Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ja sie pytam

Moja dieta...... czy dobra?????

Polecane posty

Uff, dobrze, ze juz po wszystkim! J. niech sie nie forsuje, uwazaj na niego, to tempo troche szybkie w takiej sytuacji x Najmlodsza, fajnie ze sie odezwalas. Tak, my mamy nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najmłodsza powodzenia w szukaniu.Pewnie z własną kuchnią i łazienką to trudno znaleźć a jeszcze blisko pracy.Najgorzej z tą kuchnią.No chyba że tam gdzie jesteś nie ma takiego problemu. x Kudła uważaj na danie w resto.Dokładnie sprawdzaj czy podadzą Ci dietetyczne.Nie powinno być mięso ani smażone ani grilowane.No i nie wiem jak to sprawdzisz by było świeże.Po programie Geslerównej to ciężka sprawa.Powiem tak.Ja po operacji nie pozwoliłabym mojemu jeść w restauracji.Nie będziecie tu długo to i bez obiadu nic mu nie będzie.Bułeczka,serek - z resztą sama zobaczysz.Może w Warszawie znajdziesz jakieś dietowe danie kurczak ,warzywa na parze? Trzeba uważać by jedzonkiem nie spieprzyć operacji. Dobrze że zrobiłaś te badania.Tylko u siebie nie zapomnij o sobie ha ha. U mnie dziś zimno.Ta wiosna kapryśna w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wszystkim za zainteresowanie zabiegiem u J. Dzis byla wizyta u prof. zdjal opatrunek i widzialam rane pooperacyjna. Ladnie wyglada,niewielki obrzek i 5 sterczacych szwow,ktore zdejme 10go dnia. J. musi sie wtrzymac 2 miesiace bez cwiczen,bez tenisa,bez forsowania brzucha . Kiedy prof. go otworzyl byl bardzo zdziwiony bo tuz pod skora zobaczyl tetnice udowa .Kompletny brak tkanki tluszczowej i miesnie ktore sie rozeszly. Mowil nam, ze sie zastanawial jak ma wszysc siatke i do czego ja podczepic. Dlatego ze udalo mu sie ja wszyc to J.ma byc ostrozny 2 m-ce zeby siatka nie ulegla przesunieciu zanim na stale sie nie ,,wrosnie" w cialo. Juz moj sie z tym pogodzil lepiej odczekac niz wracac do Lodzi na poprawke .Nic nie jadal do dzis do 13h ale za to potem w bulgarskiej restauracji dogadzal sobie ile sie dalo. Jest szczesliwy ze ma to juz za soba.Pisze ze stolycy,jutro ostatnie zakupy ,ostatni obiad z rodzina i odlot w pon rano. Odezwe sie jutro.Ciesze sie ze wrocila do nas mloda i zycze jej samego najlepszego na nowym miejscu. Trzymajmy sie razem ,wspierajmy bo szkoda nasze 2 lata zaprzepascic. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najmlodsza
Hejka Krakuska ja pracuje w domu ;) zapomnialas juz ze jestem masazystka ;))) teraz moge sie pochwalic ze dyplomowana. Ostatnio zdalam egzamin z samym certyfikatem a dzis zostalam dyplomowana ;) Co do mieszkania ciezko znalezc odpowiednie mieszkanie. Widzialam w czwartek 4 i zadne sie nie nadawalo :/ w pon jade do liverpoolu ogladac dwa nastepne X Co do diety przyznaje sie bez bicia ze nadal stoje na 71kg. Wczoraj najadlam sie pizzzy na noc. Obidzilam sie o 4 30 rano. Wypilam herbate i 2kawalki pizzy wsunelam. Bol jak tralala wiec o 6 lecialam do sklepu po miete i tabsy. Postaram sie czesciej pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolcia, najlepszego z okazji nieobchodzonych imienin🌻 Nie wiem, jak Julio by wyglądał, gdyby nie Ty, jesteś jego aniołem, ciekawe, czy o tym wie. Najmłodsza, jak miło Cię widzieć. Tylko S. brakuje, poczekamy cierpliwie, wiem, że ma namiar od Qudłatej. Miałam być nad jeziorem, a niestety lub stety jestem w domu, bo pogoda mi się nie podoba. A moje dzieci nad morzem, wnuczek dwa tygodnie temu był w Zakopanem, super sprawuje się w podróży. Synowa tylko mu powiedziała, że wkłada go do fotelika, bo jadą nad morze i przespał całą podróż, jakby to brał na klatę:) Marta, na różne sposoby próbuję sobie wytłumaczyć te odleżyny po miesiącu w ośrodku. Czy Mama jest w takim stanie, że kompletnie się nie rusza? Czy oni Ją tak tam unieruchomili? Nie do końca to ogarniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyneczko