Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naturalna blondynka

kto ma grzybka tybetańskiego?

Polecane posty

Gość Pszczółka15
Poszukuję grzybka herbacianego KOMBUCHA/KOMBUCZA. Zrewanżuję się grzybkiem kefirowym. Jestem z Wrocławia (Krzyki). Mój e-mail: martamaja@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5orel
Jestem z Białegostoku . Mogę podzielić się grzybkiem. Marinak@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1010
Witam! Może ktoś z okolic Przemyśla chciałby się podzielić grzybkiem tybetańskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afioz
Jestem z Warszawy.Chętnie przyjmę grzybka tybetańskiego.Proszę o kontakt: zofia.leszczynska1@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kancia
witam, podzielę sie grzykiem tybetańskim. okolice szczecina. gg 1729030

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucila
Prosze -jak ktos ma grzybka do sprzedania ,chetnie kupie c.Czekam tu na forum na odpowiedz.Moze ktos bedzie uprzejmy i sie zglosi.NBardzo mi na tym zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosika opolskie
mój grzybek będzie miał na imię Bąbelek i będzie dostępny dla chetnych z woj. opolskiego od 14 sierpnia 2012 pozdrawiam mój email gosika43 @wp.pl Piszcie za około 3-4 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA WROCŁAW
Cześc, ma ktoś do oddania grzybka herbacianego, w zamian wymienię się grzybkiem tybetańskim (kefirowym). aga_gina@o2.pl Pozdrawiam, Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosika opolskie
Już jutro dotrze do mnie ów grzybek. Ale z się cieszę :) tak jak pisałam we wcześniejszym poście zapraszam chętnych na tani zakup grzybka od połowy sierpnia. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1238856934689365628547364
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZYBUSIA
Lucila aktualna twoja oferta kupna grzybka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZYBUSIA
Aktualnie posiadam grzybka tybetańskiego chetnych zapraszam na pw mój mail dorotak_64@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosika opolskie
Grzybek już kąpie się w mleku. Za około 2 tygodnie zapraszam do kupna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasnaki z tkn
a co to jest za grzyb ???? Jakis fajny ? jego sie pije z tego co czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZYBUSIA
Na pierwszej stronie masz wszystko wyjasnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati1004
Hej! Kupię grzybek herbaciany i tybetański!!! Pilnie!!! Szukam sprzedawcy z Warszawy (nie chcę przesyłki - dojadę) Proszę o kontakt pod nr.788-35-25-62 ( po 16:00) Pozdrawiam, Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna młoda dama
Jeżeli jesteś z Warszawy, to chętnie Ci grzybka oddam, a nie odsprzedam. Tylko dopiero w weekend, bo musi się namnożyć :) Pozdrawiam. justynula.k@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamoni
Witam serdecznie ! Jestem z Warszawy, z Ursynowa, chętnie przyjmę grzybka tybet. sabkapet@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhkochamciekochamcie
Ja mam :D hoduje od niedawna ale mi sie ROZROSL SKUBANY! Pije go i poki co nie widze poprawy, ale skora i paznokcie mi sie poprawily!!! Tutaj macie przepis (ja z niego korzystalam i polecam). Dodatkowo mozecie sobie podejrzec ZDJECIA tego grzyba :D http://wieczniemloda.com/grzybek-tybetanski-przepis-wlasciwosci-i-przeciwwskazania-grzybek-tybetanski-hodowla-krok-po-kroku-2897/ W ogole fajnie to brzmi: hoduje grzyba ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena32
Witam Od tygodnia piję mleko z grzybkiem tybetańskim na razie nie czuję różnicy. Jest cholernie kwaśne, wyczytałam w necie że najlepiej pić z kozim mlekiem lub krowim nie z kartonu . Pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkwawa
Mleko nie powinno być ,, cholernie kwaśne ,, tylko mieć smak kefiru lub siadłego mleka. Jeśli jest kwaśne znaczy że dajesz za dużo grzybka do mleka ( 2 łyżeczki na szklankę mleka.) Mleko musi być świeże a nie UHT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margot75
Szukam grzybka Rzeszów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba byc kretynem zeby
wpierdalac jakies gowno liczac na cuda :D tak samo jak sie kretynki na algi nabieraja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkwawa
Mam grzybek tybetański. Piję kefirek, lub robię z niego twarożek , jest pyszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdegtg
Witam. Mam kilka pytań dot, grzybka. 1. Kupiłam grzybka przez internet, z tego co widzę grzybek dotarł do mnie mokry i zawinięty w foliową reklamówkę. Myślałam, że będzie to kryształ tak jak pokazują zdjęcia. Czy fakt, że on żył sobie przez kilka dni w tej reklamówce nie wpłynął negatywnie na jego właściwości? 2. Czy można picie kefiru z grzybkiem zmieszanego z olejem lnianym dr Budwig nie ograniczy w jakiś sposób działania kefiru? Z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkwawa
Grzybek powinien być biały i z wyglądu jak różyczki kalafiora. A jest mokry bo powinien być przesłany w mleku. Teraz go wypłucz po wodą i zalej świeżym mlekiem. Jutro powinien być kefirek. Odcedź kefirek i grzybek zalej znów świeżym mlekiem i tak codziennie. A ten kryształ to chyba Ci się myli z algami morskimi. Dr. Budwig poleca olej lniany z twarożkiem białym. A twarożek zrobisz z kefirku. 1/2 l - 1 litr mleka podgrzewasz mocno i dodajesz 1 szklankę kefirku z grzybka i trzymasz tak długo na podgrzewaniu aż oddzieli Ci się serwatka. Potem wszystko odcedzasz i masz twarożek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdegtg
Dziękuję za odpowiedź. Jeszcze jedno - czy mleko do sporządzenia kefiru może być uprzednio przegotowane i schłodzone? Zamierzam korzystać z mleka z mlekomatu, wolałabym najpierw takie mleko przegotować...ale z tego co wiem, nie powinno się stosować mleka UHT, czyli podgrzanego do wysokiej temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkwawa
Ja stosuję mleko butelkowane świeże , ale też pasteryzowane w wysokiej temperaturze i kefir wychodzi smaczny, więc myślę że nic się nie stanie jak podgrzejesz to mleko z mlekomatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia842345
Hej :) Czy jest ktoś z Warszawy, kto mógłby odstąpić grzybka herbacianego za darmo lub drobną opłatą? Jeśli tak, to proszę o informację na maila: kas.84@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×