Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ja sie pytam

Moja dieta...... czy dobra?????

Polecane posty

Gość gość
Według mnie najlepszy sposób to dieta połączona z aktywnością fizyczną.Ja schudłam sporo na tej diecie http://dieta-lux.pl/44535 ,już w pierwszym tygodniu spadło mi z wagi 3 kg .Dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów.Przede wszystkim jest to najtańsza dieta jaką znalazłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź sobie też na http://fitynka.pl, masz tam dużo informacji o dietach i tabletkach na odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc moje kochane!!Ale ja jestem slepa teraz dopiero kiedy napisalyscie ze to jest stary watek zorientowalam sie w datach.czy ta Szynka nie jest inteligentna i cwana,bo ja nie wpadlabym na taki pomysl.Gratuluje szynkowej!!! Dzis po raz kolejny zwiedzal moj J. stolice i za kazdym razem jest zakochany.Stolica jest coraz piekniejsza ,mnostwo turystow,wspaniala komunikacja itd. Jutro mamy okazje porownania Lodzi ze stolica.Oczywiscie , ze sa to dwa miasta kompletnie rozne,maja zupelnie inne finansowanie. Wiec do jutra odezwe sie juz po wizycie u doktora.Buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Czuje sie troche tak jakbym miala zakneblowane usta... U nas wreszcie troche chlodniej, to dobrze Wczoraj pierwszy raz kupilam truskawki. Czekalam naiwna, ze stanieja a one sie predzej skoncza niz cena spadnie bo dlamnie 10 zl czy 8 to zadna roznica. Teraz juz codziennie bedziemy jedli, musze jakos nadrobic straty. Ciezki to bedzie rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już zajadam swoje truskaweczki i czereśnie.Ale tylko po 10szt w ramach obiadu.Choć ostatnio czytałam ze czereśnie powinno się jeść przed snem bo coś tam zawierają i ułatwiają zasypanie.Ale pewnie trzeba by było zjeść ich sporo.A ja dzis miałam rekordowe spanie.Położyłam się wczoraj o 22-giej i wstałam o 9-tej.Co prawda przebudziłam sie ze dwa razy w okolicy 6-tej i 8-smej ale nadal chciało mi się spać i zasnełam.Spałam 11 godzin i teraz chodzę jak śnięta .Nad niczym nie mogę się skupić. Wczoraj byłam ponownie u ortopedy z teściową.I dziś muszę podjechać z lekami.Lekarz mówi by ograniczyć chodzenie do minimum.A ta moja mama że sama pójdzie po zamówione leki.Ma kawałeczek -w obie strony ok kilometra.I tak to jest z tymi starszymi paniami samosiami.Musiałam ją opieprzyć czy rozumie co to znaczy minimum?Poprzednio też dostała zastrzyk w tę stopę i miała oszczędzać nogi.Ale ona wie lepiej.Mam nadzieję że zrozumiała.Kurcze ta wizyta z zastrzykiem to 250zł.Była już dwa razy.Pytam czy się wreszcie zastosuje czy będzie tak płacić co miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale oszczedzac noge to znaczy jak dlugo? Zeby znowu nie poszlo w druga strone i sie nie zastala Jola, Piotrkowska jest piekna lecz niestety wszystkie centra w miastach zaczynaja byc siostrzano podobne a gdzie ich niepowtarzalny charakter... Wystarczy pojechac na bazarek i truskawki sporo tansze Pogoda u nas jakby oszalala, straszne porywy wiatru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie długo,tydzień by lek dobrze zadziałał w sprawie stanu zapalnego kaletki.Później ma spacerować i chodzić na rehabilitację . Dzisiaj byłam czyścicielem basenu.Kurcze przez te pogodę basen zabrudza się okropnie.Co chwilę wichury i w wodzie cała przyroda.Nawet dziś były gałęzie dębowe.A tak zawiało ze potargało przykrycie wody.Musze jutro kupić nowe.Bo będę stale sprzątać. x Obiad dzisiaj jadłam po za domem.Dokładnie to w markecie auchan.Jest tam koło KFC taka knajpka samoobsługowa -24zł za kg jedzenia.Nawet można dietetycznie zjeść.Wybrałam sobie ryż z warzywami,pierś z kurczaka z grila i surówkę z kapusty i drugą z kalafiora i brokuła.Zapłaciłam 18zł.