Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość swietne
Jeśli z kimś walczę i nie pojawi się w odpowiednim momencie jakaś refleksja to po prostu zabijam,niszczę,jak zwał tak zwał. trafi swoj na swego i cie zniszczy, slodko bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze się zwycięża o kulturalna osobo :) Przegrywać też potrafię,bo nie raz przegrywałem co nie znaczy ,że nie wygrywam obecnie :p Poza tym chamstwo,grubiaństwo,arogancja,ignorancja także są elementem kultury :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed Po trupach do celu. Dziękuję, ale to nie dla mnie. Są w życiu granice, których się przekraczać nie powinno. A kultura osobista, slyszales o czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetnie fakt. Niektóre jego wypowiedzi są jak ciosy ponizej pasa. Ale naprawdę odnosze wrażenie, że niektórzy sie o nie proszą. A potem jest larum - jak on mógł. No widac mógł. Nie ma co oczekiwać od netowego rozmówcy dobrych manier. Jeżeli wchodze do dyskusji i jestem mało przyjacielska, to powinnam brac pod uwage, ze tamta strona może mi odbić piłeczkę znacznie mocniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka Więc co? Mamy sobie wszyscy tylko słodzić?????? Bo jak powiem coś co nie spodoba sie mojemu rozmówcy, to mi dopierdoli tak, że mi w pięty pójdzie? Wybacz, są inne sposoby na sprowadzenie kogoś na ziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta Ka, nasza dzisiejsza rozmowa to też wymiana poglądów, nie przytakujemy sobie, nie słodzimy, a jednak (jak to Ty mówisz) nie skaczemy sobie do gardeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka68 a słyszałem,słyszałem i dla przyjaciół jestem bardzo kulturalny,natomiast dla wrogów nigdy :) Proste :) I napewno ktoś by zaraz rzucił pytaniem : a ty w ogóle masz jeszcze przyjaciół? Ano mam :) Atak zawsze będzie rodził atak i może dobrze byłoby żeby niektórzy o tym pamiętali? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietne
Ka... po prostu mialo byc kulturalnie:) akurat mnie jego wypowiedzi obchodza tyle co zeszloroczny snieg:) takich typow olewam i w zyciu i w wirtualnej rzeczywistosci:) :D:D:D :classic_cool: aon niech sie wyzywa skoro nie moze w lozku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed \"...AGA ale się drażliwa zrobiłaś ...\" Ja się zrobiłam drażliwa??? JA???? Nie, no przestań! Nie było mnie tu jakiś czas, weszłam, zastałam kłótnie, upomniałam, a Ty piszesz, że to ja drażliwa jestem??? Co się z Tobą dzieje??? Pomijając fakt, ze się dobrze bawisz, chcialam Ci zwrócić uwagę, ze przy okazji obrażasz niesamowicie innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to już mogę się wyżywać w łózku :p A co myślisz ,że my tylko kwiatki wachamy? :D Dlatego taki łagodny jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA oczywiście tylko ja obrażam innych :o No cóż niech i tak będzie :) Okiej przepraszam .Nie jesteś drażliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :D Ja jestem, tylko nie chce mi się pisać, bo nie ma o czym... :/ już wolałam brnąć w ciężkie tematy kochanek i żon nież tracić czas na takie półsłówka :( AGA, tigra, babka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny głos
11:21 Ka.. Bakbo a może to ta zbiorowa próba nawrócenia xyzeda jest dziecinna??? Facet jest dorosły, ma swoje poglądy. Można się z nimi nie zgadzać ale nie koniecznie trza z tego powodu toczyć o nie wirtualną III wojnę światową. Z własnego doswiadczenia wiem, że to i tak nic przecież nie daje. Ależ Ka tu przestaje chodzic o jego poglądy-one są jakie są i to jest mniejszym problemem niz to ze w/w xyz znalazł sobie zabawę ,odreagowywanie tanią rozrywke czy jak tam zwał na tym topiku.Nie ma duzych wymagań -widac ze go to rajcuje rozwija się wręcz w tej materii-tylko ze zaczyna wywoływac coraz częsciej jeden rodzaj odruchu-tj wymiotny.Wszystkim właściwie zaczyna to bokiem wychodzic a on sam nie widzi tego ze nie jest ani wspaniały ani błyskotliwy tylko smieszny. Ma natomiast ten sposób bycia na forum który prowokuje innych. Płaska to rozrywka. Ale cóż sama wiesz ze powszechnym jest rekompensowanie sobie pewnych braków środkami zastępczymi. Szkoda bo mozna było tu fajnie pogadac. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko, to masz bardzo mylne nieodparte wrazenie. I bardzo Cię prosze daruj sobie wreszcie ten argument o kochance. Bo jak się nie ma nic leprzego na podorędziu to sie właśnie wyskakuje z takimi słowami. Będziesz tam pisac przy już zawsze, każdej okazji, gdy będziemy miec inne poglądy??? Daj sobie większy margines. Różne sposoby widzenia świata występują zarówno w obrębie żon jaki kochanek. Nie utożsamiam się ze sposobem na życie, jaki ma xyzed. Ale też uważam, że szerego postów kierowanych do niego, jak i do sc na paru topikach, to żenua, mówiąc gwarą kafeteryjną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i pamiętaj o tym, że ja byłam waloną w rogi kochanką. Co w znacznym stopniu ułatwiło mi swego czasu zrozumienie postaw zdradzanych zon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Cassie
Cassie - Czy rozmawialas juz ze swoim k? Z tego co pamietam, mowials,ze chcesz z nim pogadac o waszych/twoich uczuciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głosie skoro to wszystkim zaczyna bokiem wychodzic, to po jaką cholerę ciagnie się ta dyskusja???????????????????????????????????????????? Tego właśnie zupełnie nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny głos
dlatego ze on prowokuje bardziej niz inni , żadna to umiejętnośc ale działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Cassie
Cassie wyniklo cos z tej rozmowy, pozytywnego dla Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, nikomu nie wychodziło bokiem, póki z tematu o żonach i kochankach nie zrobił się topik o pierdołach i... \"pierdzeniu\" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chwilowo :) przestanę zaśmiecać ten topik żeby ktoś faktycznie nie zwymiotował :) Miłej dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Cassie wyniklo, chociaz sama nie wiem czy to jest dla mnie pozytywne czy nie. Wiem teraz na pewno tylko tyle, ze on tez ma uczucia, i na pewno nie bylam \"sala gimnastyczna\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dubravka
ufffff idż sobie, idż a sio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietne
urazona duma?:) oooo :D moze teraz jakas powazna dyskusja sie pojawi, bez takiego "prowokowania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×