Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kusicielka

Jestem Kochanka Zonatego Mezczyzny

Polecane posty

boże ,nastepny(a) co mnie lepiej zna ,ludzie skąd wy wyciągacie takie wnioski...wychodzi na to ze niektórzy to czytaja tylko to co chca i nie potrafia czytac miedzy wierszami a ironiczne odpowiedzi przyjmuja jako fakt... paranoja jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem jest ale
oczywiście, że cię lepiej nie znam, ale czytam te twoje wypociny i z nich jasno wynika, że myślisz tak jak mężczyźni czyli kroczem - być może to jest przywilej kochanek - takie myślenie- bo normalne kobiety do myślenia używają tradycyjnie mózgu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale twoje chamstwo i brak konkretów to tez niejako wynik braku mózgu,może i mózg masz ale połączenia nerwowe ci szwankuja ,a może ostały ci sie tylko dwie komórki ,które jak sie spotkaja to nastepuje logiczne myslenie ,ale narazie chyba błądzą po dużej czaszce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc co tak późno dokonałaś takiego odkrycia? :) Nie przejmuj się bo w twoim przypadku komunikacja między głową a kroczem jest jak najbardziej prawidłowa,a ci którzy biedni myślą tylko głową po prostu zazdroszczą bo krocze mają widocznie w atrofii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem jest ale
brak konkretów o_o o czym ty wogóle mówisz o_o o_o o_o ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem jest ale
xyzed - a skąd ty możesz to wiedzieć hę? - wydaje ci się, że myślisz? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chujem ale myślę :p Co do ciebie to mam jednak wątpliwości :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poddaje sie , z głupota nie potrafię dyskutowac ,jak ci iloraz inteligencji podskoczy przynajmniej do 140 to wróc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że się wtrącę
"owszem" a skąd ty sie urwałaś/eś??? na jakim świecie ty żyjesz???? zejdż na ziemię i daj żyć innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ostatnie oczywiście nie do ciebie xyzed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka
Witam was U mnie jak na razie nic sie nie dzieje. Zawieszenie w prozni. Moj mily podjal rozlake na jakis tydzien zeby to sobie jakos poukladac w glowie. Nie najlepiej mi z tym. Oh takie zycie. Xyzed skad tule wrogow u ciebie. Kazdy atakuje twoje wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wprawdzie nidgy nie osiągnę 140 ale jakoś przeżyję :) Wiem ,że to nie do mnie było 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka
Jak tam u was leci drodzy sc i xyzed. W milosci wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Kusicielko-jestem z Toba ,tydzien minie szybko.. mam pytanie jestes gotowa na zycie z nim?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka
Xyzed pytanko do ciebie Czy twoja zona wie o kochance. Jesli tak jak to zaakceptowala. Skad w ogole tak twoja niechec do zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem jest ale
sc - do dyskusji na poziomie duupy potrzebujesz adwersarzy o IQ 140 O_O - wprawdzie sama pisałaś wcześniej, że masz 156- chyba - a ja się pytam w którym miejscu tyle masz- hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kusicielko bo jak ktoś tu napisał bardzo kontrowersyjną postacią jestem :) i mnie to cieszy ,bo przynajmniej jakieś uczucia wywołuję :) ,a że negatywne,no cóz bo widzę ,że nie wszyscy na mnie plują więc nadążam z wycieraniem twarzy :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem jest ale
żona xyzeda nie wie nic o kochance - ona jest jakas niekumata albo niedorozwinięta - przynajmniej w takim świetle ją xyzed tu przedstawił :O O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka
Chcialabym byc z nim, ale obawiam sie ze on bedzie chcial ratowac to malzenstwo. To boli bo i tak bedzie nieszczesliwy. Nie chce sie oszukiwac i oczekiwac ze wszystko ulozy sie tak jak ja chce. Nie lubie rozczarowan wiec nie nastawiam sie na wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka
Nie martw sie xyzed. sa tacy ktorzy rozumieja i sa po twojej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w głowie słoneczko w tych niwielkich komórkach co zwą sie neuronami...anatomii mam cie uczyć??fakt zapomniałam ty wiesz tylko gdzie jest duuuppaaa aha i jeszcze gdzie jest krocze... -na poczatek to dużo ,jak tak dalej pojdzie to sie nauczysz ,gdzie jest serce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kusicielko nie wie .Skąd taka niechęć? Już to opisywałem i powiem tylko tyle,że nie mogłem już dłużej akceptować pewnych zachowań więc zamiast kłótni,próśb i gróźb jako czystej wody męski egoista zrobiłem co zrobiłem.W domu cisza,żadnych częstych kłótni,mąż wytresowany,robiący co żonka sobie życzy ale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka
Wydaje mi sie ze powinnismy otworzyc nowy temat dyskusyjny pt. DLA TYCH KTORZY CHCA SOBIE ULZYC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem jest ale
moje IQ nie osiągnęło poziomu 156, a więc dyskusja jaką prowadzę jest w moim przekonaniu ok, ale Ty O_O - taka inteligentna a poziom dyskusji, no wprost pożałowania godny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie dostosowac do ciebie żeby ci za cięzko nie było,a od teraz bojkotuje ,bo chyba scigasz mnie na wszystkich topikach,znajdz sobie już kogos innego bo to męczące sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem... moja żona akurat nie jest niedorozwinięta tylko ja jestem sprytnym skurwysynem ale za to ty napewno taka/taki jesteś :p Myślisz ,że taka spryciara/spryciarz z ciebie ,że nikt nie jest w stanie cię w pole wyprowadzić ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka
Rozumiem cie xyzed. Nie ladnie jest byc egoista ale to twoje zycie wiec ja uwazam ze powinienes robic wszystko zeby byc z niego dumnym nie popieram zwiazkow z zonatymi ale tak jak ktos powiedzial milosc nie wybiera, Poza tym widocznie to przeznaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem jest ale
sc w sumie to nie moja wina, że ty wraz z tym swoim wysokim IQ dajesz się wciągać w takie przepychanki słowne - ja mam z Ciebie polewkę , a co :P - taka inteligentna niby a jednak do myślenia krocza używa zamiast mózgu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu zaczynasz .. mnie juz brzuch od smiechu boli ,wyluzuj troche ,bo mi wejdzie w krew ta ironia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×