Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karatekareczka

Przyjęcie rodzinne u przyszłych teściów

Polecane posty

Gość karatekareczka

W najbliższym czasie rodzice mojego chłopaka organizują rodzinną uroczystkość z powodu rocznicy ich ślubu. Przyjęcie odbędzie się w domu, zjedzie się cała rodzina. Mój problem polega na tym, że nie wiem jak się ubrać :( Początkowo myślałam o tym, aby założyc sukienkę inspirowana latami 60, ale ona ma falbany z tiulu i martwie się, że będzie to zbyt elegancki strój:( Czy uważacie, że ładny tob z koronkami i cekinami na ramiączkach + spódnica będzie dobry rozwiązaniem?? A może macie inne pomysły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest tob
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diiiiiiiii
Zadnych topow. Juz lepiej zaloz te sukienke. Masz wygladac skromnie i elegancko, a nie wyzywajaco (a top moze zostac uznany za takowy). Tesciowie to niebezpieczne gady-nie nalezy dawac im powodow do plot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
ja myślę, że powinnaś założyć spódniczkę (ew. spodnie z kantem) i jakąś elegancką bluzkę. a na to albo jakiś żakiecik albo bolerko. tak, żeby wyglądać skromnie, ale szykownie. sukienka chyba bardziej na jakąś imprezę z tańcami by się nadawała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karatekareczka
wolałabym uniknąc spodni elegancki, bo nie czuję sie w nich komforotow. Co do topów ( przepraszam za toba;p) macie chyba rację-lepiej założe coś w modnym kolorze, fiolet albo czerwień i do tego jakaś w miarę skromna, ale szykowna spódniczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×