Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

chyba macie przerwy obiadowe co? ja tez zaraz cos przekasze. ma ktos dobry pomysl jak stracic kilka kilogramow?? cos mi sie wydaje ze mi przybylo przy brzuchu cialka jakiego rok temu jeszcze nie bylo!!! ratunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grosik 🌼 Ja tam sie katuję na siłowni i na rowerze. Czasem aż podpieram się nosem, ale jadę ostro :D babka68 i tigra co u Was słychać? Jakoś ostatnio rzadko Was widać. Wiem, wiem....pewnie...praca, praca, praca...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, czyli nie mam co liczyc na cuda tutaj na tym forum. sama probuje z bieganiem, ale niestety idzie jak krew z nosa, i nie ma sie gdzie podpierac!! wykupilam sobie weekend nad morzem a tutaj klapa z pogoda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygra
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Cassie co słychać? Jak samopoczucie? Gdzie wszyscy??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się :) Ostatnio mam urwanie głowy, ale to nie do pisania na forum. Wiele się zaczyna zmieniać w moim życiu, na szczęście na lepsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA! 🌼 samopoczucie...? dalej beznadziejene po pogrzebie.. dopiero teraz pozwalam sobie rozklejac sie codziennie... I chyba po czasie dotarlo do mnie wszystko... zaraz wysle ci na poczte jedna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie jest
zdanie zabawnego,miłego,itd xyz o byłych żonach 07:54 xyzed No tak dla takiej byłej żony najważniejsze jest "dobro" dzieci A tak naprawdę ma je w dupie i chodzi tylko o urażoną dumę i nic więcej Tak ,tak dokopać gnojowi,a że robi to kosztem dzieci ,to mało ważne najważniejsze dokopać Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie :) babka68 jeśli na lepsze,to dlaczego ten jęzor? :D Cassie trzym się dziołcho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka68 Cieszę się bardzo. Oby już zawsze te zmiany były tylko na lepsze! Cassie Czekam niecierpliwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie jest - wyrwałaś moje zdanie z kontekstu topiku ,na którym to napisałem :p w jakim celu? Akurat wiem w jakim więc masz szczęście,żeś anonimowy bo z takich jak ty lubię sobie krwawe igrzyska urządzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej xyzed 🖐️ co slychac slaski chlopczyku? :P pogoda nam dopisuje ostatnio :D :D trzymam sie, trzymam. tylko dopiero teraz czuje brak tej osoby... wczesniej po prostu nie wierzylam, ze juz go nie ma. AGA, poszlo na maila :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////////./.././.
krwawe igrzyska buuuhaaaahaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cassie no podobnie jak u Ciebie śląsko dziołcho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cassie Brak mi słów...poprostu....przeogromna tragedia! Dawno nie czytałam nic tak wzruszającego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA... :( wiem... dlatego jak to czytam, to nie moge sie opanowac... a zdjecia ogladalas? tzn. dotarlas do zdjec, czy tez ci przeslac..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cassie ❤️ Nie wiem kogo bliskiego stracilas, moze przeoczylam jakis Twoj wpis, ale w każdym razie przytulam Cie mocno Trzymaj się dzielnie Malutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez cassie. ze stopki wnioskuje ze byl to bliski ci czlowiek i nagle zostal wyrwany z zycia. i to uswiadamia nas po raz kolejny ze zycie to nie abonament niekonczacy sie, tylko nigdy nie wiemy kiedy nas odwolaja do gory! trzymaj sie i pomysl sobie, ze pozostanie ci bliski bo ja osobiscie wierze w to ze dusze ukochanych osob pozostaja na zawsze wsrod nas. caluje mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agi
z kochanka swojego meza tez sie zaprzyjaznilas tak, jak z Cassie? moze stworzycie trojkat i kazdy bedzie happy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do agi czemu pytasz? chcesz dołączyć? czy coś cię boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aga
ciekawe,ze tak wspolczujesz Cassie i innym kochankom, kochance meza tez wspolczujesz, tez moglabys sie z nia przyjaznic? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grosiku :) Miło wiedzieć, że są osoby, które cieszą się szczęściem innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto mówi o współczuciu? Czego mam współczuć niby? Rozmawiamy sobie, czy to takie złe według ciebie? A czy kochanki mojego męża mi żal? Tak, żal mi....jej głupoty i naiwności! Bo to, że jest głupia, zdążyła już udowodnić! On zresztą też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×