ja mam takie same pytania w sprawie Seniorki Ainos. Jak to mozliwe ze w tak krotkim czasie tyle zniszczyli ? Coz to za dom opieki ,nalezaloby go zamknac natychmiast. Gdyby to przytrafiloby sie mojej seniorce to natychmiast zlozylabym skarge do dyrekcji osrodka i do wydzialu zdrowia,po to aby inni pacjeci byli lepiej traktowani.To jest skandal na niebywala skale. Widzialam odlezyny glebokie ,rozlegle i male ,ale to nie zdarzy sie po 1 m-cu.Musiala byc w mokrym ,brudnym i byc w jednej pozycji wiele godzin.Kosc uciska dlugo jedno miejsce wowczas dochodzi do martwicy tkanek z powodu niedokrwienia-niedotlenienia.A skora u ludzi starszych jest cienka jak papier i delikatna.Kryminal i kary a w ostatecznym etapie zabranie licencji na prowadzenie osrodka.Moj spi smacznie po tabl p/bolowych.Najgorzej mu sie pogodzic z tym ze patrzy na mnie zaladowana bagazami a on ma puste rece.Chcialby ze mna walczyc ale szybko ustawiam go do kąta.Szyneczko on wie i docenia co robie dla niego,nawzajem sie szanujemy,pomagamy tak jak kazde dobre malzenstwo.Twoj tez jest b.dobrym mezem tak samo ja Ainoski chlop,bo akceptuja wasze zaangazowanie w opieke nad bliskimi tam samym oddaja swoj czas dla Waszych bliskich. Stare dobre malzenstwa wiedza jak dbac o partnera,chyba gorzej z mlodymi ale nie wszystkimi. Nasz kolezanka S wie gdzie jestesmy ale sadze ze ma klopoty chorobowe w rodzinie i mam nadzieje ze dolaczy do nas lub jest na wyjezdzie.Moze w wolnym czasie nas poczytuje ale nie ma duzo czasu na pisanie.Mloda zrobilas ladny wpis i zycze abys zanalazla to wymarzone nowe gniazdko.Dzis spotkamy chorego czlowieka ktoremu pomagamy finansowo od czasu do czasu oraz dostarczam mu lek Dapsone.Takie ogloszenie kiedys spotkalam: Witam, usilnie potrzebuję Dapson / Disulone na najblizsze dni, poniewaz dopiero dostalem recepte i musze czekac ok 2 miesiecy na zatwierdzenie przez MInisterstwo. Kilku osobom pomoglam ,sprowadzilam spoza Pl ale umowilam sie z nimi ze mi zwroca kase ,w koncu ja nie mam milionow ale chetnie pomoge.I tak zaczelam mu pomagac,chociaz jeden facet z Pabianic nigdy mi nie zaplacil a tabl dostal.Wtedy przestalam pomagac ,stracilam zaufanie i tylko ten jeden ma moja pomoc. Nie bierzemy od niego kasy juz od 2 lat,jest bardzo chory i szczerze go zal. On zawsze pamieta o moich imieninach,zawsze o swietach dostajemy od niego zyczenia.Moj J. to dobry czlowiek psy ratowalismy ,ludzimom chce pomagac,daje zebrakom na ulicy itp. Ten pan jeszcze nie wie ze jestesmy w stolicy i ze go odwiedzimy z pomoca.Potem wpadne ,wieczorkiem.Pogoda extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, te odlezyny to sa w 1 miejscu na posladku ale leczy sie tak samo trudno jakby byly w 10... Na pewno jej nie prowadzali, moze poza kilkoma razami do wc ( i to nie wiem) lezala w lozku. U mnie tez lezy, juz od dawna ale jednak jakis spacer po mieszkaniu, do lazienki, zawsze to zmiana pozycji a tam nawet karmienie odbywalo sie w lozku. Podniesli zaglowek i z glowy. Z drugiej strony ja nie mam w ogole pretensji, jestem realistka i wiem, ze nigdzie nie bedzie lepiej. Karmienie mamy trwa prawie pol godziny a przeciez tam maja duzo tych osob. Jest twarda zasada- placisz duzo, jest nadzieja ze bedzie ok, nas nie stac wiec jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałam że pracujesz tylko na własny rachunek.Niekiedy jest etat + w domu.Ale też mieszkanie musi być w dobrym miejscu.Dobry dojazd,parking.Fajne jest to że nie ogranicza Cię nic w poszukiwaniu miejsca. Gratuluję dyplomu. x Jolcia jak się czuje małżonek./czy on ma dietę?