Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Strzelec inny też mam twardy :) I to wcale nie przechwałki :) A co doła nie mogę mieć jeśli ja jestem gościem z wieeelką liczbą kompleksów (ale nie na punkcie twardości :) ) a optimizmem się ratuję.I co to facet to już popłakać sobie nie może? 😭 sc to momy podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed a co mamy podobnie ? no bo chyba nie ten stopień twardości ?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed oj może, może, przecież sie nie czepiam ;) Tak tylko zapytałam nieśmiało :O a Ty na mnie zaraz krzyczysz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc ano ze spotkaniami :) AGA ja nakrzyczałem ? No co Ty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wina pogody :))))))))))))))))) mam tak samo :))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ranyyyy, co za dzień!!!! nie dość, że nudzę się w pracy ;) to jeszcze takie podłe samopoczucie! chcę do domu!!!!!!!!!!!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja was witam w zapracowany dzień ! u mnie roboty kupe , ogrodzenie robią i ogrodnicy ogród ,. pozdrawiam wszystkie babeczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1997
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigro. Wcale nie wilka tylko głupia. Jak ta choragiewka na wietrze zmienna. Dziś mam znowu dołek. Zbluzgałam mojego slubnego. Najłagodniejsze było paprochu. Szlag mnie trafił po opowieści jednej osoby z jego rodziny. Jaki to on biedny !!! Zakochał się miś a Ja mu UTRUDNIAM. Będzie tam jechać ( ta osoba z rodziny ) żeby poznać nową towarzyszkę. Jeszcze do wczoraj było jka bardzo CI współczuję. Kurwa mać. Mój buc Sam sobie utrudnia. Czemu nie chce sie rozwieść ? Broni mu ktoś? Koszty mówi. Koszty sroszty. Stać Go na utrzymywanie mnie, dziecka i tej ..... i jej dzieci ? Widocznie stać !!! To niech płaci za wolność. Ja nie zamierzam ponieść ani centa kosztów. Przepraszam. Uniosłam się. Już mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolna zona , nie jestes glupia nie mow tak ! niech sobie z nia pozyje zobaczymy jak dlugo ! placenie nie za swoje dzieci szybko mu sie znudzi , . moj nawet nie chcial o tym slyszeć , zeby mial placić za jej dziecko ,. i tak jestes silna , dajesz rade kazdego popierdolonego dnia , jakim jest ten koszmar ktory przechodzisz ,. WYLUZUJ ! prosze Ciebie , wyluzuj !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole , moje Panie . ZROWYCH , POGODNYCH, SWIĄT , ZYCZE WAM ,. Z CALEGO SERDUSZKA ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigra dzięki wielkie!!! Tobie również życzę zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt Wielkanocnych 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziołchy1 widzę ,że rozmowy trwają :) Ale i kto to mówi wyluzuj? :D Jak tam wasze przygotowania zakupowo świąteczne? Moją żonka już wszystko ma :) Wredeny mężuś przywózł :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć xyzed :) a czemu miałyby nie trwać??? byłyśmy, jesteśmy i myśle, ze bedziemy! ;) Jak przygotowania? a powolutku, powolutku...zdążymy, damy radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego,że dacie radę jestem pewien jak tego,że po nocy następuje dzień,a po burzy spokój :) Czyli ogólnie rzecz biorąc jakby nie było ,to i tak będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moi Mili Hihi - xyzed, mnie mezus tez zrobil zakupy (no ale wiesz z dwulatkiem ciezko w takich tlumach przedswiatecznych chodzic) ale mimo wszystko mam nadzieje, ze nie rozpowiada tak jak ty, ze wredny mezus zakupy zonce zrobil :) A odnosnie przygotowan, ja mam \"wieksze pol\" ;-) przed soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to dwulatek czy nie zawsze duże zakupy robię ja :) A to z czystego zrozumienia bo dlaczego ma toboły taszczyć skoro mogę je przywieźć? :) Aż takim skurwysynem żeby nie pomagać nie jestem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc ,no co wy tu taka licytacje robicie-a co ja mam powiedzieć -duże zakupy robie sama ,mieszkanie musze posprzatać jeszcze troche popracować ...a czterolatek lata jak bomba zegarowa no ale swięta robi bABCIA .Mam nadzieje że nastepne święta mój K Będzie targał te zakupy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się trzeba nalatać za tobą sc ... żeby odpowiedx zobaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×