Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość Ago
nie karm trolla, znów go prowokujesz....po co ci to??????? Lubisz takie słowne przepychanki?????? Może jednak z ta kochanka, to trafił swój na swego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaczynam, odniosłam się tylko do ostaniej wypowiedzi. Wypada przecież, prawda? Chciałabym tylko,żeby przestano sie mnie czepiać za nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ago
no właśnie lepiej czasem zmilczeć i olać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aguś 🌼 Dobrze, że wczorajszy dzień się skończył... Buziaki na caly dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, już nie będę \"karmić trolla\". :) Nie lubię słownych przepychanek, ale również nie lubię niejasności i niedomówień. Szczególnie jeśli ktoś ma do mnie jakieś "halo" a nie chce sprecyzować o co tak naprawdę chodzi. Dobrze, ja już nic nie mówię (piszę) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś kobietą zdradzoną
cierpiałaś, bo Twój mąż zadał Ci ból, oczywiście nie sam. wiesz dobrze jak to boli. wiesz, że takich kobiet jak ty są tysiące, one teraz cierpią, podczas gdy kochanki z ich partnerami są szczęśliwe. ale Ty ich nie potępiasz, mało tego potrafisz się z nimi zaprzyjaźnić.i może właśnie to sprawia, że jesteś kontrowersyjna. mało która bowiem kobieta, niekoniecznie zdradzona, potrafiłaby być taka tolerancyjna, bo istnieje coś takiego jak solidarność kobieca.Ty potępiasz jedną kochankę, inne są cacy bo nie spały z Twoim mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A takie topiki powinni kasować
ej poście powyżej pomarańczowy, to się właśnie nazywa uogólnienia, a niestety one prowadzą na manowce... Nie chodzi o to, ze kobiety się dzielą na kochanki i żony, ale na dobrych i złych ludzi, mądrych i mniej mądrych. I Aga potrafi dostrzec CZŁOWIEKA, bez przyklejania mu etykietki. Prawdę mówiąc ja tez współczuje Casiie straty...bo to ludzki odruch. Ale chyba nie wszyscy ludzie są ludzcy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pisałam o tym, że każda kobieta , niezależnie czy to żona czy kochanka, to dla mnie przedwszystkim kobieta- człowiek. Zwróć uwagę na to , że wśród Twoich znajomych, rodziny, najbliższego otoczenia też mogą (i pewnie są) być kochanki. Co wtedy? Zamkniesz drzwi przed nosem kuzynce? Wyzwiesz przyjaciółkę? Zerwiesz kontakt z siostrą? (to tylko obrazwe przykłady) Nie można więc mówić tak, że wszystkie kobiety są złe, bo jedna z nich przespała się z moim mężem! Poza tym nie wiesz co przyniesie Ci życie...moze i Ty kiedyś będziesz kochanką, bo facet, w którym się zakochasz, naopowiada Ci kłamstw i powie że jest wolny...Oczywiście to czysta hipoteza, ale ....czy nie jest to w pewnym stopniu realne?? Chciałabyś być wtedy potepiana, wyzywana, mieszana z błotem?? Napewno nie... Przytoczę tu znów słowa...\"Nigdy nie mów nigdy\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktos nie wie
przypochlebiać się - nadskakiwać komuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktos nie wie
te kobiety wiedza,ze facet z ktorym sypiaja ma zone i twoja kochanka tez wiedziala, czy twoj maz tez ja oklamal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktos nie wie
przypochlebić, przypochlebić się — przypochlebiać, przypochlebiać się «powiedzieć lub zrobić coś miłego dla kogoś, aby zyskać jego względy» http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=przypochlebia%E6+si%EA dla Agi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mój mąż kłamał....wmawiał jej, pewne rzeczy a ona wierzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam sporo sprawek ,ale najwazniejsza to moja córka--zdaje mature, dzisiaj ostatni egzamin .:-D I jestem cała happy bo wszystko jej poszło dobrze,tak twierdzi.Tylko te wyniki maturalne --dopiero 29 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktos nie wie Dziękuję, byłam niedoinformowana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widzę, że znów dziś znów zaczyna się radosny młyn, czyli kto ma rację.... Aga, olej te przekupy, które tylko potrafią wypominać potknięcia, czepiać sie... Taki dziś ładny dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowokacjo No to stresa miałaś na maxa :) Napewno wszystko będzie ok. W końcu to Twoja córka, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś kobietą zdradzoną
kochanki, które z premedytacją wchodzą w czyjeś życie nie są ani mądre ani dobre. tak uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk A to prawda, ładny dziś dzień :) Tylko...w naszym budynku trwa remont i nie można wytrzymać hałasu i wszędobylskiego pyłu!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko jedyna, i co znowu--mądre głupie. A idzcie studiowac głowy kochanek na UJ. Ten naród jest taki upierdliwy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A takie topiki powinni kasować
masz prawo, tyle tylko, że........na takim myśleniu sama sie możesz przejechać. jeśli wolisz generalizować i w ten sposób porządkować swój świat, twoja wola, ale możesz wiele, wiele pominąć.......i przez to być uboższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktos nie wie
no przeciez Aga pierwsza sie wypowiedziala w tym temacie. Znow problem? Jak ktos nie nadskakuje, to juz bee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowokacjo A pewnie!! Jest co świętować! W końcu córka zdała egzamin DOJRZAŁOŚCI więc jej się należy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A takie topiki powinni kasować
a zapomniałam, że żony maja zadekretowaną świętość, mądrość, dobroć:P:P:P:P Tego nawet by ten rząd nie wymyślił:D:D:D:D:D:D:D:D:D myślcie, co piszecie:P:P:P:P:P:P bo ubywa osób do dyskusji......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×