Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ja sie pytam

Moja dieta...... czy dobra?????

Polecane posty

Marta, bardzo mi przykro. Jola dobrze radzi, czas na łóżko szpitalne. Co do brata, również nie mam słów, no nie mam... Poświęcasz życie na opiekę, a on nie życzy sobie zakłócania spokoju, bo co? Wiem jak się czujesz. A kiedy pytałam o materac, chodziło mi o to, czy jest to taki z pompą, dmuchany"ruchomy" Takie łóżko możesz za sto parę złotych dostać w Centrum Pomocy Rodzinie, kiedyś to pisałam. Wartość 3-4 tys. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę oglądać tego cholernego koncertu dicco polo. Żenada. I to ma być telewizja narodowa :o Nadchodzi burza i to chyba dość ostra. Dzisiaj były moje urodziny, miły dzień. Pierwsza z życzeniami wpadła siostra dawnego męża, bardzo się lubiłyśmy, a teraz odbudowujemy kontakty. Wysyłam jej niektóre zdjęcia wnuczka:) Zdaje się, że utrata tej znajomości była największym minusem rozwodu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lekarza przychodzą rodzice i biadolą: - Panie doktorze, nie możemy odciągnąć syna od komputera! - No cóż - wyrokuje lekarz - trzeba będzie go leczyć - Ale czym?! - Normalnie! Dziewczynami, papierosami, piwem... x Dziś się leczę piwem, ale jak widać nieskutecznie, nadal siedzę przy kompie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow ,ale dobry kawal,udalo Ci sie !!!Zaraz go sprzedam dalej. Bardzo wspolczuje naszej Marcie a jeszcze bardziej mamie ktora cierpi. Marta stara sie jak moze,poswieca sie ,wiem ze daje z siebie wszystko.Przeciez nie mozna przywiazac seniorki do lozka ani tez nie mozna polozyc jej na podlodze na materacu. Tylko lozko ze spuszczanymi barierkami. Musiala uderzyc o cos porzodem glowy i dzis wyglada jakby ja ktos pobil -oko granatowe ,podbite. https://www.olx.pl/oferta/lozko-szpitalne-rehabilitacyjne-inwalidzkie-CID628-IDjvGK3.html#5930206438 Opis: Posiadam do sprzedania łóżko szpitalne. Wysokość łóżka oraz oparcie regulowane jest hydraulicznie bez żadnego wysiłku wystarczy użyć jednego padała do podnoszenia. Łóżko jest bardzo stabilne i solidne. Posiada materac specjalistyczny w stanie idealnym, nigdy nie został zabrudzony, obleczony nie przesiąkającą powłoką. Razem z łóżkiem sprzedajemy również materac anty-odleżynowy wraz z pompką powietrza. Cały komplet jest czysty i gotowy do użycia. Możliwość dostawy na terenie Sochaczewa oraz okolic do uzgodnienia. Marto moze to bedzie dobre wyjscie ,w koncu jeszcze mama ma wiele lat przed soba .Chce abys Ty i mama mialy latwiej. Moze dolozymy sie ? Marto pisz prosze co slychac??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,http://www.brandvital.eu/pl/wypozyczalnia-sprzetu/lozka-rehabilitacyjne,,, Dokładny adres ul. Racławicka 127 Skrzyżowanie z ul. Żwirki i Wigury 02-117 Warszawa tel: 22 882 34 33 tel: 22 290 34 04 E-mail:warszawa01@brandvital.eu Godziny otwarcia: Pon-Pt 08:00-17:00 Marto zadzwon ,napisz emaila ,popytaj moze da sie wynajac. Widzialam gdzies koszt 100zl/m-c. Negocjuj zawsze to mozesz robic. Bedzie Tobie latwiej ,lzej i mama bedzie bezpieczna.Lozka maja pilota wiec obnizasz na sam dol zeby mame postawic na nogi.Podnosisz barierki jak sama zostaje.Nie musisz sie martwic. ,,,http://allegro.pl/wynajme-lozko-rehabilitacyjne-lozko-szpitalne-i6542540727.html,,, ,,,http://sklep.imed.warszawa.pl/index.php?route=product/category&path=184_321,,, Sprzedaż / Wypożyczanie Sprzętu Ortopedycznego, Rehabilitacyjnego i Medycznego U nas Najtaniej Tel.: 22 370 25 45 Tel. kom.: 534-534-190 Tel. kom.: 535-552-537 www.sklep.imed.warszawa.pl ,,,http://rehabilitacyjne.eu/lozko-rehabilitacyjne-4f.html,,, Tutaj podaja ceny wynajmu i rozne obnizki. ------------------------------------------- ,,,https://medyczno-zielarski.pl/pl/i/Wypozyczalnia/10,,, W klasie ekonomicznej znajdują się łóżka stalowe