Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

No ciekawy ten link....szczególnie dlatego, że nic tam nie ma hahahahaha Poczytałam te \"sposoby\".........oj działo się działo. Tak czy inaczej któraś tam wspomniała o tym, ze dyskusja jest bezsensowna, gdyz każda z wypowiadajacych się stron ma swoje zdanie, do którego próbuje przekonać innych. To się nigdy nie uda! Lepiej już chyba o pierdołach pogadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"pierdoła\" to może być np. szef, wredny sąsiad, ktokolwiek lub cokolwiek z pominięciem tematu \"kochanka\" czy \"zdradzona\", bo to nam na zdrowie nie wychodzi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy się szlajacie gdzieś, to łążę za Wami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA Nie wiesz co to za impreza była w nocy? Przez calą noc robili zdjęcia, lampy od aparatów tak trzaskały, że spać nie mogłam. U Ciebie też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA nastrój mam dobry,postanowiłam nie palić i jak narazie to trwam w tym już piąty dzień ,objadam się marchewką i jabłkami a o słodkościach też nie zapominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tam coś odpiszcie , bo się wszyscy poobracają.......nie pomyślałam:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka68 u nas też była sesja zdjęciowa! nawet ładnie się uśmiechałam! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubba-bubba No to cieszę się! Trzymam kciuki za Twoje \"niepalenie\"! Dasz radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sprawdzarka kazać\" po obrażają\", ja jej słuchać ;-) nie koniecznie myśleć:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA Będę chodziła na terapię ,na jednej już byłam, postanowiłam przepisać wszystkie rachunki na moje imię raptem zostały mi jeszcze dwa.Moja prywatną komórkę mam wyłaczoną działa tylko firmowa,więc nawet gdyby chciał zadzwonic i zabrać np.rzeczy lub spotkać sie z dzieckiem to jest jeszcze domowy .Poki co mam spokój , powoli do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubba-bubba Brawo! Wiedziałam, że dasz radę. I mówię Ci......nie ma tego złego, co by.............zobaczysz, jeszcze spotka Cię szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdego spotka szczęście bo każdy ma inną jego definicję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie,że każdego :p Nawet mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nooo....
xyzeda szczescie spotyka kilka razy w tygodniu, prawda?? ;) :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i ściętej :D ale moja jeszcze na swoim miejscu :p No chyba ,że życzysz mi jak tigra i to w jak najkrótszym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cala bande! mam pracy po uszy, zaraz musze leciec na spotkanie. nawet nie mam czasu na czytanie wszytskich postow. daje tylko znak zycia i lece. wyobrazam sobie jak AGA za kazdym po tematach lazi, bo nas jak chmare dzieciakow trzeba pilnowac. jak bede miala czas to zajrze na te sposoby i zobacze za co prowokacji sie oberwalo......... co u ani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed Ocipiałeś? :D Jakże mogłabym Ci życzyć \"ściętej głowy\"! Nie dopisuj sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×