Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość Raczej scietej główki
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grosik witaj :D ano biegam tu i tam, aż się zmęczyłam! Upilnować taką gromadkę, to nie lada wyczyn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już wolę ściętą głowę niż ściętą główkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie komus nudzi to polecam ten topik o sposobach - tam sie dzieje. jesli moge to powiem tyle: chwyt ani z literkami byl niczym lepszy od zdrady meza z kochanka. dla zasady ryzykowala rozpadek innej rodziny. ja wiem ze kochanka z mezem juz ryzykuja swoim romansem. ale jednak nie jest tak, ze juz ten romans wszystko psuje. dopiero wiedza o nim. i skoro ten maz nie wiedzial!!! dlaczego mieszac go w to? dla zasady? nie wiem, ale jakos mam niesmak do tej ani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grosik byłam tam, czytałam, ale aż tak daleko wstecz nie zaglądałam...skoro to jednak ciekawe, to wrócę i poszukam tej Ani. Tak na marginesie....wszystkich wywiało na te \"sposoby\". xyzed też się pojawił i .....starym zwyczajem........wywołał zamieszanie...... :) Chłopak ma zdowie a mówi, że takie \"wątłe\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamaja
Kiedyś byłam kochanką i Was nie tolerowałam,teraz współczuję.Układam sobie życie od nowa,takie,o jakim każda kobieta w głębi duszy marzy...mąż,dom,dzieci,rodzina....tylko się boję,że za kilka lat to ja okażę się zdradzaną żoną....przecież życie to brutalna rzeczywistość,a marzenia.........właśnie po to są........by śnić........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich... 🖐️ czuję się jakaś wypluta... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Casssie to może masażyk? :) AGA ale będę nieskromny i powiem,że dzięki mnie towarzycho się używiło aż miło,a że mieszają mnie z błotem to normalka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz, ja nie mieszam,,,,, ja się tylko nabijam.... bo jest z czego:D:D:D:D:D:D:D:D Chyba odmiennie pojmujemy kategorie mieszania z błotem???????? Ale nie pierwszy raz są znaczne rozbiezności. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed, moze i by pomoglo..ale jutro mam pogrzeb przyjaciela... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cassie Przeczytałaś? Współczuję Ci bardzo :( majamaja Kogo nie tolerowałaś? Żon? Widzisz jak to jest....teraz sama nią będziesz...obyś nie musiała doświadczyć zdrady. xyzed Anouk i tu Cię dopadła! Nie ukryjesz się! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA przeczytalam, dzieki 🌼 ale teraz to chyba najcieplejsze slowa mi nie pomoga.. jutro pogrzeb.. mam tylko nadzieje ze nie stane twarza w twarz z jego nazeczona... boje sie tego jak nie wiem co!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk ty pisząca poprawnie językowo :p nie jestem coś tylko ktoś :P ale z kogoś też wolno ci się nabijać :) Cassie :o trzymaj się dziewucho 👄 AGA a niech sobie dopada ,jeśli w realu nie ma nikogo żeby go dopaść.Ale to tylko domniemanie bo taka super babka napewno jest rozrywana przez prawdziwych ;) menów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, jak prawdziwa Hogata nastawiłam poprawnie moja kulę-szpiegulę. :Phihihihihih Miło było, ale się skonczyło. Pora przestać rozrabiać:P Trzymajcie się wszystkie znane i świeżo poznane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed, Ty dalej nie zrozumiałeś....po protu moja norma językowa nie przewiduje używania takich określeń. Sorki, że muszę tak kawę na ławę:O:O:O:O:O:O:O ale z twoim potencjałem \"wchodzenia w czyjs sposób myslenia\" na pewno zrozumiesz ten mój wystepek:P Żyj sobie kolorowo i unikaj nudy, takiej na przykład jak ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk ty szowinistko :p to dyskryminacja Taki cham jak ja pozdrawia wszystkich ,a nie tylko wszystkie i pomału kończy dzień pierdzenia w stołek lub raczej fotel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cassie Wiem, wiem, dlatego też nie próbuję Cię pocieszać, bo nie znalazłabym słów. Zresztą napisałam Ci to.... Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam dla Ciebie, xyzed, od serca: unikaj w realu takich jak ja:D:D:D:D:D:D:D Zzaczy of course nudy:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, wlasnie dostalam wiadomość... pogrzeb o 14, na cmentarzu niedaleko parku... czyli blisko mnie sic! :( a najlepsze jest to ze do 14 mam zajecia, wiec sie spoznie... co za ironia!! ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozna sie spoznic na pogrzeb tak bliskiej osoby...?? nie wybacze sobie tego :( nienawidze mojej pracy... :( chyba sie musze napic wina... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zwolnić się nie możesz? tylko z ostatniej godziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro nie mam lekcji tylko zajecia w przedszkolu. a moja zmiana jest wlasnie do 14.. wiec nikt mnie nie zwolni godzine wczesniej... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem. Możesz mieć tylko nadzieję, że ceremonia rozpocznie się ciut później, wtedy zdążysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale przeciez
Są jeszcze urlopy na żądanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są ale czasami wystarczy szef człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny głos
wyjechałam na długi weekend majowy-potem nie miałam czasu czytać-wpadam dziś i.... miałam nadzieje ze xyz gdzieś sie po drodze zawieruszy lub zniecheci i juz go tu i na innych topikach "dla prawdziwych super facetów z doktoratami " nie bedzie a tu....niestety. al;e co widzę-więcej osób zaczyna byc zdegustowanych jego wypocinami . A więc nie tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×