Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Witaj Ka Ale prowokacjo przynajmniej przepukliny od noszenie ciężarów nie dostaniesz i nie będziesz musiała korzystać z usług zbuntowanej służby zdrowia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
skromnoscia to ty kurna nie grzeszysz ciagle sie czyms chwalisz pewnie dlatego ze tak naprawde w dupie byles i gowno widziales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Cassie
Czy to zmarl Twoj K...czy to jakis inny przyjaciel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale prowokacjo jeśli chodzisz prywatnie to chyba aż tak lekkiego portfela nie masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwni sa ludzie, mówienie o swoim wykształceniu jest odbierane jako brak skromnosci. Przeciez z tego mozna byc tylko dumnym i mowic mozna głosno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
nie tylko o wyksztalcenie biega nie widicie ze on caly jest naj i wszystko ma naj? to zakompleksiony dzieciak a przynajmniej tak sie zachowuje dlatego nadrabia na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjj lete kwiatuszku Ty mój 👄 co taka smutna minka? Dzieje się coś złego u Ciebie? :o Ale prowokacjo czasami odnoszę wrażenie ,że lepszym powodem jest np to ile jako prawdziwy men możesz wódki wypić zanim padniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wtym jednym z toba sie zgodze.kazdy ma inny wyznacznik bycia naj:-Djednemu wystarczy literek innemu potrzebny dokorat:-Dkapewu?/??? żeby oczywiscie było sie czym chwalic:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
On, budując swój taki wizerunek jako xyzed, rekompensuje sobie cechy, których praenie, a nie posiada. Może taki chciałby być? xyzed, fakt faktem, że mało rozumiesz...... przypominasz ŚP. Romka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzeda
Prowokacji, chyba Ty niczego nie rozumiesz...... Napisałam tu dziś dwa zdania, jedyne na tym topiku...facet jest z kategorii śmieszno- żałosnych. A Ty wyskakujesz z jakąś nienawiścią????? W moim życiu staram się nie nienawidzieć i nie mieć wrogów..... a Ty od razu zadziwieniu pewnym indywiduum przypisujesz nienawiść. Nie te kategorie opisywania rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzeda
z tym to mój piaty wpis na tym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej sie jednak zaczernic wtedy twoje zdania sa twoje,a pomarńczowy nick ma to do siebie ze wpisów moze byc i 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) i nawet o zdrowie zapytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed no to pytam - jak zdrowie?? :) grosik dopiero wpadłam do biura, mam dziś małą zadymę, więc nie przeczytałam jeszcze, ale nadrobię ;) Wypowiedziałam sie jednak w biegu na temat osoby o nicku- \"Śmiech\"! Poniosło mnie jak przeczytałam to, co skopiowała \"Przypomnienie....\"!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano zdórówko okiej :) Wszystko smakuje i wszystkiego się chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to takie jakbym lata pakował na siłowni oczywiście nie używając anabolików :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA widzialam. rozumie ze ponioslo, ale ja traktowalam ten wpis jako prowokacje. nie wierzylam ze ktos w realu takie mysli ma. ja tez mam jubel w pracy. i sterty papierow. ale dobrze tak, bynajmiej nie ma czasu na rozmyslanie i marudzenie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA jesteś super
mężczyzna, kóry ma żonę i kochankę nie może być wątłego zdrowia. tak jak twój mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×