wyposażone w 2 segmentowe stalowe leże elektrycznie sterowane pilotem. Łóżka posiadają na wyposażeniu stalowe barierki boczne poprawiające bezpieczeństwo. Koszt wynajmu od 81 zł za miesiąc. KLASA STANDARD - najczęściej wybierane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybka 100 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Handziu tak sie przejelam klopotami Marty ,ze ulecialo mi z glowy wazne wydarzenie. URODZINY !!! Wiec , wszystkiego najlepszego duzo zdrowia, zadnych klopotow i mnostwo radosci. Pociechy z wnuczka (wnuczkow) oraz tylko milych dyskusji z ,,pulkownikiem-dziadkiem"- Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szynka kawał świetny.Wszystkiego najlepszego i dużo zdrowia z okazji urodzin♥♥♥♪♪♪♪♪/sto lat sto lat..../ Jak Wy robicie te niebieskie kwiatki.U mnie chyba sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za życzenia. 100 lat to jednak lekka przesada;) Siedzę w testo, jak Jola mawia. Flaczków nam się zachciało, bo rano nie było czasu nawet zjeść, towar wieziemy. (kwiat), ale nawiasy mają być kwadratowe, da się. Szynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta Ania, tez oczywiscie dolaczam sie do urodzinowych zyczen Dziekuje wszystkim za zyczenia dla mnie Basia- nie umiem pomoc, nie wiem jakie stawki obecnie " obowiazuja" ale pewnie spore dla chrzestnych matek Dziekuje dziewczyny za zainteresowanie sprawa lozka dla mamy. Ania, o takim materacu jak piszesz to nawet nie slyszalam. No widzicie, to tak jak w tym powiedzeniu- gdyby czlowiek wiedzial ze upadnie, polozylby sie. Barierka przy lozku sie obluzowala, mama ja wyciagnela i poleciala razem z nia na podloge. kurcze, jest problem bo przeciez w pazdzierniku maz z synem zrobili nowe lozko dla mamy i teraz skladac to, nie wiadomo gdzie trzymac, poki co maz w tym tygodniu zrobi zabezpieczenie zdejmowane, tak jak w tych specjalistycznych, obmysla szczegoly. Jesli sie to sptawdzi to przez jakis czas tak bedzie. Jola, swietnie ze wyszukalas te strone z wypozyczaniem bo moze to bedzie najlepsze wyjscie i to dzieki temu, ze maja tam tez nowe lozka. O uzywanym nie ma mowy, nie chodzi tu nawet o mame bo nie wiem czy ona zdaje sobie jeszcze sprawe z takich niuansow tylko o mnie. Mam takie swoje zmory i uzywanego lozka nawet z nowym materacem- nie. Patrzcie, jak to jest. Kazdy pobyt mojej mamy w osrodku diametralnie zmienia moje podejscie do opieki i wymusza inną, lepszą. Przeciez nie kupowalam jesienia lozka rehabilitacyjnego bo mama korzystala z basenow wiec nie moglo byc takiej barierki i dlatego moi panowie musieli sami zrobic zgodnie z tym jaka byla wtedy potrzeba. A teraz klopot. Jesli jednak bedzie tak jak pisalam wyzej i barierka sie sprawdzi no to na jakis czas bedzie spokoj. Na rowerze jezdze ale moj organizm ma to w glebokim powazaniu, na wage nie ma to absolutnie zadnego wplywu, tylko dieta i kwadraciki. Wczoraj kupilam lepsze zabezpieczenie- zapiecie wiec do sklepow tez bede mogla jezdzic Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzalam i wysluchalam krotkiego reportazu o kobietach ,ktore ciezko pracowaly przez wiele lat. Nie dostaly zadnego wynagrodzenia, natomiast doznaly uszczerbku na zdrowiu. W tej chwili sadownie domagaja sie zadoscuczynienia ale jest to bardzo trudne do wyegzekwowania. Dobry dokument pokazujacy okrutnych ,bezdusznych ludzi ktorzy potrafia prac mozg i wciskac kit. ,,,https://vod.pl/programy-onetu/onet-reportaz-dla-jezusa-2072017/42ce1cs,,, Wszedzie sa osoby odpowiedzialne, uczciwe i wrazliwe ale sa tez prawdziwe kanalie, o czym kazda z nas wie. Niz zycze nikomu spotkania osob z tej drugiej grupy. Marto ,wszystko juz jest OK ? Szyneczko ,sloneczko jak tam po urodzinowym party? Czy zadowolona z prezentow,czy byly trafione? 100 lat!