/Wszystkiego najlepszego z okazji imienin. x U mnie dziś zrobiła się piękna pogoda.Jest cieplutko więc siedzę na zewnątrz.Odpoczywam przed pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wszystko OK.Dzis byly ostateczne zakupy i juz jestesmy spakowani.Na koniec kupilismy ciasta w cukierni bo w PL maja najlepsze.Zostawilysmy chlopakow potem w domu a same fruwalysmy po miescie.Mialysmy spotkanie z moim mlodszym bratem i jego synem,ktory ma 192cm. Milo popatrzec na mlodzienca tak przystojnego.Pogoda byla super caly dzien chyba w calym kraju. Krakusko moj J nie ma zadnej diety,zywi sie normalnie.Juz dzis lepiej chodzil, Malo narzekal na bol czyli wszystko wraca na stare tory, ale bedzie tesknil za swoimi cwiczeniami gimnastycznymi, Jutro startujemy nr. lotu FR 1063 do MADRID start 11:35 wiec wieczorem sie odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha to będziecie jak prawdziwi emeryci.Spacerki,spacerki.Przypilnuj go by nie wyrywał się do większych ćwiczeń bo może znowu mu pęknąć.Na pewno dla nie niego to nie będzie łatwo tak na parę miesięcy porzucić sport.Ale chyba na rowerze to może jeździć?Popatrz jak czas szybko leci.Nawet nie ma czasu pogadać.Pozostanie nam messenger. x Dziś mam dość ładną pogodę.Będzie praca na działce.Niestety taka mieszanka pogodowa powoduje że tylko chwast i trawa rośnie.Nie wiem co z ta moją okrągłą cukinią.Podłużna piekna a ta stoi w miejscu i nie ma widu na jakiś ruch.Na ogrodzie mam przepiekne ptactwo.Nie obieram czereśni to mają ucztę.Umówiłam się z nimi że jak dojrzeje amerykańska borówka to spadają.Ale zakupiłam siatkę ochronna gdyby jednak nie posłuchały.Basen czyszczę co dzień a dzieci pływały jeden dzień.Chyba jednak przy naszej pogodzie to jest zbytek.Idę na tę rolę ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesteście sprytne;) Jola szacun za zmianę nica, bo koleżanki nie wykazały się inwencją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Decyzję zakupu Foreverslimu podjęłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jego temat.Teraz sama mogę się podpisać dwoma rękoma pod tymi wszystkim opiniami.Nie ma lepszego preparatu wspomagającego odchudzanie na polskim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieję się sama z siebie ze nie mam o czym Wam napisać.Moje zycie stało się nudne.Nocna praca,spanie do 11-tej i działka,dom.Komputer włączam rzadko,telewizor wcale.Pogoda wreszcie zrobiła się piękna .Lecę kosić trawę później się odezwę. Kudłata mam nadzieję że miałaś dobry lot.I zarejestruj się do lekarza z tą tarczycą. Najmłodsza znalazłaś mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz do tego spokojnie dołozyć sobie na przyklad B Shape tak jak ja biore. Jak zaczynas zcwiczyc to mas zwilczy apetyt a po tym masz uczucie sytości, zawiera ekstrakt z nasion fasoli beanblock na mnie dziala swietnie schudlam juz 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dolecielismy szybko ale wyladowalismy w piekle.W domu 38 stopni wiec klimatyzacja w ruch. Ale coz mi z tego jak na dworze ponad 40 i jestem wiezniem we wlasnym domu.Decyzja szybka-wyjazd nad morze pewnie juz jutro.Wiec znowu pakuje dobytek.Klikam z kafe ale jak bede na miejscu odezwe sie i cos wiecej. Pozdrawiam Qudlata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na działce wszystko stanęło.Jedynie chwast i trawa buja.Ta okrągła cukinia to chyba skończy swój wzrost na czterech listkach.Chyba ze zakwitnie we wrześniu.Szkoda że nie posadziłam szparagówki-już byłby zbiór.Zrobiło sie cieplutko.Woda w basenie 30 stopni. Odchudzanie ma plusy i minusy.Mam sukienkę na wesele bo okazało się po przymierzeniu sukienki z tzw czekających jest super ale szpilki są za duże.Jest tyle miejsc do odchudzania-czemu stopy?I moje czarne szpilki nie nadaja się do chodzenia.Nawet upchać ich czymś nie mogę bo mają lekko odkryte palce. Zresztą buty na nockę to muszą być dopasowane. A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilkaPolice
Najważniejszy jest ruch, szczególnie przy pracy siedzącej, wtedy pół godziny marszu może być za mało. Lepiej te pół godziny pobiegać, przynajmniej dodatkowo ciało się ujędrni http://animania.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz nad morzem i wszystko jest o niebo lepsze. W mieszkaniu tem 25 stopni a na dworze 31 ,to nie to co 42 w stolicy a w mieszkaniu 33. Teraz sie rozpakujemy ,zjemy wieczorna przegryzke i wpadne potem napisac wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ainos Tak mysle, ze mieliscie szczescie do pogody w Polsce, troche odpoczeliscie od tego skwaru. Ja nienawidze upalu a caly czas strasza, ze nadejda Na dzialce nie bylam od soboty, pewnie w przeciwienstwie do krakuski. Nie musisz jechac, masz ogrod na miejscu, to duzy plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj popisy w kuchni uskuteczniam. M. je w pracy, a ja biedna muszę sobie radzić, więc zupy treściwe gotuję. Treściwe, bo z wkładką.Polubiłam zupy odkąd na tę Zupomanię czasem zaglądam. W kuchni mam wiatrak na suficie, daje radę. Dziś na kolację omlet, nie, nie odchudzam się- taki pyszny i piękny, że zdjęcie synowej wysłałam i już mam chętną hehe. Basia, są silikonowe transparentne wkładki, półwkładki w Rossmannie, jeśli to fajne buty, ratowałabym. Że też na stopach to odczuwasz... A reszta jak? Jolcia, dobrze, że już jesteś w lepszych warunkach, u nas nie wiem: spiekota i duchota. Jak Julio się czuje? Marta chyba na działce, ale przez cały dzień? Dzisiaj mój dziadzio dał się bratu zabrać na działkę, co za wydarzenie. Jutro już nie będzie tak wesoło, zaczynam dyżur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J. czuje sie tak dobrze ,ze rwie sie do noszenia zakupow , bagazu z samochodu itp Wiec ja jako SS man zabraniam i wrzeszcze.Troche pomaga.W koncu ta siatka musi sie ulezec,wrosnac w te pachwine. Jeszcze mu daje p/bolowe 1x dziennie.Jest zadowolony ale nie podoba mu sie nowa blizna.26 czerwca zdejme szwy i bedzie wygladalo duzo lepiej.Od jutra zaczynam gotowanie, szybko skonczyly sie moje wakacje. Cwiczenia leza odlogiem.Dieta tez daje duzo do zyczenia.Ale nie przybylo mi kg, jutro sie zwaze i ciekawi mnie coz zobacze. Z Pl przywiezlismy duzo jablecznika,sernika wiedenskiego i makowca. Moj bardzo lubi polskie wyroby cukiernicze,mowi ze tutaj nie maja takich dobrych wypiekow. Poniewaz sa upaly w Pl , praca w ogrodzie to podlewanie,wiec Ainos nie mozesz opuszczac ani jednego dnia.Czy dalej dojezdzasz rowerkiem na dzialke? Szynko droga powodzenia na dyzurze,z pulkowinikiem to musi byc przyjemnosc .Przeciez on ma duzo do opowiadania i ciekawie. Zazdrosze omleta ,ilu jajek uzywasz do takiego dania ? Czy dodajesz jakies dodatki jak pieczarki ,groszek,cebulka,szczypiorek itp Czy robisz na slodko?Krakusko czy na dzialce zle rosnie z powodu suszy?Bo nie uwierze zebys nie podlewala.Spadam ,bo zmeczenie daje znac o sobie.Jest cieplo ale nie upalnie.Jutro rowerki i na plaze.Dawno nie bylam wiec zatesknilam. Musze znalezc male zdjecie bo potrzebuje zrobic sobie wejsciowke na nasz basen pod oknem. Sprawdzaja zeby tylko mieszkancy budynku korzystali w koncu placimy co m-c w oplatach administracyjnych. Do jutra wiec, teraz nadszedl czas na sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolka889
Wydaje mi sie, ze pierwszy Twój jadłospis to za mało wartości odżywczych jednak, tak to można się jeden dzien odzywiac maks. Warzywa, owoce, mieso - to wszystko jest potrzebne. Stosując np. iqgreen , gdzie zielona kawa pobudzi Ci metabolizm i spalanie tłuszczy plus dodając racjonalne rozwiazania zywieniowe, eliminujac białe pieczywo, gazowane napoje i słodycze mozna wiecej osiagnac, niz poprzez moim zdaniem głodówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta Wkurzaja mnie te nicki sryki Wlasnie usiadlam do sniadania czytam was a tu mama wola, ze do lazienki na grubo. Mowie- zaczekaj chociaz az skoncze Ania, przeciez dalam wpis wyzej, nad twoim. Tak wiec musze