Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

miłych snów :) rano nie będe pierwsza :P a do północy na meldowanie nie będę czekać :D:D:D:D więc papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze, celi, mnie też....prawie wieś tańczy i śpiewa, ale dekoracje i bukiety robią świetne. Tu są stare zdjęcia sprzed dwóch, trzech lat, ale wiem, że obecnie robią super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Obiad \"sie robi\" to ja siadłam do kompa. Mój zaraz pojedzie z dzieckiem gdzieś tam(swoim), potem my mamy jechać na wies. Mój syn od rana biega - dosłownie, bierze udział w zawodach. Ja spałam do 8. Jak dla mnie - rozpusta. Ani, zarz ściagnę zdjecia z aparatu i pchnę Ci fotkę mojego kibica. A nerwa mam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że się podoba. W sumie tak się przyglądałam i rzeczywiście chyba ładnie będzie taki \"wiszący\" bukiet wyglądać. Oczywiście lekko wiszący. Fajnie, że mogę liczyć na Wasze podpowiedzi :) Celiś ucałuj Malutką od cioteczki zielonej ;) Aaa Whim... mój Boże jakie piękne fajerwerki były!!!! W życiu nie widziałam tak cudnych. A dziś pokaz specjalny... już nogami przebieram z niecierpliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, jeszcze raz wysyłam zdjecia. Najpierw pisłao mi, ze wysłano, teraz nie ma ich w wysłanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam za sobą analizę dostałam 4+ i ku mojej wielkiej radości mam zwolnienie z egzaminu :-D. Od jutra zaczynam sie uczyć prawa podatkowego ...........jest bajecznie . Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze z rana. Ziewam 💤 Spać mi się chce strasznie. Głupoty mi się śniły straszne dziś w nocy. Whim, gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty Jo ? co ? do szkółki się wybrałaś? czy wspominasz stare dobre czasy ? :D:D:D:D:D:D:D mnie pyszczydło też się drze :O i gardło boli i z nosa znowu kapie wrrrrrrrrrr ale jak tu nie chorowac jak jednego dnia na spacer ide w letniej sukience a nastepnego dnia w kurtce :O jaskółki oszalały :D:D:D:D: własnie juz 3 dzisiaj wpadłam na szybę od tarasu :P i kłóce się z moim o krzesełko do karmienia :P ja chce ten kwiatek - taki jak ma Mili - bo on taki dziewczęcy, a ten mi swoje wizje przedstawia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty Groszku @ bedę dopiero miala za kilka dni :D:D:D:D:D bo cycki się zrobiły normalne, a specjalistka Jo powiedziała mi, ze to na @ :D:D:D:D:D:D:D:D a poważnie to juz odpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ! jesteście tam??? no nudzi mi się 😭 popisałabym o czymś ;) bo na dział ciążowy dostałam chwilowo wysypki, bo ilez mozna czytać co zrobić aby zaciążyć wrr, albo czy w ciąży mozna jesć rybkę, albo kiełbaskę z grilla, abo czy można ściać włosy- jeżu ..... wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i czasem też podczytuje tamto forum - tak z ciekawości :D I włos mi się na głowie co te kobitki tam wymyslają. Za kazdym razem obiecuję sobie, że jak się nie dam tak zwariować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończone zapomniane Celi daaawno to było ;-) Pewnie ze stój przy swoim i niechaj bedzie kwiatuszek!Ja jestem bardzo zadowoolona z siedziska i kojca Mili tez lubi, miała 5 miesiecy jak siedziala w krzesełku bo ma regulowany kąt siedzenia-dla maluszka na wpół leżąco..a te uczydełka -krzesełka to nic fajnego ale szczeniaczek tak-Milunia jest na tym etapie ;-)czyli masz jeszcze czas! ;-)Ale jak widze ze u Was juz temat gimnazjum to sama nie wiem .... ;-) :-) Groszek--> boskie i to na głowe jakkolwiek sie zwie BOSKIE! Whim-->Ales Ty robotna jak mróweczka ;-) masz to po ...Yenny chyba.. Yenny Gówniaro Jedna-może przestan sie