Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

kobieta zmienną jest...raz czarna raz pomarańczowa a innym razem...blond!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowokacjo Przeczytałam kilka wpisów z tamtego topicu i muszę stwierdzić, że ludzie potrafią sobie komplikować życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ale muszę Ci powiedzieć, że mój Małżonek- zanim mężem moim został- wiedział, że kocham właśnie \"Tamtego\" i zaakceptował taką sytuację. \"Jego\" żona też jest świadoma tego, że ja istnieję w \"Jego\" życiu. I też była tego świadoma zanim została \"Jego\" żoną.\" Po co ci ludzie wchodzili w związki z osobami, ktorych nie kochali? Może mi ktoś to wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamelka22
a co powiedzieć jeśli jest się kochanką kogoś kogo bardzo kochasz i dla kogo zrobiłabym wszystko z natury jestem twardą kobietką jednak jakoś nie potrafie z niego zrezygnować, nie wiem co robić, proszę o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde....brak słów na komentarz! pamelka---> a czy on zrobiłby dla Ciebie wszystko? Zostawiłby rodzinę, żonę, którą pewnie kocha, dzieci...? Zakładam się, że nie, więc...uciekaj ile sił w nogach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A później jeszcze to : \"A ja właśnie cieszę się z tego, że mam cudowną rodzinę. Mam dobrego męża.Zdrowe, mądre, cudowne dzieci, które są dla mnie całym światem.To są moje \"małe\" szczęścia\" Ja chyba za głupia jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w takich sprawach boje sie radzic.trzeba samemu sobie odpowiedziec na nurtujace pytania.Moze napisze tylko ze kazdy z nas ma w zyciu wszystko na własne zyczenie, miłosc równiez, ale ból takze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziecwzyny ale mnie zlała jak przysłowiowego bachora:-) jak smiałam napisac czy oczekuje na laur od jego żony za to ze ona z nim nie zypia. To dla tez jest niedorzeczne.sama jestem po przejsciach,ale pewne sprawy zawsze beda mnie ruszac.Przeciez wyraznie napisał,ze kocha go a on ja kocha. I jak tu nie mowic o zdradzie. bo jej sie kochanka tylko kojarzy z sypianiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo to: \"...Tak, jakąś część siebie poświęciłam. Ale nie żałuję, widząc, że ma to jednak jakiś sens. Dzieci mają dom..\" To ona to robi tylko dla tego \"domu\"?? Czy jak?? P.S. Też głupia chyba jestem...nie ogarniam tego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamelko Tkwij w tym układzie w imię wielkiej miłości. Bądź na każde jego zawołanie, rób dla niego wszystko czego zechce, a nawet jeszcze więcej. I tak minie kilka, kilkanaście może lat. A może nie, może to właśnie Ty jesteś miłością jego życia? Kto wie? Zapytaj...... czy odejdzie dla Ciebie od swojej rodziny, a będziesz miała odpowiedź na swoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamelka22
ale on nie ma takich poważnych zobowiązań jak dziecko, k...oddałabym wszystko za lekarstwo na wyleczenie się z uczucia do niego!!! jak mam go sprawdzić postawić sprawę prosto z mostu czy może jakim sposobem go podejść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha a teraz czeka co los da;-) oj moze dać i to wiele! zazwyczaj los jest slepy ale trafia bez pudła,hehehe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadaj proste pytanie \"Zostawisz dla mnie żonę?\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamelko Czy się zatrułaś, tym się lecz..............tylko teraz wolnym, nie będziesz miała dylematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być oczywiście...czym się zatrułaś, tym się lecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli moge pamelko-to najlepiej prosto i klarownie.Jesli bedzie twój to ok. a jesli nie to twój czas i twoje zycie to jednak chyba priorytety prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka68 ja się zatrułam wódką, to kiedy pijemy?? :D Muszę się wyleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamelka22
Pomóżcie bo ja sama już mam mętlikw głowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamelka dawaj do niego numer tel, to Ci pomożemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA I Ty mówisz że to jest proste pytanie? No w sumie to może i tak A odpowiedź będzie \"oczywiście, ale nie teraz, bo...........\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie będzie proste, tylko......odpowiedź mało klarowna i niejasna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bez metlików kochana! tu trzeba jasno i wyraźnie. Nie mozesz byc slamazara tylko kobieta która wie czego chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×