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Marto ,ze wszystko wraca na dobre tory. Smaczego Szyneczko ,czasami dobrze uciec od garkow i gotowania. Ja nie moge pomoc Krakusce bo nie mam pojecia o kasie na uroczystosciach rodzinnych. Basiu pytasz o te kolorowe kwiatki ktore dziewczyny dokladaja ,a ja taki Einstien , ze nic nie potrafie dodac bo nie wiem gdzie tego szukac. Moze mnie ktos oswieci!! Zauwazylam , ze gosc zlozyl Szyneczce zyczenia urodzinowe i tak mysle ze skoro napisal gość wczoraj Szybka 100 lat! tzn ze zna Ciebie. Byc moze to jest Sisja z ukrycia,moge sie mylic. Ale jest to jakas byla, ktora Ciebie lubi. A ja spadam do garow , cos tam przygotowac na lunch. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka Radwanska w trzech setach pobila przerobiona Polke na Szwajcarke , Bacsinszky.Pieknie grala nasza na 6+.Milo sie oglada mecz jak nasi wygrywaja ,bo i chlopakom w deblach tez idzie dobrze.Hiszpanie jak na razie zle dziergaja.Jeden juz dzis pzregral a drugi jest na dobrej drodze do przegranej. Szkoda ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta Oj, Jola, nie jest dobrze bo moja kretynska natura nie daje mi spokoju. Otoz w srode jade z bratem :( i mama do lekarza i moja chora psychika caly czas mi podpowiada, ze jak lekarz zobaczy mame to powie ze musi zawiadomic policje bo to mu wyglada na pobicie... No i ci ludzie, juz widze jak beda sie wgapiac. Musze we wtorek wziac nasenne tabletki zeby miec sile stawic czola calemu swiatu. To tyle na temat spraw zawodowych :) a prywatnie jest super. Maz przejal paleczke jesli chodzi o grillowanie i za kazdym razem zaskakuje mnie smakiem a przede wszystkim pomyslem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta, Ty mamie zdjęcie zrób w tym stanie, bo jak będziesz się starała o łóżko, to jest niesamowity argument:( Jeśli tak bardzo stresuje Cię mamy wygląd, to jest podkład maskujący Dermacol, możesz nieco zatuszować ten problem. Kosztuje 20-parę złotych. Wybierz jakiś środkowy numer,: nie za jasny, nie za ciemny. A mama nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie, co się stało? https://mediplus.pl/16-materace-przeciwodlezynowe?gclid=CIXk7qew-tQCFZdUGAodFN0EeQ Obadaj te materace. Chodzi o to, że on składa sie z dmuchanych poduszeczek i cały czas któraś staje sie pełna, któraś pusta, przez co zróżnicowany jest ucisk na ciało. Nie chcę do tego wracać, ale moja mama nie miała odleżyn na nim, a chorowała kilkanaście tygodni obłożnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyżej Handzia, nie zalogowałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto nie martw sie niczym. Lekarz dobrze wie co moze sie zdarzyc tak chorej kobiecie jak Twoja mama. A glupki niech sie gapia ,na glupote nie masz lekarstwa i jedno co mozesz zrobic to olewaj ,nie przejmuj sie. Zeby wiecej takie upadki sie juz nie zdarzaly to jest najwazniejsze. Jak sie zastanawiam to szpital kiedy jestes po wypadku i opuszczasz juz po leczeniu ale np potrzebujesz kule ,to szpital je wypozycza pacjentowi na czas wyleczenia.Czy moznaby zalatwic mamie lozko ze szpitala? W koncu wola aby rodzina sie nia zajmowala bo jest taniej dla panstwa to moze dostarcza lozko na jakis czas. To byloby logiczne. Tak jest w Kanadzie.Jezeli wiedza o takim pacjencie to potem juz zalezy od opiekunow ,co jest potrzebne zostaje im wypozyczone.Kiedy sprzet nie jest juz potrzebny rodzina zwraca szpitalowi.Moze w Pl jest podobnie? Czy mamy psychika po upadku zmienila sie,czy zmienilo sie jej zachowanie,czy zauwazylas cokolwiek? Moze lekarz zaleci zbadanie jej glowy,bo ona najbardziej ucierpiala podczas upadku. Marto musisz byc silna,musisz byc gotowa na rozne niespodzianki.Czy mama ma stwierdzona demencje i w jakim stopniu zaawansowana? W tej calej sprawie jest bardzo dobra postawa Twojego meza, zdumiewajaca, godna podziwu.Ilez on Ci daje wsparcia,lepszego nie znalazalbys. Pewna jestem ze Julio odsunalby sie na bok i nie chcialby brac w tym udzialu.Wolaby dac duzo kasy na opiekunke, pielegniarke zeby tylko w to go nie wciagac. Trzymaj sie i daj znac jak minie wizyta u lekarza,moze wymysli cos madrego,moze podpowie i poradzi.Sciskam kciuki i glowa do gory,bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta jak będziecie u lekarza to porozmawiaj z nim o grupie inwalidzkiej dla mamy czy o orzeczeniu o niepełnosprawności.Na pewno coś się więcej należy jak sa te dokumenty.Idę spać.