Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość Brawo Łuna
awikaaaaa jesteś przykłądem na to jak wpływa beznadziejny związek rodziców na dzieci niby dla ich dobra...dobre sobie zyczę Ci wszystkiego najlepszego w życiu naprawdę szczerze, pamiętaj że to, że miałaś taką rodzine a nie inną, nie przesądza o Tobie i nie musisz powielać schematów, ratuj się i broń przed toksycznymi relacjami z mamą, spróbuj zbudować te nietoksyczne z nią relacje-da się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łuna27
dzięki za wsparcie,potrzebne jest bardzo.Pewnie nigdy nie zapomnę,ale mam nadzieje,że zachowam same milusie wspomnienia.w koncu ofiarowałam półtora roku swej pierwszej,prawdziwej miłości.wiem,że to nie koniec.....a jak sie wszystko skończy...już wiem....białymi liliami na dwóch krańcach świata.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam .....
Zeby przedyskutował całe noce i dnie to i tak nie dojdzie się do żadnych wniosków co człowiekiem kieruje ze zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja twierdzę ,że mąż tigry jest skończonym głupcem :) albo nieudacznikiem i jak to tigra lubi mawiać ciotą albowiem napewno zna lepiej swoją żonkę niż ja ale ja choćby pasy ze mnie rwali i solą posypywali do takiej zołzy i zmory bym nie wrócił :p Wolałbym pod mostem spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ale prowokacjo :) Działo się i dzieje i będzie się działo :) Przynajmniej z niektórych niezły ubaw mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziwo nie? :) A za chwilę założę nowy i zobaczę co się będzie działo? :) Może tym razem zostanie zignorowany? :) albo ktoś założy kontrtopik? :) No to do dzieła.Zaraz się ukaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze xzyzed ale mnie rozbawileś ! boze jak Ty mnie musisz kochać,. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigra w nocy jak mi się śnisz :o to polucji dostaję :p Cholera a miało opadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigra- nie mów takich rzeczy na forum, bo bedziesz miała ze mna do czynienia !!!! xyzed jet mój, no sorki- jego kierowca, ale xyzed tez jest interesujacy mhm, i to bardzo...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a jaki .... intelygent z niego.... i taki miętki .. o boze musi by moj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło w mordę ale ze mnie amant :D aż kobitki się biją o mnie :p przepraszam o mojego kierowcę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigra- nic z tego, przeciez Ty nie gustujesz w ciemnoskórych ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA- kochaniutka Ty moja, nie dzis lecz juz od wczoraj :))))))))))))))))))))))) i wcale nie mamy zamiaru przestac :)))))))))))))))))))))))) witaj - jest bosko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LETE- wiesz ciemnoskórzy maja fajne zaganiacze , ale nasz xzyzed ma malusienkiego , ale jaki wariat z niego... o rany !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam, witam, ale i tym samym chyba........żegnam. Kurde! xyzed chyba ocipiał! :D Co on wogóle wyprawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to wszystko zeby nie dac sie zwariowac:-)Przeciez i tak wiecznie musimy chodzic na nogach, a tak na forum czasami sobie rzęsy połamiemy i jest inaczej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym Was wszystkich w \"realu\" zebrała!!! Pozabijalibyście się chyba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×