-75dkg Surówka z kapusty niejadalna dla mnie.Jeszcze tak ostrej piekącej kapusty nie jadłam.Reszta ok.No może kurczak zbyt suchy ale zjadliwy.Fajnie że już można coś znaleźć dla siebie do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzien to faktycznie nic nie jest wiec dziwne, ze tesciowej tak trudno sie dostosowac Ta pogoda jest wnerwiajaca. Albo goraco ze nic sie nie chce albo to wiatrzysko takie ze... Wczoraj chcielismy po maminej kolacji pojechac na dzialke- nic z tego, no to na spacer, kurcze, tez zrezygnowalismy bo to zadna przyjemnosc przy takich porywach. Dzis jest tak ciemno ze tylko patrzec jak zacznie lac ale juz zdecydowalam- tak czy siak jade na dzialke, najwyzej rower zostanie w domu, to siedzenie w chalupie poza wylazeniem do sklepu juz zaczyna na psychike mi zle dzialac Co tam u kudlatej? Czemu sie nie odzywasz? A szynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci dam szynkę, qudlata ma taki fajny nick, a ja szynka. Ja pisałam, tylko wysyłać nie mogłam, teraz z pracy też nie wiem czy pójdzie Sz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie się też qudła nie odezwała.Oby to był brak czasu a nie złe wieści.Miała wczoraj zadzwonić i powiedzieć co z diagnozą.A pewnie zwiedza miasto i zapomniała o swiecie. x Brak mi komfortu w pisaniu. Wczoraj byłam na nocce.Przez jednego durnia mamy kontrolę czasu pracy.Kupił sobie rower za ok 3 tyś i ze strachu by mu go nie skradziono stawia tuz pod kamerą.A wychodzi o 2 czasem 3 godziny wcześniej.I zły że blondi zauważyła.Inteligentny gościu nie? x U mnie dziś chłodno-wietrznie.Dobra pogoda na suszenie prania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda dobra na suszenie, ale pranie nie zrobione. Dopiero dziś zeszłam z dyżuru po dwóch tygodniach. Naprawdę mam dość, chociaż nie działo się nic złego. Po trzy budzenia każdej nocy, to też dobry wynik. NAwet bardzo, bo zaczynaliśmy od siedmiu. Nie ma Sis i innych, ja mam nadzieję, że totalnie nie odpadły, to tylko zmiana adresu. Liczę na rozległe qudłatej kontakty, a dla teścia S. dużo zdrowia. Marta, trochę się martwiłam tą pogodą u Ciebie, dobrze, że nic się nie stało. Tu mam link, temat moim zdaniem ciekawy, chociaż spojrzenie młodych osób dość naiwne. http://f.kafeteria.pl/temat/f10/w-jaki-sposob-bedziecie-sie-kiedys-opiekowac-rodzicami-i-tesciami-p_6796218 A jeśli chodzi o dietę, to nie mam głowy tyrając na trzech etatach, mam cichą nadzieję, że nowe okoliczności mnie odchudzą:o Zastanawiam się nawet, czy jutro nie urządzić sobie dnia gospodarczego, zobaczę czy mąż to przełknie, pewnie niespecjalnie. Bo ja jestem tak samo wierząca, jak praktykująca, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia, jeszcze chciałam o perfumach w ramach swoich rozległych zainteresowań:)Skończyła mi się próbka Angel Muglera i źle się stało. Ale równolegle miałam kilka innych i naj naj był unisex Dior Fahrenheit. Kiedyś na kafe ktoś napisał, że bez tego nie ma życia, kupiłam. Kiedy go używałam, kilka osób zareagowało komplementami. Polecam. najpierw próbka oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dzwonilam ,nie pisalam bylo bieganie po lekarzach.Chirurg zwatpil ze to przepuklina.Wiec wyslal nas na USG. Jest male rozerwanie miesni w ktore nie wchodzi jelito ale weszlo troche otrzewnej, tluszczyku.Podrazniona otrzewna broni sie produkujac plyn ktory zebral sie w baloniku. Dlatego chirurgowi to dziwnie wygladalo pod wzgledem konsystencji. Daja nam do wyboru-olac to jak nie boli,nie dokucza ale jak robic cwiczenia ,tenis to dalej bedzie sie powiekszalo rozerwanie.Wiec jest decyzja o operacji. Lekarz juz mnie sms poinformowal ze zebral zespol i operuje o 15h w piatek. Ja obecnie jestem w seniorki a Julio zwiedza Lodz.Piotrkowska jest ladna juz jechalismy riksza,zwiedzac mozna wille bogatych fabrykantow i sa rozne muzea.Miasto wymaga duzych prace renowacyjnych i duzych nakladow foinansowych.Stacja Lodz fabryczna jest super,musze zrobic zdjecia.Hotel mamy w centrum tu przy Piotrkowskiej.Jutro wracam do Lodzi a dzis uszczesliwiam seniorke.Byla wizyta na cmentarzu z okazji 90 ur mojego taty, zamiast szampana byly swieczki i kwiaty.Tylko dzieci z matka i nikt inny,bardzo prywatnie,spokojne wspominanie. Dzien wypelniony rano podroz do Sk-c z Lodzi,cmentarz,zakupy,odwiedziny zanjomej a teraz relaks.Jutro mniej aktywnosci ale piatek wazny i ciekawy.Oczywiscie ze dam znac , co i jak.Szynka60 wez sobie na luz po dyzurze i odpoczywaj ,lenistwo na calego ,czemu nie -nalezy Ci sie. Ainos mnie sie pogoda podoba nie pada i chlodno az sie boje pomyslec ze wracam do 38 stopniC.Wole chlodek niz upal. Musze chyba cos zmienic z telefonem polskim bo zmieniaja sie oplaty znika raoming i moze wezme cos na abonament. Odezwe sie jutro ale pewnie bedzie nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kudlata, to jutro trzymamy kciuki. Oby wszystko poszlo dobrze Fakt, ze nie bedziecie grymasic z powodu pogody bo najgorsze ze wszystkiego sa upaly. Dzisiaj pogoda u nas przyjemna, nie ma juz tego szalonego wiatru, ma padac po poludniu ale najwazniejsze ze nie zdmuchnie mnie z roweru :) Musze mamie pozmieniac godziny posilkow zebym mogla pojechac na dzialke wczesniej a nie o 18 z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze jak pisze bo nie chce mi sie szukac Q na klawiaturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki by było ok.A tylko przez ciekawość pytam jaki to koszt takiej operacji z całym pobytem.Prywatnie to jest luksus-dziś badanie jutro zabieg.Pisz koniecznie jak coś będziesz wiedzieć. A ja dzis na nockę.Nie sadziłam ze ktoś w świeto korzysta.A tu latają na basen i na siłkę ,fitnes.Ludzie żyją drowo.Może mniej bogobojnie.Zamkneli im markety to wybierają ośrodki sportowe ha ha.Hiszpania,Szwajcaria i Niemcy też mają wolne w ten dzień a reszta pracuje. x Ja dziś mam dzień roboczy.Kupiłam 2 kurczaki rozebrałam nóżki i pierś osobno.Będą obiadki a z reszty robię dzisiaj galaretkę.Większość skóry wywaliłam.Pewnie wyjdzie tych galaret sporo ale porozdaje.Będę dziś zbierać truskawki i czereśnie to będzie hurtowe rozdawnictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane!!Julio zadowolony odpoczywa od mojej gadki 24/24.My tu zaraz idziemy do resto swietowac imieniny ,ale to tylko pretekst zeby wyjsc, bo ja juz nie obchodze od bardzo dawna i zapomnialam. Seniorka OK ale postepuje demencja galopujaco. Brat jest zaskoczony jak z dnia na dzien sie zmienia.Powiedzial , mi zabierz DO by ja ciagle place duze sumy za cos czego