Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

to możliwe nie mogę zrozumieć Twojej wypowiedzi! Sorry, ale chaotycznie piszesz. xyzed Ty tchórzu!!!! Przyznaj się w końcu żonie!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo345
Mój K gdy się wydało , powiedział żonie ,że musi się ze mną spotykać , bo ja go szantażuję i powiem dzieciom . Wobec mnie był kochający i twierdził ,że powiedział żonie ,że baaaardzo się kochamy itd. itp. :) O tym numerku z szantażykiem dowiedziałam się od niej po kilku miesiącach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to możliwe a! i jeszcze jedno...widzę, że lepiej znasz mojego męża niż ja sama :D To ja nie wiem czy on dałby mi szansę a Ty wiesz?? No popatrz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo No i zobacz jacy są ci faceci!!!! Jak okłamują i żony i kochanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mozliwe
he bo twoj maz zapewne niczym sie nie rozni od innych facetow i to tych gorszych, bo nie kazdy zdradza,a twoj tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Aga i xyzed:-)widzę ,że znowu jestes Aguś atakowana za to że postanowaiłas ratowac małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale prowokacja 🌼 eeee tam, przyzwyczajam się powoli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA zapomnij :p tak mi dobrze :p Ale takich pierdół jak tan od karo345 to nie opowiadam :) czyli trochę mniejszy skur..... ze mnie niż on :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to moze bo takiej sugesti, wyskocz z pracy na chwile, leć do meza i daj mu po gębie, jak zapyta za co? to mu powiedz ,że profilkatycznie, bo sie zasugerowałas wpisem takiej jedenj, ze jest podły zdradzacz i teraz bedziesz go prała;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo345
Okłamują jak cholera :) Tylko jesteśmy zaślepione uczuciem i nie widzimy i nie słyszymy nic Mój to kłamca jakich mało Nawet jego żona przyznała ,że to mistrz w kłamstwie , przecież znała go lepiej niz ja Teraz to śmiać mi się chce z mojej głupoty jak przypominam sobie pewne sytuacje .....tylko wtedy naprawdę nic do mnie nie docierało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anno powiem Ci tak...mój kończył miesiąc, ale skończył. Jest póki co ok. Jednak jeśli się dowiem, ze ma kolejną kochankę lub nawiązałby kontakt z poprzednią, między nami definitywny koniec! I to bez dwóch zdań! Już nawet słowem nie dałabym mu się wytłumaczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga nie poglaszcz
go po glowie i powiedz,ze jak dobrze ze sie opamietal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc babeczki !!!! xyzed👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga -nie daj sie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo kłamał tak perfekcyjnie, bo chciał mieć Was obie! Jeśli zależałoby mu na jednej z Was, pewnie by wybrał. Domyślam się, że to Ty podjęłaś decyzję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło jezu ale mi literówka probiła na poczatku zdania.Aga sorki wielkie mam nadzieje ze to rozczytasz:-) Ale tak na powaznie to ja czasami mam wrazenie że niektórym w niesmak ze inni ratuja swoje zwiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga nie poglaszcz o co ci chodzi? CZy ja choć słowem wspomniałam, ze dobrze zrobił? Czy daję do zrozumienia jaki to on biedny? Nie! Cały czas twierdzę, ze jest gnojkiem za to, co mi zrobił, ale doceniam to, że chce wszystko poukładać! Co cię więc tak boli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ma pytanie do tej pmarańczowej która z nicka robi poczatki swojego zdania. Napisz w końcu o co ci chodzi?dlaczego z uporem maniaka chcesz dokopac Adze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale prowokacja Rozbawiłaś mnie swoim wpisem o gębie! Lecę dziewczynki wpierdzielić mężowi! W ramach profilaktyki!! hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jest potrzebne kobiecie do przeżycia dnia? :) Ano kromka chleba i dwa komplementy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dawaj te komplementy, bo śniadanie już jadłam :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo345
Kłamał bo chiał aby było tak jak jest , pomimo ,że wszystko się wydało I jeszcze był zdziwiony ,że ona " nie rozumie" tej jego wielkiej miłości do mnie , a przecież powinna , prawda? :D Lawirował strasznie , tu kadził i tu kadził . Naprawdę byłam zaslepiona ,że nie widziałam tego wszystkiego . Fakt, nie układało mu się w domu , ale nie na tyle ,żeby z tego domu odejść , no bo było wygodnie . Teraz ja go juz nie chcę , on nadal jest chętny , tylko na tych samych układach co do tej pory No , dziewczyny nie mogę ....naprawde nie mogę , zrozumieć jak można być takim pustym człowiekiem .Przecież najgorszy moment , to ten gdy zachodzi obawa ,że romans się wyda , lub juz do tego dojdzie , a gdy juz ma się to za sobą , to podejmuje się jakieś decyzje , albo w ta albo w tamta stronę . Tylko ,że nie u mojego K - bo on ze mną nie może i beze mnie tez nie może . No to teraz będzie musiał móc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anno z uwagi na atak, może porozmawiamy \"prywatnie\"? Jeśli chcesz wiedzieć więcej o mojej sytuacji, podaj maila, napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi sie wydaje ,że to jest tak--jak sie facet sam nie upilnuje to go zadna kobieta nie przypilnuje, kobiet to tez dotyczy jakbyc co.Nie ma czegos takiego kobieta lepsza facet gorszy. O postawie swiadczy dojrzałosc, ale moze ja sie mylę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×