Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość dwapięć
xyzeda można kochac albo nienawidzieć jak zauważam tutaj na tym topiku Kobiety sa podzielone na dwie grupy -adorujace go i atakujace Ale masz chłopie siłę żeby to wszystko wytrzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu wytrzymywać? :) Toć to samo życie i jak to w życiu :) Ma się przyjaciół i wrogów ale i jedni i drudzy potrafią być motorem działania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boziu...
no niestety ja nie należę do typu kobiet, które lubia adrowować mężczyżn. jak ktoś prawi głupoty jak potłuczony, to ciężko się do niego nie ustosunkować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co by nie napsiac xyzed--zadna nie ma takiej ilosci fanek jak ty na tym topiku.:-D Ot ludzka natura kobiety ciagna do faceta:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwapięć
Ka.. a jak ta trzecia grupa , ma się do xyzeda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boziu oczywiście ty masz monopol na mądrość :D :D :D dla ciebie każde zdanie odrębne zawsze będzie głupotą :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale prowokacjo ,a faceci ciągną do babek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boziu...
xyzed, ty go masz!!!!!! Każda osoba, która się nabija z twopich głupot od razu dostaje od ciebie "etykietkę monopolu na mądrość". Wymyśl cos innego. Śmieszny gość jesteś! Tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do boziu
on jest nie tylko smieszny, ale przede wszystkim zalosny:) kryzys wieku srednego, ale nie wiem, czy on sie pod to lapie.. pod ten wiek, bo moze on starszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boziu...
że żałosny to już napisano...tylko on ma osobowość zamkniętą, żadnych informacji na swój temat nie przyjmuje z zewnatrz, tylko te dobrze przefiltrowane pieszczace jego ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik*
xyzed odpusć sobie i nie reaguj. Miej litosc dla siebie i dla czytających!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boziu...
No widzisz, Kasiu, on jest zbyt zapatrzony w siebie, by to zrozumiec:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zważ na to ,że ty pierwsza określiłaś to co piszę głupotą :p Ja nigdy czegoś takiego pierwszy nikomu nie powiedziałem :p A na atak zawsze odpowiadam atakiem :) Więc kto tu ma ten monopol ? :) I kto tu jest śmieszny? :D Mogę się z kimś nie zgadać ale nie powiedziałem pierwszy,że jest głupi w przeciwieństwie do ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boziu...
xyzed:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D bo jesteś w takim korytarzyku bez wyjscia i nie widzisz własnej smieszności....więc w sumie nie dziwi mnie twój ostatni post:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do boziu
A na atak zawsze odpowiadam atakiem. to jego staly tekst:) widac,ze lubi sie powtarzac facet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik*
Nie reaguj nadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co xyzed
a jak wpadke zaliczysz z k. ? to pwoiesz juz zonie o zdradzie, czy nadal bedziesz zyl jak sc z k?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co xyzed
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3471286&start=0 t: DZIŚ DOWIEDZIAŁAM SIE, ZE JESTEM W CIĄŻY Z ŻONATYM FACETEM 12:56 załamana 77 Ja mam 21 lat on 47. Znamy sie od roku. On mi nic nie obiecywał, ja nie żądałam żeby dla mnie rzucił rodzine. Zaczęłam dopiero studia. Całe życie legło mi w gruzach, mam totalnego doła. Pisze bo musze sie komus wyżalić. Zdaje sobie sprawę, że swoiom zachowaniem skrzywdziłam jego rodzine, ale tak bardzo go kochałam , tak bardzo, ze nie miałam siły ani dość silnej woli zeby powiedzie mu że odchodzę.Teraz widze, że to był chory, toksyczny zwiazek, bez przyszłości i szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może być,że to ciekawość ale może to też być zwykłe czepialstwo :) Szuka się obiektu i dawaj :) A w ogóle jeśli uważają mnie za głupiego to po co ze mną dyskutują? Czyżby to oni chcieli się dowartościować wytykając komuś jego głupotę? :D Co to za argument \"głupi jesteś\" ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tu xyzed sie udziela
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3471322 adamarek MAM 37 lat.Jestem z zoną (39 lat) od 17 lat .Mamy 1 dziecko (10 letniego synka).Żona nie jest zbyt ładna, ale za to miła, inteligentna,wesoła.Wiem, że ona mnie nadal kocha a ja ją juz od kilku lat nie.Coś we mnie wygasło, wypaliło sie, umarło. Od jakiegos czasu spotykam sie z młodą dziewczyną ( śliczna, szczuplutka).Chce byc uczciwy wobec zony, bo juz jej nie kocham. Chcę zamieszkać ze swoja nową dziewczyną.Tylko jak powiedziec to zonie, że chce od niej odejść, że jej nie kocham i że mam młodszą partnerkę. Może ktoś z was przechodził podobny problem xyzed :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boziu...
prowokacjo, jeszcze nie zauważyłaś, że xyzed nie umie, nie lubi i nie chce słuchać innych. On sam wie najlepiej....dlatego z takim podejsciem jest "ulubieńcem" i przedmiotem kpin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sempron
xyzed "tak cię lubię bo ja nawet wrogów lubię" to jak z tymi wrogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sempron
I gdzie człowiek nie spojrzy to xyzed niedługo otworzę lodówkę iiiiiiiiii co zobaczę xyzed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale prowokacjo no zaraz Ty staniesz się obiektem ataków i nie daj boże staniesz po mojej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakwefiona
14:44 xyzed Anouk i tak cię lubię bo ja nawet wrogów lubię A przy tobie to może i ogłady nabiorę? Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze. i NIC! Dalej zero ogłady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zauważyłam ze xyzed mozna swobodnie rozmawiac, bez przepychanek, bez okładania sie wirtualnymi pieściami. nawet jak mu cos sypne ale w sposób cywilizowany to jakos nie widziałam ze by mnie zelżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:))) :))) :)))) tez chce taka lodówkę z xyzed.. Boze jakie pierdoły niektórzy popychają, brak mi słów.... XYZED- jestes wielki !!!!!!! chce byc Twoja koleżanką :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×