nie ma. Aparat sluchowy ponad 3 tys i go nie ma bo mowi mama ze zginal sa tez inne rozne oplaty ktorych nie mozna wyjasnic ,bo nie pamieta. Ale sa dobre plany. Operacja jest od 3500 zobaczymy na ilu sie zatrzymaja a ja wam podam.USG bylo 100 ,pierwsza wizyta 200 u chirurga (nie rozumiem bo bylo napisane 250 czy tzn ze obnizyl?) Pozyjemy zobaczymy.Wieczorem wracam do Lodzi a jutro bedzie ,,zabawa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, ze juz wracasz bo ... pewnie sie denerwuje przed jutrzejszym dniem, we dwoje razniej Osoba, ktora mialam powiadomic- powiadomiona i odpowiedziala ale chwilowo zapracowana Ilez ja sie dzis naglowilam zeby moc wczesniej pojechac na dzialke. W koncu dalam mamie kolacje na 2 sniadanie :) obiad na znacznie wczesniejsza kolacje a po powrocie z dzialki- juz usmazony omlet Po tym osrodku mam znowu pozytywy. Chociaz musialam leczyc odlezyny(!) to jednak w nocy nie ma zadnych problemow, mama zalatwia sie bez oporow w pieluche, tak samo w dzien- gdy jestem w domu, chodze z nia do lazienki, gdy jest sama to pielucha. Baseny schowane. Zadnych problemow z myciem po zalatwianiu itd. Dlaczego? Bo sie przelamalam, robie wszystko sama, nie ma zadnych nerwow. Lekarska rekawiczka na reke i robie po prostu wszystko co czlowiek normalnie robi dookola siebie sam... Prawie sie nie denerwuje, zadnych krzykow, zadnych bluzgow, inne zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Ty :) Jest nad czym myśleć, co nie?;) A ja dzisiaj byłam uszykować tacie i bratu talerzyki: bratu słodycze i owoce na dwie noce, a tacie na dwa dni kanapki, owoce itd. Dziadzio pyta, co ja dzisiaj robiłam, to mówię, że zupę gotowałam. -Nie przyniesiesz? hahahaha I M. musiał jechać po zupę, jeszcze kluczy nie wziął, więc dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tu w Lodzi juz gotowi na jutrzejszy dzien. Bardzo podoba mi sie postawa Ainoski, a jak Szyneczka mowi -Brawo Ty . Ja dolaczam sie do tego. Jestem zaskoczona ze tak szybko seniorka w osrodku dostala odlezyn-to bardzo zle swiadczy o opiece w tym domu.Jezeli brat bedzie chcial znowu zalatwic mamie ,,wakacje" to Ainos powiedz mu ze musi zmienic osrodek. Tu gdzie byla jest nie do przyjecia.Ja po 36h z moja seniorka jestem zaskoczona jak demencja opanowywuje mozg,osobowosc i zachowania. Juz wkrotce bedzie probny turnus 14 dni tzw rehabilitacyjny i zaczynamy przygotowywac na staly pobyt. M-c w osrodku kosztuje 2700zl ( z grubsza liczac,pewnie bedzie wiecej) a mama ma 1300 emerytury wiec my dzieciaki robimy zrzutke. Ale wolimy zeby tam byla niz we wlasnym domu bez opieki. Udalo mi sie schowac paszport ale torebke caly czas miala przy sobie i nie moglam zabrac D.O. Wiec brat sam musi zadzialac,bo kazdego tygodnia sa nowe faktury,mama podpisuje jakies kontrakty, ciagle cos trzeba splacac bo nie wie ze jest wykorzystywana przez cwanych sprzedawcow. Ludzie sa okropni poluja na starsze osoby ,takie ktore juz nie ogarniaja wszystkiego. Przedluzamy o jeden dzien pobyt w Lodzi zeby pacjent mogl dojsc do siebie i potem wyjazd do W-wy.Krakusko dajesz rade na nocki czy juz minely checi i gore wzielo zmeczenie?jak tam sprawa spania wrocilo do normy?Najgorsze co moze byc to wydluzenie sobie spania ponad norme ,wtedy nie mozemy funkcjonowac normalnie ,jestesmy rozbici mimo dlugiego odpoczynku.Jest taka jednostka chorobowa -niedzielna migrena-ci ktorzy wstaja codziennie o ustalonej godz a pozwola sobie