Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kusicielka

Jestem Kochanka Zonatego Mezczyzny

Polecane posty

Gość kusicielka
no i wszystkich gdzies posialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo,a ja siedze w pracy ,pada deszcz i nuuudnooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka
wiesz ja jestem tym typem ktory zawsze mowi co mysli ale w tym wypadku serce co innego i rozum co innego. To juz sama nie wiem co mu powiedziec. Najchetniej kupilabym bilety na koniec swiata i porwala go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja tez taki typ jestem...ale i tak zawsze powiem ,nie umiem tego w sobie dusic i zaraz on wie że cos mnie meczy ..trzymam kciuki za podjecie dobrych dla ciebie decyzji...tęsknie za tym swoim jak diabli ..a zobaczymy sie dopiero za 2 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka
czasami jesli dasz facetowi odczuc ze musi bardziej popracowac zeby cie zatrzymac to jemu bardziej zalezy Wiec w tym wypadku robie maly kroczeka do tylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka
oj tak to jest z tymi facetami, ja tez tesknie ale n ie wiem kiedy sie zobaczymy, na pewno n ie w tym tygodniu. Ale rozmawialismy dzis to duzo dla mnie ale z rozmowy nic nie wynika co do jego planow.. Praca go pochlania za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze pomoże...a jak ta jego zona sie o tobie dowiedziała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka
A dowiedziala sie zupelnie przez przypadek. Ktoregos dnia odczytala sms ktorego wyslalam mojemu mezczyznie w podziekowaniu za wspolnie spedzony dzien. Ta nie wierzyla myslala ze to pewnie jakiejs znajomej pomagal albo co w tym stylu bo on taki dobry chlop wszystkim pomaga. Ale budzila podejrzenia juz wczesniej kiedy przychodzil pozno do domu. Wiec cwana bestia jak tylko listonosz przyniosl biling do domu ta go otworzyla no i w szoku byla kiedy zobaczyla te pare set sms i polaczen. Zadzwonila pozniej do mnie ale niestety nie odebralam wiec posluchala sob ie mnie na mojej skrzynce. Uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka
A zona twojego wie o tobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka
Ja sie troszke ciesze ze sprawa wyszla na jaw. Po roku czasu spedzonego razem moje oczekiwania wzrosly no i przyszla pora zeby postanowic w ktora strone nasz zwiazek ma sie toczyc. Czyli albo w prawo teraz albo w lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykre tylko, ze to prawie zawsze \"wychodzi na jaw\" , to nie powinno \"wychodzić na jaw\" , on powinien powiedziec żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ,juz jestem ,zona mojego nie wie ,ale chyba sie domysla ,nie wierze w to ze mozna tak perfekcyjnie udawać ,chyba głupia nie jest... ostatni post jak najbardziej prawdziwy -powinni o tym zonom mówić ,ale wiekszośc z tych naszych facetów zwyczajnie sie boi ,że z nami jak sie zwiążą to tez nic z tego nie wyjdzie,i chyba...sie im tak bardzo nie dziwię .Sa jeszcze inne sytuacje -dzieci,kasa interesy...powiecie że to wymówka ,czasami tak a czasami nie -różnie to bywa.Mój w każdym bądz razie jakieś plany snuje...ale ja tez sie boje i narazie chce żeby było tak jak jest ,chociaż mysle czasami o tym co by było gdyby ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby nie Kochanka to dawno już by mnie chyba nie było ,a to właśnie ona spowodowała,że jestem i chcę być.To ona właśnie uświadomiła mi ,że jest ktoś kto jest,potrzebuje mnie choć tego nie mówi.I nawet gdyby ona to zkończyła i pozostałby tylko ból,to i tak będę ją kochał,a niedowiarki niech sobie myślą co chcą i plują ile wlezie,wymyślając coraz to nowsze epitety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie to napisałeś ....kochaj ją tak bardzo ile masz sił...a ludzmi sie nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No siły jeszcze mam bo Ona mi je przywróciła :) Inni? Inni za mnie nie umrą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz pora oddać się w objęcia- niestety- Morfeusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzbys był tym moim ...??własnie zrobił to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc ,gdzie wszyscy znikneli kusicielko !!!! halo co tam u ciebie słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka
Witam witam jak tu milo i romantycznie dzisiaj U mnie bez zmian na razie i pewnie przez jakis czas. Wiesz co sc tez sie zastanawiam jakby to bylo gduby on zdecydowal sie byc ze mna. Strach mnie tez ogarnia ale pragne tego podswiadomie. Nie chce zeby milosc zabrala mi rozsadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka
Wiecie co, mnie fajnie nie bylo kiedy myslalam o planach wakacyjnych albo na swieta. Co z tego ze mam kogos jak go nie mam. Na wakacje jade z siostra. To przykre. Ale jak on wyjedzie gdzies z zona to mnie szlag trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka
No i nawet nocki spedzone samotnie gdy chcesz poczuc obejmujace meskie ramiona :( i miec sie do kogo przytulic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka
teskni mi sie cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biednym eterycznym
dobrze ci tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka
gdzie jestescie moi drodzy, pewnie gdzies skaczecie po innych topikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
jakies wirusy sie tu wkradaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka
sc czy ty masz dziecko ze swoim kochankiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Kusicielko ,nie było mnie bo byłam na randce .... tak mam dziecko z nim i kocham go ciągle i nie chce przestać i juz mi go brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje swoja obecność -gdzie wszystkie kochanki poznikały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem ale.....
sc- ty się kuurna dzidzią :P zajmij a nie od rana do wieczora - w kazdy dzień tygodnia pierdoły na kafe pociskasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×