Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mój czarny nick

Atopowe Zapalenie Skóry

Polecane posty

Gość cynamonowy koszmar
..u mnie to już wygląda jak gronkowiec! co mam robić? muszę przerwac te Zyrteki, etc po Clot/ nie swędzi i robi sie blade wiesz jak moja twarz wygląda? jak u małego dziecka, takie czerwone bable dzis siedze w domu, bo nie da się w takim stanie wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może idź do lekarza jeszcze raz i powiedz, że elocom nie przyniósł rezultatu i sama spróbowałaś clotrimazolum. Na grzybiczne stany powinnaś dostać antybiotyk. Mój kolega miał wysypkę na twarzy i szyi, pożyczyłam mu (wiem, nie powinnam) trochę elocomu i wyglądało to jeszcze gorzej wg mnie... poszedł do szpitala i powiedzieli mu, że to coś z grzybem, mówiąc kolokwialnie... dostał jakąś maść i antybiotyk, po tygodniu mu przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowy koszmar
antybiotyki mam już po Elaco była poprawa, ale znów wróciło... i tak na 2 dni zblednie i wraca i jeszcze swędzi i pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowy koszmar
:P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowy koszmar
jestem na diecie już 2 lata tylko zdrowe produkty piję wodę Zuber i co? bez zmian!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabarka
oj te alergie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam AZS, u mnie objawia sie czerwonymi plamami na ramionach, nasila sie gdy sie bardzo stresuje, albo od dymu papierosowego. Pomaga mi krem keranorm, plamy schodza, stosuje tez jako krem nawilzajacy do stop i na kolana. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolajogo2.pl
ja tez mam bardzo wrażliwą atopowa skórę. pani w aptece powiedziała, ze najlepsze dla mnie do codziennej pielęgnacji będą dermokosmetyki, bo właśnie stworzone są na takie dolegliwości. Mam teraz krem Nanobase, do pielegnacji twarzy i widze znaczną poprawę. Skóra jest gładsza, bardzeij nawilżona i już się mniej obawiam, ze coś mnie uczuli, bo to naprawde sprawdzony lek. JAk Vichy, mam działanie lecznicze, tylko o wiele taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
nanobase mozna stosowac na twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedzenie-ma-znaczenie
wykluczyłam ze swojej diety mleko i przetwory mleczne (lody, śmietankę, desery, słodycze, budyń itp.) za wyjętkiem masła i czasami kefiru - alergia minęła - polecam spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaikuba1
ja przy moich wielu problemach ze skórą (mam azs) używam całej serii emolium (w aptece bez recepty). Moim zdaniem kompleksowa pielęgnacja to podstawa. Ważne jest żeby nie łączyć różnych kosmetyków tylko stosować te z jednej linii. W moim przypadku zdziałało cuda takie podejście no i emolium. Wypróbujcie i dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolajogo2.pl
Nanobase to przede wszystkim odżywka do twarzy, która oprócz działania silnie nawilżającego ma tez działanie wygładzające, dlatego koryguje również drobne zmarszczki. Ja stosuję go na całą twarz, czasami miejscowo na usta, czy pod oczy. Ale również nadaje sięna całe ciało, bo jest bardzo wydajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
a dzieki bo sama niewiedzialam a wolalam nie stosowac na twarz bo nic tam nie bylo napisane do czego konkretnie, a juz sie boje tych wszyskich lekow hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joda Joda
ja i moje dziecko cierpimy na AZS. na przełomie roku zaczęliśmy nosić (oprócz stosowania sterydów i emolientów) specjalne jedwabne ubranka dermasilk i obecnie nasza skóra wyglada zdecydowanie lepiej. na tyle dobrze że sterydy nie są już potrzebne a emolienty używamy nieregularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obejrzyjcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia/
HEj. niestety ja również mam azs, mam pytanie czy wy wysypki miewacie na całym ciele czy tylko w niektórych miejscach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał 12 lat
nazywam sie michał mam 12 lat mieszkam koło lublina AZS mam od 3 miesięcy po urodzeniu czały czas smaruje sie jakimis kremami specjalnymi bez sterydów rano po szkole wieczorem i to nic niepomaga w rodzinie tylko ja mam tą chorobę jak czytałem wasze opinie ze niema lekarstwa na tą chorobę ze to nieuleczalne to zyc mi sie niechce juz tyle kasy na to leczenie przez te 12 lat poszło ze szkoda gadac mam srupki na całym ciel poprostu wszędzie,czasami boje sie podejsc do lustra i spojrzeci na siebie bo widze tylko strupki cały czewony i sucha twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka11
Witajcie Spróbujcie lini do pielęgnacji Atoperal, rewelacja Ja od lat mam problem z AZS i próbowałam chyba wszystkeigo, ostatnio kupiłam preparaty polskiej firmy o nazwie atoperal i musze przyznać że są rewelacyjne, zwłaszcza emulsja i żel, fajne duże opakowanie 400ml na pompke , zapłaciłam 39,90zł, w porównaniu z innymi preparatami to czuję się po tym rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SERca dwa
