Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

AGA 👄 proszę zostań ,a ja idę się leczyć skoro ocipiałem:D a inne niech tęsknią za moim małym kutaskiem :D tigra ale ty wredna jesteś :( czyli udawałaś te wszystkie orgazmy i kłamałaś mówiąc,że two mąż choć ma większego to marny w te klocki jest 😭 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mąz jest boski w te klocki ..... a orgazm mozna miec nie tylko w łozku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed dobra! a jak już będziesz zdrów na ciele i umyśle, to wróć do nas.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale prowokacja witaj - bystra jestes 👄 ot cały sekret................moze powinnismy sie spotakac np na jakims zlocie ???????????????? tigra niestety xyzed kłamie w sprawie rozrusznika... wiesz, wcale nie taki mały:)))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigra czyli jednak kłamałaś :o ciekawe czy twój mąż o tym wie? :p On może dobry w te klocki jest ale za to ty chyba marniutka skoro sobie kochankę przygruchał :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo xzyzed ... nie zaczynaj ... bo twoja zonka musi być tez cieniutka skora ty masz kochanke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim babeczkom i uciekinierowi xyzedowi cieszę się CIESZĘ się ze macie dobry humor!!!!!! ja z doła sie wygrzebałam i jest juz ok -troszke dzieki wam....dzięki dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale prowokacja 🌻 ano za to ze rozumiesz iz czasami ponosi nas fantazja, ale w sprawach intymnych - nic podobnego, orgazm to orgazm :)))))))))))))) :)))))))))))))))) ;))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc 👄 👄 👄 tigra po raz pierwszy się z tobą zgadzam :o co nie znaczy,że przestanę się ciebie czepiać na wszelkie sposoby :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj sc:-)no to ciesze sie z toba,ze wszystko ok. xyzed i tigra- rany julek--miało byc łamanie rzęs a nie wyrywanie do gołego. !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odpuszczę choćbym miał polec pod jej cudnym ciałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki Ty jesteś waleczny..... czyba zaczoleś mi imponować tym Twoim inetelektem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale prowokacja ; :) chyba bedziemy sobie lamac kości .... z tego podniecenia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lete-ano miałam doooooła takiego że hej ,ale nadmiar pracy szczególnie wczoraj ,uuuuuu dobry seks-bo mimo ze nie miałam ochoty to jednak zostałam przekonana ,podpisanie nowego kontraktu po licznych bojach wyciagnęło mnie z doooła i czytanie ciekawych rozmów -togra kontra xyzed tez pomogło czyli wielokierunkowe niszczenie doła i jest juz ok xyzed-zaczynam byc zazdrosna!!!!mam nadzieję że serce masz wielkie i nie przestaniesz mnie kochać >>>>👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko ... on nietylko ma wielkie serce.... ale tez umysł .. witaj sc --- fajnie ze nasz humor !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigra -Jakby niebyło IQ = -130 :) I tak będziesz moja bo męża rzucisz jak ci jeszcze raz rogi przyprawi bo mu w nocy nie dogodzisz :p A ja już cie rozpalę ,że będziesz wulkan seksu albo doszczętnie zgaszę i pozostaniesz piękną górą lodową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie mie ruszylo jak napisaleś , ze bede Twoja ... dobrze napisalam ze jesteś taaki waleczny jak wille wolles....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc Ciebie kocham szaleńczo i niezmiennie :) I wybacz bo nawet kiedyś przyszło mi do łba żeby Twojego K wysłać do Australii na przykład i osobiście się Tobą zaopiekować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigra nadejdzie ten czas :) Twój mężuś już się rozgląda :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bądz pewny , ze jak mnie rzuci to tylko ty kochany ... albo klasztor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×