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta Dziewczyny, znowu wam dziekuje, ze tak sie o mnie troszczycie, po cichu wlasnie liczylam na to, ze Jola jako byly pracownik sluzby zdrowia rozwieje moje obawy o reakcje lekarza i ze nie wsadza mnie do ciupy :) Ten lekarz to specjalista, z nim niczego nie zalatwie a do mamy rodzinnego jade za miesiac Jutro zadzwonie o ten wynajem lozka bo to byloby jednak najlepsze na te chwile rozwiazanie. Prawde mowiac, czarno to widze, nie sadze, zeby tak od razu mieli no ale do jutra niedlugo, zobaczymy. Ania, mysle, ze nie bede niczego robic z mamy twarza, nie ma sensu, mama bedzie oczywiscie w stanie powiedziec dlaczego tak wyglada. Co do mojego meza, to tak, mam szczescie i to duze. Sama zalamalabym sie jak to on mawia, jak stary dach a Julio- no coz, mysle, ze to jest natura raka- gdy sie cos dzieje a nie jest sie najblizszym czlonkiem rodziny to zwiac gdzie pieprz rosnie- jestem niestety a przynajmniej kiedys bylam taka sama. Teraz zycie wiele mnie nauczylo to wreszcie dojrzewam :) Ten mamy lekarz to hematolog, nie wiem jak upadek mamy wplynal na liczbe plytek, pewnie bedzie musial zwiekszyc ilosc encortonu No dobrze, nie zawracam wam juz glowy moja osoba i zycze milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINUS 24 KG w 4 miesiące!:) Witajcie Kochani! Przeszedłem pewien program zdrowotny opracowany przez grupę lekarską medycyny naturalnej.Program polega na odkwaszeniu,oczyszczeniu,odżywieniu i odtłuszczeniu organizmu.Pomógł mi nie tylko zrzucić 24kg ale dzięki temu pozbyłem się clasterowych bóli głowy,nadciśnienia i problemów z kręgosłupem.Program zabezpiecza nas przed rakiem bo wychodzimy tutaj z kwaśnego ph moczu na normę zdrowia 7,0 7,4 oczyszczamy organizm i regenerujemy od podstaw.Dzięki temu dziś czuję się zdrowy każdego dnia i cieszę się świetną sylwetką. Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę mu również Tobie polecić ten program. Proszę pisać na e-maila slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINUS 24 KG w 4 miesiące!:) Witajcie Kochani! Przeszedłem pewien program zdrowotny opracowany przez grupę lekarską medycyny naturalnej.Program polega na odkwaszeniu,oczyszczeniu,odżywieniu i odtłuszczeniu organizmu.Pomógł mi nie tylko zrzucić 24kg ale dzięki temu pozbyłem się clasterowych bóli głowy,nadciśnienia i problemów z kręgosłupem.Program zabezpiecza nas przed rakiem bo wychodzimy tutaj z kwaśnego ph moczu na normę zdrowia 7,0 7,4 oczyszczamy organizm i regenerujemy od podstaw.Dzięki temu dziś czuję się zdrowy każdego dnia i cieszę się świetną sylwetką. Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę mu również Tobie polecić ten program. Proszę pisać na e-maila slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINUS 24 KG w 4 miesiące!:) Witajcie Kochani! Przeszedłem pewien program zdrowotny opracowany przez grupę lekarską medycyny naturalnej.Program polega na odkwaszeniu,oczyszczeniu,odżywieniu i odtłuszczeniu organizmu.Pomógł mi nie tylko zrzucić 24kg ale dzięki temu pozbyłem się clasterowych bóli głowy,nadciśnienia i problemów z kręgosłupem.Program zabezpiecza nas przed rakiem bo wychodzimy tutaj z kwaśnego ph moczu na normę zdrowia 7,0 7,4 oczyszczamy organizm i regenerujemy od podstaw.Dzięki temu dziś czuję się zdrowy każdego dnia i cieszę się świetną sylwetką. Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę mu również Tobie polecić ten program. Proszę pisać na e-maila slawomir01slawinski@gmail.com ( adres e-maila proszę łączyć razem bo niestety oddziela mi tutaj system literki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINUS 24 KG w 4 miesiące!:) Witajcie Kochani! Przeszedłem pewien program zdrowotny opracowany przez grupę lekarską medycyny naturalnej.Program polega na odkwaszeniu,oczyszczeniu,odżywieniu i odtłuszczeniu organizmu.Pomógł mi nie tylko zrzucić 24kg ale dzięki temu pozbyłem się clasterowych bóli głowy,nadciśnienia i problemów z kręgosłupem.Program zabezpiecza nas przed rakiem bo wychodzimy tutaj z kwaśnego ph moczu na normę zdrowia 7,0 7,4 oczyszczamy organizm i regenerujemy od podstaw.Dzięki temu dziś czuję się zdrowy każdego dnia i cieszę się świetną sylwetką. Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę mu również Tobie polecić ten program. Proszę pisać na e-maila slawomir01slawinski@gmail.com ( adres e-maila proszę łączyć razem bo niestety oddziela mi tutaj system literki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jolka to tylko nie zachoruj bo cię też odstawi szybciutko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze odp gosciowi ,ze slabo czyta moje wpisy.Ja juz dwno powiedzialam ,ze sama sobie wybiore dom na wlasna starosc,wiec niech goscia glowa nie boli ,lepiej niech zajmie sie soba.Tracisz czas na swoje mierne wpisy.Uwaga -czytaj ze zrozumieniem i dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dla pana Julia to już wybrany dom starców??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Julio ,drogi gosciu ma przed soba dluuuuugie zycie w zdrowiu i szczesciu. Dr w prywtnej kilnice w Lodzi gdzie operowal przepukline pana Julia byl bardzo zaskoczony wynikami labolatoryjnymi, waga, wigorem i wygladem. Kiedy uslyszal wiek pacjenta to nie mogl sie nadziwic i jeszcze raz spr wyniki-krwi,EKG i karte zdrowia. Nie mogl sie do niczego przyczepic. Zycze kazdej aby miala tak zdrowego partnera jakiego ja mam.On przezyje mnie ,szanownego goscia i doczeka lekko 100 lat. Tylko pozazdroscic!!!!! Nigdy nie trafi do domu starcow bo stac go oplacenie prywatnej opieki w domu. Zatrudni kucharke i sprzataczke, kiedy mnie juz zabraknie. Jak na razie ja dbam o dom jak kazda kobieta. Wiec do czego sie jeszcze przyczepisz zlosliwy gosci ?Masz tu odp. Jezeli lubisz sobie pogadac ze mna to prosze , mnie nie przeszkadza.Mysle ze i dziewczynom zwisaja odp gosciom. Kto chce moze odpowiadac a komu nie pasuje moze przemilczec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościowi też zwisają Twoje odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINUS 24 kg w 4 miesiące! :) Witajcie Kochani :) Dzięki programowi opracowanym przez grupę lekarską medycyny naturalnej Schudłem 24 kg w ciągu 4 miesięcy,pozbyłem się Clasterowych bóli głowy od których mdlałem.Moje problemy z kręgosłupem i nadciśnieniem też zniknęły :) Dziś cieszę się zdrowiem i świetną sylwetką każdego dnia :) Jeśli ktoś ma też ochoty na zmiany a nie ma czasu chodzić na siłownie to zapraszam slawomir01slawiński@gmail.com ( proszę łączyć litery w e-mailu bo niestety system mi tutaj go rozdziela) Życzę Powodzenia Kochani ! :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal robie moje brzuszki na tej laweczce urodzinowej.Obliczylam ze w czasie jednej sesji robie 300 .Potem bede musiala cos wprowdzic nowego bo po pierwsze sie znudzi,po drugie bedzie za latwo a po trzecie organizm sie przyzwyczai.Jest duzo mozliwosci bo do tej laweczki jest bruszurka z cwiczeniami,tani prezent a dobra zabawa. Zobaczymy czy po m-cu beda jakies efekty,zalezy mi na tym aby spalic tluszczyk z brzucha.Pobawic zawsze sie mozna skoro mam czas.Robimy sobie seans filmowy wiec spadam ,nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×