Puszczy Białowieskiej na kilka dni... Chyba się skusimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Gdzie was wszystkie wywiało??? Ja sie pytam??? Ani usprawiedliwiona- atakuje obrńców ;-) Garni urlopuje. Groszkowa i Celisia się odzywają. A reszta??? Whim??? Mumi??? Jo*??? Serduszkowa??? Ninke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Yenka :) Dziewczyny pewnie też korzystają z lata... ale ta długa nieobecność Serduszkowej niepokojąca jest. Cóż... od dawnego tytułu topiku sporo wody upłynęło i wiele się pozmieniało :D Pytałas o pierwszy taniec ... echh jeszcze nie wiemy. Nie wybraliśmy jeszcze. Wiesz, w naszym przypadku ciężko mówić o jakiejś \"naszej\" piosence :P Dlatego myślimy jeszcze... ja mam parę typów m.in. por una cabeza - gotan project to jest walc z tangiem :) albo Leonard Cohen Dance me to the end of love, albo David Gray - This year`s love, Rod Steward - When I need you, albo coś weselszego np. Wet wet wet - love is all arond. No i nie wiem co wybrać, a tu się jeszcze trza nauczyć tańczyć :o W piątek odbieram suknie, więc możecie się spodziewac fotek z mierzenia :D A dzis jescze przelece się po miesię za butami. Kurcze, szkoda mi wydawać 160 zł na buty z satyny, których nigdy więcej nie nałożę. I wczoraj znalazłam śliczne Ryłko, skórka, obcas też obciągnięty skórką, ecru i przecenione na 100 zł. Dlatego dziś proforma przejde się po sklepach ale chyba te wciągnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty Groszku ! włożysz poźniej te białe satynowe botki , na nózie czarne rajstopki i sru do miasta :D:D:D:D:D a ty od razu zakładasz, ze tylko jeden raz !!! kobieto a gdzie ta zapowiadana oszczędnosć ? :D:D:D:D:D:D:D Ryłko zawsze są wygodne :) Yennka,zazdroszczę , zazdroszczę- tez bym się wyrwała, gdzieś na coś- bo DVD mi zbrzydło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na czerwono Anouk
Ja właśnie mam przerwę w atakowaniu. ;) Groszek, powodzenia, ja swoich butów nigdy wiecej (jak na razie) nie włożyłam, mimo, że błekitne i mało weselne:P Nawet juz nie pamietam, ile kosztowały:P Ale nie warto kupowac takich satynowych, typowo ślubnych. Skórka zawsze jakaś milsza;) A ja potwierdziłam już uczestnictwo w imprezie weselnej w okolicach Krakowa na początku sierpnia. Pojedziemy dwa dni wczesniej, to w końcu do Wieliczki pojadę. Szkoda tylko, że w lipcu bedę w Skandynawii (prawie trzy tygodnie bedziemy jeździć, wracam według planu 29), więc nie opalę sie i bedzie mnie czekała wizyta na solarium (bleeeeeeeeeeeeeeeeee, nienawidzę, nienawidzę). Pech chciał, że później jedziemy w "ciepłe kraje". Ale zanim wyjazd, jeszcze obowiazki i mojego brata trzeba do Berlina na lotnisko odstawić ( więc weekend jeszcze nam wyskoczył). Ale na reszcie!!!!!!! WAKACJE!!!! Znaczy o9d czwartku:P Mój zmienił pracę, po czasie próbnym zmienili mu warunki, więc podziękował i teraz, jak taki długi urlop się szykuje, to bedzie trochę "bezrobotny". Czarno na białym, ze ja utrzymuję rodzinę:P:P:P:P he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo. Komp mi się dziś wiesza, net idzie jak krew z nosa. Celinko, dostałam twojego emilka odnośnie J - dziś dopiero... Nie wiem co jest z moim emailem, albo zdjec nie wysyła, albo z opóźnieniem emaile odbiera. Z domu postaram się opisać, jak nieto jutro rano. A teraz spadam pracować. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomarańczowo Anouk
Groszku, a może poczciwy Sinatra i Strangers in the night? łatow się do tego kołysac. I naprawdę romantyczna to piosenka:) Byle nie tylko wielka miłosć:P:P:P:P:P z jakiegos filmu polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomarańczowo Anouk
łatwo:P Ale gorąc, a ja tu zdycham, nawet owoce i ciastka mnie nie kręcą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz przeczytam @. Kupiłam butki :D Ryłko, te o których pisałam. Nówka sztuka za 100. Takie jak te: http://www.allegro.pl/item390687127_oryginalne_czolenka_rylko_prawie_jak_nowe_.html Co do piosenki to jestem za tą i za takim podobnym układem :) http://pl.youtube.com/watch?v=QSEPq0UKPy0 Jak myślicie? Ani, w piątek czyli zanim pojedziecie szykują się nam tropoki więc dziś jeszcze nie narzekaj na gorąc. ma być 39 w cieniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×