Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

xyzed👄no wiem ciagle ci to powtarzam !!!!!!mam tylko nadzieje ze kiedys w końcu mi uwierzy ze kocham go mimo tych lat i zdaje sobie sprawę z tego co to jest starość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******88******- chcesz być zabawnym człowieczkiem , no śmieje sie hahahahahahahahahqhahahahahahahahahahaaha,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy szczesliwi i Nie maja czasu na zwierzeNia :)ja postaNowilam byc bardziej czula i kochajaca i jest lepiej , Nie potrafie odejsc bo kocham , Nie przezylam z Nikim tylu chwil co z Nim i tak latwo sie Nie poddam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigra 👄 na tapetę dałem ale tam nawet nie zajrzałaś żeby wyrazić swoją dezaprobatę :o mala 15 - rany ale te wszędzie wtykane \'N\" jest wkurzające żeby nie powiedzieć inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raNy xyzed ale ty wrazliwy , jak taka rzecz ci przeszkadza to zNaczy ze wiek juz robi swoje NNNNNN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala 15 popatrz na siebie i swoją frustrację zanim komuś wytkniesz wiek :P A jeśli nie rozumiesz ,że po prostu twoje tekst przez to \"N\" się źle czyta to ja ciebie w moim wieku w ogóle nie widzę,a jeśli już to jako zgorzkniałą i skopaną przez życie kobiecine,która w wieku 40 lat wygląda na conajmniej 60 z psychiką steranej życiem 90 latki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups,xyzed Na zartach to Ty sie Nie zNasz , i to Ty mowiles o zaklamaNiu !!!przyNajmNiej teraz dowiedzialam sie co tak Naprawde myslisz!!! masz zly dzieN??? a moze NudNo Ci??? milego dNia ci zycze xyzed!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala 15 teraz to odwracasz kota ogonem :P ,a z moim zakłamaniem to Ameryki nie odkryłaś bo już dawno temu się do niego przyznałem :P:P.Poza tym też mi wolno mieć zły dzień:P:P:P:P:P:P:P:P Miłego dnia NiEzAkŁaMaNa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a o co chodzi z tym \"N\"? Moja córka tak czasem pisze AbCdEfGh (mała-duża litera), ale ona ma....13 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć tigra Ja wiem, ze się droczą, ale mnie też juz dawno zaintrygowało to "N" ;) Może to coś oznacza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozNacza \"NiezaklamaNa\" klawiatura bezprzeewodowa jest do d....y, a tak wogole to teraz bedziemy toczyc dyskusje Na temat mojej pisowNi, wasze zycie jest az tak puste???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz się,że ty masz pełne życie,a takie pustaki jak my zechciały poczytać co napisałaś i przynajmniej ja dziękuję,że nie nazwałaś mnie pustakiem analfabetą :D:D:D:P:P:P:P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upssss kogos nerwy ponoszą a miało byc kulturalnie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed masz jakis problem , Nie czytaj wiec tego co pisze ,iNteligecja Nie swiecisz , bo Nie Nazwalam Nikogo pustakiem , ale widac ze jestes straszNie plytki jak Na faceta w sredNim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mam zacząc mysleć, bo na to sie zanosi , ze z dyskusji małej15 i xzyzeda wyniknią słowne przpychanki !!! ludziska do rzeczy ! rozmawiajmy o czym bardziej konkretnym ,. bardzo prosze szanowne grono !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w normie
Ja wam opowiem moja historie, zostalam zdradzona gdy bylam w 5 miesiacu ciazy, zostawil mnie dla gowniary ktora w oczy mi powiedziala; wiem ze jak sie dzidzius urodzi to moze do siebie wrocicie ale ty juz stracilas swoja szanse teraz moja kolej. Chcialo mi sie z niej smiac....kretynka pomyslalam. ale nie mylila sie po 3 miesiacach sie rozstali a gdy urodzila sie corka wrocil a ja go przygarnelam bo kocham. Jej nienawidze a nienawisc ktora powinnam do niego zywic przelalam na nia. Nie nawidze jej najbardziej na swiecie!!a z nim jestem i kto tu jest glupszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że nikt tu głupi nie jest na kochanie rady nie ma trzymaj sie i pamiętaj nigdy nie ufaj na maksa ,potem mniej boli i mozna umiec wybaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w normie
Tak tylko kto jest gorszy? Ta co sie wchrzania w zwiazek, czy ten kto zdradza, a moze ta zdradzona bo nic niby nie dzieje sie bez przyczyny, bo moze nie miala tego co mogla zaoferowac ta druga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle że nikt gorszy nie jest ,każdy ma cos innego co nas fascynuje ,a czy fascynacja przerodzi sie w miłośc to już inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala 15 no miałem o tobie dobre mniemanie ale widzę,że sama nie wiesz co piszesz i zaleciało mi debilizmem gówniary :O i to by było na tyle więc zgnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w normie -> gorszy??? powiem tak wszyscy mają coś a uszami w związku z tym wystąpiła taka sytuacja,a jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w normie
czyli kochanki sa usprwiedliwione rozumiem? tak samo jakten ktory zdradzil te kobiete ktora wychowuje jego dzieci, pierze gacie i mu gotuje. A poki sie nie dowie o kochance to nawet i sypia z nim.... oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×