konczyc i zasuwac do moich atrakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkładki nic nie dadzą.To są szpilki kupione na wesele parę lat temu-po dokładnym zastanowieniu to miałam wówczas 125kg.Nic dziwnego że na dziś 95kg noga jest szczuplejsza a i sukienki w innym rozmiarze.Jest duży plus w tym bardzo wolnym chudnięciu.Moja skóra.Brzuch jest dużo mniejszy a skóra jest tak jak była.Wiadomo że w efekcie końcowym fałd zostanie ale nie sądze by był bardzo duży. x Jola chwasty to nadal źródło badań dla naukowców.Niezależnie od pogody rosną.A kropla deszczu powoduje bujny wzrost.Widzę jak cukinia ani drgnie a trawsko już trzeci raz koszę.Ja nie podlewam bo niestety to powoduje ściąganie kretów i nornic -jak do wodopoju.I slimaków takich bez skorupki.Brr ile tego dziadostwa jest.Jakaś plaga.Posadziłam jarmuż czerwony nie tykają i 3 zielone.Na razie został jeden mały ale stale nocą go jedzą.Kupiłam taki środek na te slimaki ale on je owszem zabija ale ten zapach je ściąga tak że idą z każdej strony.To samo miałam z molami.Jak zobaczyłam ze dwa lata temu mole to zakupiłam róznego rodzaju środki .I miałam też takie przylepne.Ile moli sie do tego przyklejało to szok.Dom był parokrotnie przewracany do góry nogami skąd ich tyle.No i gdzieś wyczytałam czy ktoś mi powiedział że ten zapach je ściąga.Otwarte okno i są.Od kiedy powywalałam to czasami jakiś wpadnie.Łapka na muchy i po inwazji. x Szynka podaj coś więcej o tym omlecie.Z czym go robilaś?Ja czasem robię taki z pieczarkami i paroma grzankami i zieloną cebulką czy szczypiorkiem jak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też okropnie wkurzają te nicki -może byśmy po prostu zwracały sie do siebie po imieniu.Niki niech sobie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 czerwca o godzinie 17 został na FB na koncie PYSZNOŚCI opublikowany filmik z tym omletem. Warto tam zajrzeć, bo jest masa odkrywczych pomysłów na łatwe potrawy. https://www.facebook.com/pysznoscipl/?fref=ts x Ja zaczęłam robić ten omlet według podanych proporcji, ale jak zobaczyłam ile tego będzie, podzieliłam porcję na pół. Moja modyfikacja polegała na tym, że do tej połowy dodałam jajko {więc były 3} i pieczarki, reszta według przepisu. Drugą połowę zamroziłam ale bez jajek. Nie miałam tych woreczków w domu, a bałam się gotować w innym, więc wylałam wszystko na patelnie z odrobiną masła klarowanego. Mąż zjadł połowę, ja ćwierć, a resztę spakował sobie do kanapek do pracy na dziś. Bardzo mu smakował, naprawdę dobry był i łatwy. Pokroić składniki i usmażyć, ot, co. Jak chcecie, to podam skład, ale na filmiku wszystko jest wypunktowane. Marta, w tym samym czasie pisałyśmy:) Zrobiło się ciemno, będzie burza, mam ostrzeżenie pogodowe dla Dolnego Śl. Uważałam z solą, bo szynka potrafi czasem dosolić potrawę. Teraz tak sobie myślę, że można było ubić pianę z białek, byłby bardziej puszysty. Jola jak chcesz, to wsadź tu zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handziu ale mistrzostwo swiata,chetnie podlaczylabym sie do konsumpcji omleta i do tej zupki.Czy to jest jarzynowa z mlodych warzyw? Omlet wyglada super a zapewne jest jeszcze smaczniejszy niz super.Moje gratulacje ,nie posadzalam Ci e ze jestes taka fachura w kuchni.Spadam obejrzec tenis w TV , Lopez z Francuzem i Federer z Niemcem.Wpadne po meczu wiec nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzam czy od taty coś się dziś wyśle. Zaraz mecz. Tak Jolu, w zupie pół warzywniaka, udka z kurczaka i jakaś wędzonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Handzia Za oknem armagedon, nie wiem, czy nie obudzę się z drzewem w łóżku, bo tato, gdy szłam do szkoły posadził na pamiątkę trzy jarząby tuż przy bloku. Zatem te 50 też mają na liczniku. Trzymajcie kciuki, ja pierdziele, zamykam okno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×