dziewczyny, ja tez to mialam od 12 rz ....z tym ze rodzice to bagatelizowali wiec mozecie sie domyslac jak sie z tym czulam ..wieczne dziwne plamy na twarzy,swedzenie na szyi luszczenie na raminonach powodowaly ze chcialm sie schowac ..wiec czy to czy zima zawsze w dlugim rekawku c duzo oleju lniane od kilku lat kiedy sama na siebie zarabialam stosowalam jakies masci lagodzace ale zeby mi to pomagalo jakos specjalnie to nie no i od 2lat zaczelam pic duzo lnianego, takze smarowac sie nim po kapieli fakt posciel trzeba porzadnie prac co tydzien bo ten olej jelczeje gdy wetrze sie w nia ale teraz mozecie mi wierzyc lub nie - nie mam ani jednej plamki tego gowna. skora jest zdrowa gladka na szyi, na ramionach na wew str reki, na dekolcie i brzuchu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darecki
ostatnio znalazłem taki oto artykuł: www.lecz-skore.pl czy ktoś potrafi mi powiedzieć, gdzie mogę kupić ten produkt (DermaSilk)o którym piszą w artykule?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia18
odswiezam;p ja mam to od urodzniea pekaja mi rece i sa okropne czasmi okropnie swedza;/itd.doskonale was rozumiem chociaz widze ze niektorzy maja gorzej...ja mam tylko takie rece..Moi rodizce chcociaz wiedza ze jestem uczulona nie chca mi kupowac jakis drogich lekow.stsuje Elocom od jakis 8 lat..dziala dobrze ale wysusza reszte skory ktora mimo codzinnego balsamowania jest miala i sie luszczy szczegolnie zima;/ Moze znacie jakies domowe sposoby na suchosc calego ciala moze jakies tabletki hydro-control??ktos stosowal?albo polecacie jakies swietne niedrogie balsamy... Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenka1
ja mam problem od paru lat ,zaczelo sie od obraczki slubnej z dwu metali/moze jeden zamiast bialego zlota mial nikiel? nie wiem....nie nosze juz obroczki 3 lata a problemy zostaly, skora na dwoch palcach prawej reki ciagle mi peka ,powstaja ranki ,ktore niesamowiceibola ,skora jest postrzepiona ,zrogowaciala miejscami , na pare dni to mija i nie mam nic ,potem znowu sie pojawia i ranki ponownie sie teorza ale w innych miejscach/przy czym tylko an tach dwoch palcach.....ciekawe prawda?Mieszkam w Niemczech -moze ktos poradzi masc jakas dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenka1
ja mam problem od paru lat ,zaczelo sie od obraczki slubnej z dwu metali/moze jeden zamiast bialego zlota mial nikiel? nie wiem....nie nosze juz obroczki 3 lata a problemy zostaly, skora na dwoch palcach prawej reki ciagle mi peka ,powstaja ranki ,ktore niesamowiceibola ,skora jest postrzepiona ,zrogowaciala miejscami , na pare dni to mija i nie mam nic ,potem znowu sie pojawia i ranki ponownie sie teorza ale w innych miejscach/przy czym tylko an tach dwoch palcach.....ciekawe prawda?Mieszkam w Niemczech -moze ktos poradzi masc jakas dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atopowe Zapalenie Skóry Witam polecam blog tam juz niuebawem pojawia się wpisy o AZS , i innych problemach skórnych,oraz naturalne metody zapobiegania www.badzzdrowy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznesss
Witam, nazywam się Dawid Adamaszek chciałbym TOBIE zaproponować współpracę. Chcę abyś nauczył się korzystać z daru, jakim jest Marketing Sieciowy, mógł dorobić kilka złotych do pensji, a z czasem zbudować swój WŁASNY, NIEZALEŻNY BIZNES. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak ja PRACUJĘ i zarabiam i jak TY możesz to robić Zapraszam na moją stronę: http://www.otostrona.pl/fm-biznes/ Pozdrawiam serdecznie Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od kilku lat cieszę się brakiem :) azs, bo wyleczyłam je ziołami :) właśnie leczę z tego cholerstwa mojego syna który ma 5 miesięcy zawsze grane było elocom i claritina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja mam takie coś: skóra na rękach pęka, łuszczy sie, pojawiają sie szorstkie czerwone plamy. Jak ktoś wcześniej pisał - na ramionach, szyi i dekolcie też mam czerwone plamy - zwłaszcza jak mi ciśnienie podskoczy z nerwów. Twarz - no cóż - zawsze zaczerwieniona, ale myślałam, że to po prostu reakcja alergiczna na kosmetyki, wiatr, mróz, słońce, wodę... na wszystko. Używam zwykłych kosmetyków, dla skóry wrażliwej (czasem też AA ocenic dla atopowej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam cos co okazalo sie
azs, na twarzy, ramionach, dloniach i stopach, palce pekaja od wody i detergentow. W sloncu jest lepiej. Elocom przestal dzialac, teraz smaruje twarz na przemian kremem Physiogel i Linoderm omega, pomaga, choc nie leczy calkiem. W stresie i w centralnym ogrzewaniu jest gorzej. Co ciekawe, calkiem przechodzily mi objawy, gdy bylam w krajach niezbyt moze czystych, ale gdzie bylo wciaz cieplo i slonecznie (Indie, Pn.Afryka). Nie jem jajek, miesa i mocno przetworzonej zywnosci, od tego czasu jest lepiej ze skora dloni i stop. Olej lniany i oliwa z oliwek tez pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja to mam niestety
W tym roku nasilenie :( Walczę. Mam Elocom, jakąś maść robioną, pod prysznic La Roche Posay lipikar, planuje kupic jakis balsam z serii SVR. Jest naprawdę źle :( Z twarzy juz wyleczylam, choc mam jeszcze suche platy na powiekach! :( łydki masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×