Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

wiesz co zmienie nick i zacznę takim jak ty włazić w dupę ,a wówczas będę prawdziwym kulturalnym facetem,który rozumie kobiety,szanuje je oraz nie jest ciotą choć siedzi na babskim forum :p I daję głowę,że pomimo waszej totalnej inteligencji żadna się nie domyśli ,że to ja :p Jest tylko jedno ale ,a mianowicie żeby zyskać wasz poklask nie mam zamiaru zmienić swojego zdania na wiele tematów więc taka zamiana raczej wam nie grozi i będziecie niestety musiały pogodzić się z tym,że tu będę i będę wyrażał swoje zdanie ,które wcale wam nie musi się podobać choć nie dorówna waszej wyśmienitej literaturze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny głos
twój poklask ma dla mnie (i jak mniemam dla innych kobiet tutaj ) takie znaczenie jak zeszłoroczny śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny głos
o włażeniu w d..ę nie mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
"totalna inteligencja"? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szowinistyczna kobieta
spotkał swój swego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
Uważam, że każda kobieta może być zdradzona. To jest zależne od poczucia odpowiedzialności za swój związek obojga partnerów. Dlaczego zdradzają? powód zawsze znajdą. Zastanawiam się dlaczego nie rozwiążą swego małżeństwa? Też znajdą jakieś tłumaczenie? Po prostu robią tak jak im wygodnie. Odpowiedzialność jest dla nich obca czy to tyczy żony czy kochanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Witam :D A to taka ciekawostka dla żon :D - Zdradzasz dziewczynę, narzeczoną lub żonę. Martwisz się, jak wyrwać się z domu i mieć czas dla kochanki? Teraz możesz skorzystać z usług wyspecjalizowanych firm, które zapewnią ci alibi. W takiej firmie możesz zamówić usługę polegającą wykonaniu telefonu z informacją, że pilnie jesteś potrzebny w pracy. Ty udajesz, że biegniesz pomóc go rozwiązać, a lądujesz u swojej \"bliskiej przyjaciółki\". Okazuje się, że jest coraz większe zapotrzebowanie na tego typu usługi. Oferta firm zapewniających alibi jest szeroka. Klient może zapewnić sobie bezkonfliktowe wyjście z domu, otrzyma zawiadomienie o nieprawdziwych spotkaniach czy sympozjach. Pracownicy firmy zapewniają obsługę telefoniczną w czasie nieobecności klienta, wyślą kartkę pocztową z miejscowości, w której powinien być, a nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
u mnie by to nie przeszło:) bo ja doskonale wiem, że miejsce gdzie pracuje moj m jest otwarte tylko do 16 :) i nikt go tam nie wzywa:) a wspolpracownikow znam. Tak wiec xyzed jesli prowadzicie osobne zycie, to jakie sztuczki sa mozliwe,ale jak cs wiesz o swoim wspolmalzonku, to zdrada nie jest juz taka prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej :) A tak jako ciekawostkę wkleiłem to z Interii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do xyzed podziwiam twoją pewność siebie ale obawiam się,że ta firma i na ciebie by coś wymyśliła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
podziwiam twoja pewnosc siebie, ze jestes najsprytniejszy :D kiepskie te wymowki firmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego to ludziska nie wymysla żeby zarobic kasiore! Wiesz xzyed mimo,ze wiele w zyciu widziałam i doznałam to taka ciekawostka naparwde mnie zadziwiła. ale to chyba znaczy że nie jest ze mna az tak źle, skoro jeszcze sie dziwie:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale prowokacjo ,a kiedy z Tobą było źle? bo ja nie zauważyłem :) A któż to jest tą moją fanką na 102? :) do do xyzed może nie jestem najsprytniejszy ale trochę sprytu mam :) wiesz chyba o tym ,że potrzeba jest matką wynalazku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ma być ta fanka na 102 :D Żartownisia z Ciebie :) Od razu widać że nie tylko młoda duchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to młoda dupa z Ciebie :) I w dodatku taka dojrzała jak smakowity owoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
że w twoim wieku chwalić się tak doktoratem????? w wieku czterdziestu paru lat wyoada być conajmniej dr hab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo ja tępy i leniwy jestem :p nie to co ty :p Ty to w moim wieku już napewno profesorem zwyczajnym będziesz :p A tak w ogóle ,to co się tak czepiłaś tego doktoratu? Masz ochotę na pyskówki? :p Nic z tego :p Zacznę cię raczej ignorować bo mi szkoda czasu na gadki z tobą bo nic mi one nie dają :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale prowokacjo,no nie magister bo doktorat jednak mam :) No dziwię się ,że jeszcze nikt nie zarzucił mi ,że kupiłem go sobie na bazarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
a z czego?????????masz???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co dać ci nastęny powód do kpin :p niektórzy wiedzą ,a inni niech sobie myślą co chcą :) Mogę być dr od wywózki śmieci i kanalizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dość trudny i ciężki kawałek chleba jak dla mnie :) Choć czasami też prowadzę szkolenia ,i co niektórych zdziwi, ludzie dziękują mi za to ,że nie chciało im się na nich spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×