stresowac co?i myslec o wszystkich?pozdrawiam gorąco!! Dziewczyny Mili konczy rok za miesiac...jak to zleciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzisiaj załatwiłam sobie ważną rzecz jak dla mnie : dostałam na @ namiary na endokrynologa w centrum onkologii i zadzwoniłam mam jechać ze skierowaniem i wszystkimi papierami .............. przekonałam panią że nie można mnie zostawić bez pomocy bo jestem biedna i nikt mnie nie kocha do tego :-P. skierowanie też załatwiłam u mojej pani doktor rodzinnej bez problemu . A czemu Centrum Onkologii ................. bo tam jest możliwość scyntygrafii i wszelkich badań bez dodatkowych opłat a że do końca swoich dni będę na lekach to tez muszę być pod kontrolą - a skoro tak już musi być to niech będzie jak najlepiej jak tylko może być :-D. Teraz piję kawę i zastanawiam się czy robić podatki czy zabrać się za naukę prawa podatkowego lub ewentualnie makroekonomii - a ponieważ jestem kobietą to jestem niezdecydowana ( za cholerę nie chce mi się uczyć a tym bardziej pracować ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo :D:D:D:D:D a ja myślałam, ze Mili jest z sierpnia :O łot skleroza :D:D:D:D:D:D Groszkowa oj nie daj się zwariować oj nie ;) bo co niekótrym to tam wali oj wali na dekiel :P czytac się tego nie da ! a co jedna to mądrzesza :O Whimcia :D:D:D:D:D:D:D ja tam lubię twoje niezdecydowania, bo za pół godziny nam doniesiesz, ze podatki zrobione i juz coś wklepałaś sobie do pamięci na egzaminek :D:D:D:D i powodzenia w leczeniu ;) Yennka - zyjesz????? Garni? kobieto pracujaca- zrób przerwę na kawke :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo wiem ze Mili to już pannica ................... ty wiesz czemu ja pamiętam :-D. Co do ekonometrii to już Ci mówiłam że jesteś zboczona i to bardzo ............ ale jak widzę w twoim wypadku to zboczenie nie wyleczalne . Zastanawiam sie z kim miałaś ta ekonometrię ................ tylko mi tu nie pisz że z Mariola Piłatowską bo mnie rozłozysz na łopatki i nie wstanę :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra zmykam na spacerek, mała nakarmiona, ja odwalona jak stróż w boże ciało i można podrywać ciacha :P mój dzisiaj nas pilnuje :P zazdrośnik jeden :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do topików o macierzyństwie w sensie jestem w ciąży czy wolno mi....................... to czasem jak mam zły humor czytam i wtedy mam polewkę na całego bo jak sobie przypomnę że w ciąży żarłam lody i pomarańcze a jak nachodziła mnie ochota to piłam piwo ( z reguły codziennie przed południem więc piłam w pracy:-D.) ............ a tu pada pytanie czy mogę zjeść kapustę czy brokuły to ja wysiadam na całego . Co do starankowych topików tych nie czytuję bo nie wyobrażam sobie gdybym mojej dużej gadziny nie miała - widziałm jak to jest jak sie ludzie starają o dzidzię a to trwa i trwa ................. teraz panna już ma 17 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola w białych rajtkach yes of kors - modele z nią miałam ale miałam z Wiśnia ;-) ekonometrie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim ;) ale ja nie o tych starankowych topikach - tylko typu juz 5 dni kochałam sie z mężem czy moge byc w ciąży?? albo zrobiłam juz 7 testow wsyztskie wyszły negatywnie, ale moze jestem w ciąży? i to nie sa normalne osoby z problemami :P tzn mają problem ale z głową :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D no i jest taka jedna co codziennie po 10 tematów zakłąda- typu czy gin mógł niezauważyć ciaży- bo okres mi się spóżnie az 1 dzień :O ale ta jest debeściarska - bo ten temat wałkuje juz 3 miesiąc :P :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×