Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

nie wiem chyba masz rację, czasem kara jaką ponoszą nasi \"zdradzacze\" jest gorsza od ukamieniowania. Nie chciałabym mieć takiego poczucia winy do końca życia (choć nie każdy je ma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam \"- Powiem ci, jak było, nie pisz tylko nic o mnie. Owinąłem sobie tę idiotkę wokół palca. Siedziała w domu przy garach i sprzątała. Kiedy wracałem z pracy, już czekała na mnie z obiadem. Kiedy chciałem się kochać, robiła wszystko, co jej kazałem, bez szemrania. Mówię ci, stary, czasem to aż mi się śmiać chciało. Miałem oczywiście inną na boku, o wiele lepszą i cwańszą, lataliśmy czasem na parę dni na Teneryfę. To było życie, ta kwoka nigdy się nie zorientowała. W domu czysto i posprzątane, obiad na stole, seks na każde zawołanie, do tego inne kobiety całkowicie bezkarnie. Mówię ci, raj. I wyobraź sobie, ta krowa pewnego dnia wręcza mi pozew rozwodowy! Myślałem, że ją zabiję, no wyobrażasz to sobie... Powywlekała jakieś niestworzone historie. Dałem jej ten rozwód, niech się cieszy głupia. \" Komentarz mile widziany................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o też nie pokuszę się o komentarz bo staram się nie używac takich słów jakie mi się cisną na usta i pod palce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko a czemuż to kontra??? Ja tam się obecnie nie sprawdzam w żadnej z wymienionych ról :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo ja z takim pytaniem chciałam wyskoczyć, albo też raczej nieśmiałą propozycją...;) Może jutro byśmy spotkały się na tej długo planowanej kawce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt bez komentarza :) A to kanalia.Seksik mieć na zawołanie i to taki jak się chce i skakać na boki? Kurna toć to skandal! :( Ja przy nim to mały władzio jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mogę być ja Aga ? ;) Witam :) Babka :) ;) -wiecej nie wklejaj takich komentarzy o tym \"wspaniałym\" meżu, bo zaraz tu wszystkie hurtem podetniemy sobie żyły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed A my tak na Ciebie naskoczyłyśmy :D Są jednak większe kanalie od Ciebie :D (żart)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam czy mogę być ja na przywitanie oczywiście ;) nie o kawkę mi chodziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee no dla takiego modela sobie żyły chcecie podciąć? :) Wart tego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka68 wiesz tu akurat nie zależy mi na tym aby zająć 1 miejsce na pudle jako kanalia :) Ostatecznie egoistycznie uważam,że nie jestem aż tak zły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed I ja po Twoim wczorajszym wpisie zmieniłam o Tobie zdanie :D AGA - jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D :D :D i za to Was wszystkie lubię szanowne Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zmieniłam zdanie po \"przepraszam\" :D :D:D babka68 cieszę się mocno!!! jeszcze ustalimy szczegóły, napiszę Ci później sms-a, ale jeśli o mnie chcodzi, to byłby to wczesny wieczór, może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze ale miło,a jak moje ego mile połechtane :) A nie potrzebowałybyście faceta jako np worka treningowego? :) Może bym się nadał ;) Żartowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed Tak, na lepsze. Bo jakoś tak nasza \"znajomość\" niefortunnie się zaczęła (przez Twoje wpisy i moje podejście do nich) Jednak okazało się, że nie taki diabeł straszny, jaqk go malują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no wiesz od diabła jestem deczko przystojniejszy :) ale do Brada Pitta mi daleko :) Ale to dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed myślał poprostu, że tu same jędze siedzą :D i jak wpadł, to zaczął \"z grubej rury\". Wtedy troszkę zrobiło się gorąco, ale już ostudziliśmy atmosferę. Teraz jest o wiele milej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie wolę miłą atmosferę :) Poza tym rozmawiając z Wami można się sporo nauczyć i to niekoniecznie w dobrych celach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×