Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość przeciez sc
a ja mysle ze on wcale niczego nie zamirza powiedziec zonie bedzie to ciagnal tak dlugo jak sie da, az sie nie wyda "samo" i wtedy to ktos podejmie decyzje za niego sc, trzeba bylo od razu mowic ze mieszkasz r chorymi rodzicami i nie masz warunkow na przyjecie kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cats Diary
To prawda, im dalej sie zabrnie tym trudniej wrocic.... ja rozumiem obie strony dziewczyny, i kazdy przypadek jest inny. Moja przyjaciolka ma taka sama odpowiedz na pytanie "dlaczego" jak sc : "bo go kocham". Tylko ze w jej przypadku On obiecywal ze juz juz odchodzi os Zony, rowniez deklarowal ze z nia nie sypia tylko kurcze Zona w ciaze jakos zaszla (wiatropylna?)... On stwierdzil ze to byl jednorazowy seks i Zona zaciazyla... jest jeszcze wiele innych bredni ktorych nakladl mojej przyjaciolce do glowy, tylko Ona tego nie jest juz w stanei zauwazyc. On ja faktycznie kocha, ale niestety jest typem faceta pt. "pies na baby" i nie wierze, ze gdyby zaczeli zyc razem 24/7 to on by sobie kolejnej K nie znalazl.... za dlugo go znam niestety:( Ja tylko nie chce zeby Ona cierpiala i zeby zrozumiala ze jest z tego wyjscie, tylkoo co ja wskóram skoro Ona nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez sc
czy dalej tkwić w związku bez miłości nie mysląc o sobie a o innych problem w tym, ze on nie mysli o innych, a tylko i wylacznie o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj, czy to aby nie wygląda troszkę na tłumaczenie się z jego strony? Nie chcę filozofować, ani tym bardziej bawić się we wróżkę, ale może on tą córką tylko się tak zasłania? A jak córka wydorośleje, znajdzie inny powód...Nie pomyślałaś o tym? Ale w końcu to Ty go znasz i wiesz czy mozna mu zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do przecież sc-nie chciałam podawać szczegółów ,ale dla jasności musiałam Nie wykluczam sytuacji ze kiedyś postawię sprawę jasno albo wóz albo przewów albo rybki albo akwarium ,ale narazie nie chcę tego robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez sc
Cats Diary, kazdemu kiedys klapki spadaja z oczu wazne zeby nie bylo za pozno i zeby ktoregos pieknego dnia nie obudzic sie z reka w nocniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez sc
a kiedy corka bedzie na tyle dorosla zeby jej wszystko powiedziec? i jak ona wtedy zareaguje jak sie dowie, ze przez tyle lat zyla w uludzie normalnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez sc
anna75, znam twoja historie zycze ci wytrwalosci i ciesze sie ze wasza "randka" sie udala pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież sc wydaje mi się, że \"przecież sc\" może mieć rację...niestety...:O sc jesteś ciekawa...ale pewnie tym samym obawiasz się jego decyzji, prawda? Bo może jednak wybrać żonę, zawsze istnieje takie prawdopodobieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc--- czy żona Twojego K , jest na jego utrzymaniu , czy jest osobą niezależna finansowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez sc
sc, w kazdym razie nie zazdroszcze ci sytuacji w jakiej sie znalazlas i nie wazne czy z wlasnej winy czy nie masz troszke "przesrane" (bez obrazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona mojego K zarabia nieżle ale ciągle jej mało i jakoś jej ta kasa przez palce przelatuje ,ale tak byłą przyzwyczajona przez te kilkanaście lat ,ale co to ma do rzeczy?? mysle że córka K dorośnie tak jak każdy ,a mieszanie jej w głowie teraz ??jestem zdania że za wczesnie czlowiek dorosły troche inaczej postrzega pewne rzeczy niz nastolatka... czy boję sie że zostanie z zoną ??pewnie troche tak ,ale staram sie o tym nie mysleć czy mam przesrane ??? (nie obraziłam się) -nie czuje sie jakbym miała,haha i moje słynne - jestem szczęśliwa i ciesze sie tym co mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra.