na dluzsze spanie w dzien wolny ,moga to odchorowac bolem glowy ,bo zaburzyli swoj codzienny rytm.Odezwe sie jutro kiedy zostawie J. w szpitalu na kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po badaniach krwi.Ja zrobilam sobie badanie tarczycy za 66zl-TSH i Ft 3 i Ft4 a J.zrobil te krzepliwosc ,jonogram i morfologia.Tego sobie zazyczyl chirurg.Reszte badan mamy ze soba.Znam juz koszt calej zabawy.Otoz wizyta pierwsza 200 ,potem USG 100 ,badanie krwi 53 oraz sam zabieg 4200 ,wiec dodajcie to i wychodzi koszt calkowity.J. odpoczywa bo chyba jest glodny nic dzis nie jadl i dopiero po calej zabawie pojdziemy na zarelko.Wieczorkiem napisze jak sie wszystko odbylo,mamy juz bilety na powrotny do W-wy.Pogoda nie jest zla,bo padalo noca.Mnie pasuje taka tem. i lekki wietrzyk a sloneczko mamy od czasu do czasu.Wole to niz 38 stopni i slonce wali na calosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia a co do jedzenia to chyba J. dzis lekkostrawna dieta, prawda? Dzisiejsza pogoda dla mnie tez jest super, ja zyczylabym sobie zeby przez cale lato tak bylo Pytalas lekarza, j. moze jutro juz jechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moim spankiem jest jak zwykle.Ale postanowiłam się tym nie przejmować.Do pracki całkiem juz przywykłam i nawet w wolne noce to mi jej brakuje.W dzień mnie nie ma w domu bo jeżdżę do mamy i do teściowej.Obie mają okres chorobowy.Więc jakieś zakupy.Towarzystwo i oczywiście truskaweczki i czereśnie z ogrodu. U mnie dziś chłodno i burzowo.Powiewa zimny wiaterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakuska, dobrze, ze sie przyzwyczailas kudlata, czemu nie piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na stanowisku.Otoz zabrali go na stol o 15:40.Ja pojechalam w tymmczasie zgarnac kase z maszyny bo im wysiadla ta maszynka do kart bankowych.Bedac w banku zadzwolil chirurg ze J.Juz odpoczywa w lozeczku .Wiec uwinelam sie szybko i juz o18h bylam przy J. Zadowolony ze juz po wszystkim.Dostal p/bolowe nic nie boli ale doskwiera mu glod.Taxi wrocilismy o 20h do hotelu. Jutro o 11h mamy wizyte kontrolna i zmiane opatrunku.Moze jesc sniadanie a dzis tylko pic.Jutro bede znala detale w sprawie zabiegu.Sama operacja trwala nieco ponad 1h, chyba wiecej trwalo przygotowanie. Moje wyniki hormonu tarczycy sklaniaja mnie do odwiedzenia endokrynologa.Jest podwyzszona TSH wiec zobaczymy juz w domu co powie lekarz. Oboje sie cieszymy ze mamy to poza soba.J. cierpi bo ani tenis,ani silownia przez okolo 2 m-ce. Mnie to nie przeszkadza odpoczne sobie od pilki. Jestesmy oboje zmeczeni ,bylo duzo wrazen jak na dzis.Cena ponad 4 tys nie jest wygorowana bo w domu zaplacilibysmy 4 tys ale euro.Lekarze bardzo odpowiedzialni,fachowcy z duzym doswiadczeniem. Teraz spadam do lozeczka a jutro wyjazd z Lodzi do stolycy.Dziekuje wszystkim za zainteresowanie i za moralne wsparcie,to zawsze wzmacnia. Odezwe sie jutro ale juz chyba z Warszawy.Rano nas spakuje ,hotel opuscimy okolo 11h a bagaz nam przechowaja.Po wizycie kontrolnej bedzie obiad,potem spokojny spacer ostatni raz po Lodzi i wyjazd o 18h.Wiec do jutra ,dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kobietki melduje sie i ja ;) nie mam czasu zbytnio bo czeka mnie przeprowadzka. Szukam nowego mieszkania i kiepsko mi to idzie. Niby pelno mieszkan w Uk ale .... Czy ja tez powinnam zmienic nick .?? Najmlodsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×