Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

cześć Xyzed a ja dzisiaj chwilowo w pracy ale za chwile jade na budowę ale czytam co nie co a tu dzisiaj pusto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. U mnie dzisiaj zimno i leje. Na razie więc muszę zostać w domu. Dziecko wyjeżdża na studia. Więc od poniedziałku znowu będzie smutno i troszkę pusto. Ale nic to...:-). Pójdę przynajmniej z chęcią do pracy bo rozleniwił mnie troszkę ten długi weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 25
Czesc wszystkim! Od dwoch dni moj k... nie dzwoni do mnie, napewno ma waznejsze sprawy na glowie... jutro kiedy bedzie w pracy to bedzie mnie atakowal telefonami..., ale jutro zamierzam mu powiedziec, ze nasz zwiazek (nie wiem czy to cos mozna nazwac zwiazkiem) poprostu nie ma najmniejszego sensu, bo niby jaki to ma wszystko sens wieczne czekanie az do mnie zadzwoni, kiedy bedzie mu pasoawlo to sie ze mna spotka? i zawsze ta sama wymowka "Moniko badz cierpliwa"... juz nie moge tego sluchac. Najgorsze jest to, że kiedy do mnie zadzwoni i znowu wymysli jakas bajeczke to ja poprostu mu w nia "uwierze".. bo nie potrafie inaczej. Nie potrafie z tego sie wycofac. jestem nieszczesliwa i pelana smutku. Mam nadzieje, że kiedys bede szczesliwa.... Czy wy tez jestescie tak jak ja nieszczesliwe w zwiazkach z zonatymi facetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko, zwiazek z żonatym to krótkie chwile szczęścia i całe dni lub tygodnie tęsknoty, niepewności a nawet upokorzenia. Oczywiście nieco inna sytuacja jest jeżeli sama jesteś w związku i podchodzisz do tego na luzie. Ale na dłuższą metę nie polecam nikomu takiego związku. Ktoś na kochankach zacytował fragment piosenki Maanam. Ja zacytuję całość, bo to jest właśnie to: Z dołu do góry, z góry na dół Z ciemności w słońce, z ciszy w krzyk Falowanie i spadanie, falowanie i spadanie Ruch, magnetyczny ruch, ściana przy ścianie Miraż tworzenia, złuda istnienia Im wyżej skaczesz, tym bliżej dna Falowanie i spadanie, falowanie i spadanie Ruch, magnetyczny ruch, ściana przy ścianie Ref: Raz dwa, raz dwa, raz dwa, raz dwa, Raz dwa, raz dwa, raz dwa, raz dwa, Raz dwa, raz dwa, raz dwa, raz dwa, raz dwa W końcu zmęczony bez siły i ochoty Bez domu i imienia, w kanale zapomnienia Falowanie i spadanie, falowanie i spadanie Ruch, magnetyczny ruch, ściana przy ścianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed, wróciłam, i nie zmieniając panującego tu nastroju przywitam Cię piosenką Pojawiasz się i znikasz, i znikasz, i znikasz, Mam na twym punkcie bzika, mam bzika, mam bzika, Daj się sobą nacieszyć, nacieszyć, nacieszyć, I siedem razy zgrzeszyć, i zgrzeszyć, i zgrzeszyć... mam nadzieję, że w końcu razem sobie pośpiewamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyx a gdzie żeś to bywała? Ja przecież nie zniknąłem,a dla Ciebie nawet topik założyłem aleś mnie olała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc zyx i xyzed u mnie bez zmian ,żona wie i nic z tego narazie nie wynik.ło-dalej albo robi awantury tylko teraz uzywa argumentów-to ja jestem wszystkiemu winna albo milczy całymi dniami córka jakoś sobie radzi w nowej sytuacji a ja pracuje ,buduje i kocham czasami dopada mnie dól i przerażenie ale przechodzi i jest ok-jedno co sie wydarzyło ,mam mniej wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc 👄 trzymaj się.Wszystko będzie okiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed👄 musi byc ok ,innej opcji nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) Ale się tu działo..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj AGA 🌻 Ja miałam baaaaaaaaardzo długi weekend. Dostałaś mms-a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę właśnie jak \"zabalowałaś\" :D nie dostałam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś Ty? Wysyłałam 28 kwietnia............szkoda, takie piękne widoki. Ale nic to, zobaczysz jak się spotkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne! Chyba, że masz w komputerze i mi mailem wyślesz? Moze dlatego nie dostałam, bo mój telefon ma coś namieszane z funkcją mms-ów?? Szkoda... Tak czy inaczej cieszę się, że już jesteś no i że....odpoczęłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kompie jeszcze ich nie mam. Ale wyślę Ci na pewno, jak je przerzucę. A przed chwilą jeszcze raz wysłałam Ci mms-a. Sprawdź i daj znać czy doszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sobie prywatną pogawędkę urządziłyśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawił sie tylko komunikat o takiej treści \"Błąd podczas pobierania, połączenie odrzucone\" i nic więcej nie ma. Nawet nie pisze co i od kogo :O Poprzednim razem też tak było, ale teraz już wiem, ze to pewnie Twój mms. Szybciutko zrzuć na kompa i wysyłaj mailem. Przynajmniej skrzynka nie fiksuje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam jeszcze na zdjęcia od znajomych.Mają mi przesłać mailem, jak będę miała wszystkie to Ci wyślę. A kiedy wypijemy kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, wiec czekam... Kiedy kawa?? Nie wiem...sprzedałam moje autko i...czekam na kolejne. Jestem teraz \"uwiązana\" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak! Właśnie z tego powodu oddałam wszystkie buty do szewca, żeby mi solidnie zrobił :D Nie wiadomo jak długo będę \"z buta uderzała\"! Ale ból ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wiem co to za ból, jak człowiek nauczył się d.... wozic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *A*G*A
taaa, ale teraz to będzie z korzyścią dla szanownej d*** :D Ale prowokacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaacieee gwiazdki mi zabrakło i zrobiłam się pomarańczowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny weszłam na temat jestem zonaty ale kocham swoja kochanke. ustosunkowałam sie jednie do wpisu,bo jakos mnie to ruszyło i dostałam po łbie jak nie wiem co.I wcale nie jestem przeciez pomarańcza...no!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×