Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość tak tigra
wiele mozna wybaczyc jak sie kocha, ale czasem nie warto, bo czeka na nas inna milosc, lepsza, wierna i prawdziwa. Wolna zono-GRATULUJE sily, odwagi, wairy w lepszy dzien, jestes naprawde wartosciowa kobieta:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyx nie uciekłem tylko byłem na spotkaniu w Urzędzie Pracy z kandydatami do pracy no i trochę czasu to zajęło :) A czemuż to tak czarno to widzisz? :) Pochwal się gdzieś to bywała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boziu.....
a kto to teraz szuka kandydatów do pracy przez "pośredniak"??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to kto
jednostki panstwoe i samorzadowe/ myslisz ze gdyby on pracowal w innej instytucji to by caly dzien na necie siedzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boziu ależ ty mądra jesteś :D :D :D No tak ale gdyba takiego speca jak ty poproszono o spotkanie z bezrobotnymi to jako spec wyszłabyś z założenia,że do pośredniaka same męty się zgłaszają więc byś nie poszła :p W przeciwieństwie nie pierwszy raz byłem na takim spotkaniu i niejednego wartościowego pracownika zatrudniłem i wcale sobie nie krzywduję :p Powodzenia w rekrutacji twoimi sposobami życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boziu.....
masz rację, administracja publiczna.... kolejny wielki szef...... :O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boziu.....
zyz, ty to chyba w zieleni miejskiej pracujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jak to kto ani jednostka samorządowa ,ani państwowa :D A jeśli chcesz wiedzieć to ja jestem pracodawcą więc mogę ze swoim czasem robić co mi się podoba i nie ty mnie będziesz z niego rozliczać :) bo to ja jestem krwiopijcą pracodawcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boziu.....
i z PUPu????????????????? co ty drogi budujesz?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej w takim razie
cos kombinujesz, bo niedawno sie chwaliles,ze awansowales- pracodawca, tory awansowal..sam sobie te awanse przyznajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja napisałem,że mam tylko jedno źródło zarobkowania? :) Coś nieudolnie się mnie czepiasz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boziu.....
xyzed, wiekszosc twoich okreslen samego siebie kupy sie nie trzyma...... mieszasz..... podejrzewam, ze mieszasz tak ze wszystkim.... ale to twoje zycie...takie pelne obludy fajnie, nie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze ,że twoje życie jest idealnie ułożone :p A kiedy mam ochotę to mieszam,a kiedy nie ,to nie mieszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej w takim razie
urywasz sie z pracy zeby zalatwiac swoje prywatne sprawy.Nieladnie, ale jakim kto jest w zyciu takim w pracy:) ucziwy gosciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak tym masz dupiato zorganizowany swój czas pracy,to twoje zmartwienie i niedoskonałość ale nie przerzucaj swojego nieudacznictwa na innych :p Ja mam tak wszystko zorganizowane,że z pracy urywać się nie muszę :p No widzę ,że tobie trudno jest to zrozumieć:p Ale to nie moje zzmartwienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boziu....
ej w takim razie.... Ciebie tlumaczy brak tego doktoratu i tej błyskotliwości umysłu oraz totalnej "idealnosci::P:P:P:P xyzed, osmieszasz sie. jestes gorszy od przekupu na targowisku pod Płońskiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie ze masz
o sobie takie wysokie mniemanie:) a jednak zona cie odrzuca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej w takim razie
doktoratu jeszcze nie mam bo jestem "troche" mlodsza od pana kochanka:D :) ale boziu dzieki,ze mi podpowiedzialas,ze mnie to tlumaczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od xyz-eda
powinni sie uczyc Bracia Grimm, Andersen tez poszerzyłby warsztat :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wy się ośmieszacie tymi swoimi atakami na mnie :) Argumenty macie super :D Żona mnie odrzuca :D Dobre,naprawde dobre :D Jeśli z was takie debeściaki to może powiecie mi jak to zrobić,żeby przestała odrzucać ? :D :D :D :D Napewno rąbniecie jakimś błyskotliwym tekstem :D :D :D :D :D :D A w ogóle przenieście się na topik Tu można, to sobie swobodnie porzucamy mięskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od xyz-eda
wątpie zeby przestała :-P jeżeli zna cie jeszcze lepiej niż my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od xyz-eda
idź i rzucaj proooooszę ! Zeby tak doczekac chwili kiedy cały topik bedziesz miał w dupie (albo i dwa!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie Grimm
:) baw sie dobrze swoim zyciem:) i zyciem zony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie omieszkam :) Żyje się tylko raz :D Pewnie,że zna mnie lepiej niż wy :p ale niestety jest mądrzejsza niż wy czego oczywiście o niej nie powinienem mówić :P W każdym razie ma wszystko co chce,a że mnie odrzuca jak to ładnie napisaliście,to mnie już nie martwi :p A teraz smarujcie sobie co tam chcecie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od xyz-eda
:W każdym razie ma wszystko co chce" rozumiem zebys napisał ze :"ma CZEGO chciała" ale twoja wersja jest znów mocno naciągana. Ależ ta zona zła -ma super doktoranta,super przedsiębiorcę przy sobie a odrzuca , nieładnie. A moze jednak dopuść do siebie taka mozliwosć ze nie masz monopolu na nieomylność i nie wszystko jest z tobą ok jak nam tu "SMARUJESZ non stop- wkółko o tym samym.sam siebie chcesz przekonać ? NAs ci sie nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko inni są nieomylni :D :p A przekonywć was nie mam najmniejszego zamiaru :) Tak samo jak wam nikt nie każe czytać wkółko tego samego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sempron
to po co smarujesz????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boziu...
xazed, to napisz cos nowego i ciekawego:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×