ojoj -- irytacja nie jest dobra ,. sc - chyba zaczynasz sie denerwować ?! po co juz mowilam ludzie gadaja i beda gadać ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc--Chyba ma trochę do rzeczy , bo gdyby była osoba niepracujacą , to znacznie komplikuje sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigra dziwisz sie , ze zaczyna się denerwowac? A czy widziałaś żeby na inna tak najeżdzali jak na nią? Nie mówię o tych osobach , które rozmawiaja normalnie , chociaz maja inne zdanie , tylko o tych co gonia ja po każdym topiku i wciąz swoje.. i jedno i to samo...Mnie juz by dawno brakło cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc natalka -ale nie daję się tigra-czy mnie nerwy ponoszą ,czasami na czepianie sie pomarańczek do których nic nie trafia,ale generalnie to jestem spokojnym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was drogie Panie Jestem strasznie zaskoczona wypowiedziami sc Po pierwsze , czy Ty myślisz,ze jego małżeństwo jest takie złe tylko z jej winy? Po drugie czy myślisz ,ze Ty to ta jedyna i Ciebie to nie spotka z jego strony? Wydaje mi sie ze facet po prostu znalazł sobie w Tobie jakąś odskocznie od dnia codziennego - przepraszam za szczerość , ale jak by mu było tak bardzo z nią źle to by odszedł - do Ciebie - tak na zawsze. Nie myślałaś o nim nigdy jak o kimś kto jest brudny , taki śliski , obrzydliwy. W jednym momencie Ciebie dotyka , całuje , kocha się z Toba , a za jakiś czas idzie do swojej żony i z nią robi to samo. Chyba dla mnie za wcześnie aby znowu o tym pisać - na samą myśl jest mi niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno sc piszesz ,ze cieszysz się z tego co masz , a tak naprawdę zastanawiałaś się co tak naprawdę masz. Mi osobiście wydaje się ,ze nic. A twój Pan K jest zwykłym dupkiem , któremu na pewno nie ma co ufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra.
Do Pikolo - twoje ostanie zdanie ,. mnie dreczy do dzisiaj ,. jak mozna sie dzielic swiadomie , i to mnie wlasnie rozni od kochanek , ze mnie by sie nie udalo być tą druga swiadomie ,. caly czas próbuje zrozumiec kochanki ktore wiedza ze Oni wracaja do żon ,. Ta ,,moja,, tez wiedziala ze wraca do domu , ach ... nie chce sie na nowo nakrecać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno - wiem co to jest miłośc , wiem co znaczy się zakochać , ale wiem ,ze następuje też opamiętanie i wtedy trzeba umieć wybrać. Jemu zostanie żona i córka , a Tobie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra.
Natek - masz racje najezdzaja na sc - po co zeby sobie udowodnic ze są lepsze? od kogo ? zony maja rogi , i kochanki maja rogi ,! status jest tylko inny ... a kobiety jak przekupy ktora mądrzejsz.... blllleeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra.
sc - a jaki jestes znak zodiaku ? ja koziororzec,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikolo- -nie interesuja mnie powody rozpadu jego małżeństwa -nie twierdzę że jestem ta jedyna i że mnie to może nie spotkać -dlaczego nie odchodzi juz pisałam -z zona tego nie robi -juz pisałam i też mysle że jeszcze za wczesnie zebyś o tym pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazda ma rogi
Wlasnie widac,ze kobiety sa krzywdzone przez...kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach te baby...la la...:D To prawda i zony maja rogi i kochanki a oni jak królowie...dwie kobiety walczą o niego....Zyć nie umierać, a ego rośnieeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno SC jak jego żona sie dowie o Was to Ci gwarantuje na 99%,ze będzie ją przepraszał , błagał na kolanach o wybaczenie i jeszcze powie,ze to ..... się go uczepiła i nie dawała mu spokoju , ze on się zagubił , a potem ona zaczęła go szantażować , potem go okłamała ,ze jest w ciąży itp. Ty zostaniesz tą, która była wszystkiemu winna - a on stanie się idealnym mężem dla swojej żony. A Ty będziesz tą najgorszą która chciała rozbić rodzinę.I kochana z miłych wspomnień nie zostanie Ci nic. I tylko trzeba się zastanowić , czy wyjawi swojej małżonce Twoje dane osobowe i czy ta żona będzie bardzo zranionym człowiekiem i czy będzie Ci i całemu światu pokazać jakim jesteś zerem, i co zrobiłaś jej rodzinie. naprawdę zastanów SIę W CO SIę wplątałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikolo- a mi zostanie syn i praca no jeszcze jest wersja ,ja on i nasz syn i jego córka.... tigra-nagorszy....panna chociaż podobno skorpion jest nagorszy natalka -dobre 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty wierzysz ,ze z nia tego nie robi - to po co tam wraca Chyba jesteś jeszcze bardzo bardzo młodziutką osobą Zresztą jak byś była taka pewne tego wszystkiego co tu piszesz - to by Cię tutaj nie było. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra.
Cast Diary- A co znaczy slowo milosc w ich ustach ? moj kochance mowil ze ja kocha i mi rownież ,. milosc wypracowywuje sie przez lata ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"\"\"na 99%,ze będzie ją przepraszał , błagał na kolanach o wybaczenie i jeszcze powie,ze to ..... się go uczepiła i nie dawała mu spokoju , ze on się zagubił , a potem ona zaczęła go szantażować , potem go okłamała ,ze jest w ciąży itp. Ty zostaniesz tą, która była wszystkiemu winna - a on stanie się idealnym mężem dla swojej żony. A Ty będziesz tą najgorszą która chciała rozbić rodzinę.I kochana z miłych wspomnień nie zostanie Ci nic.\"\"\"\"\"\" Bo 99 % procent mężczyzn postepuje dokładnie według takiego schematu , ale niekoniecznie musi tak byc z K -sc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×