Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naturalna blondynka

kto ma grzybka tybetańskiego?

Polecane posty

Gość MAGDA-WARSZAWA
Podzielę się grzybkiem (rozmnożył się i już go "nie przerabiam";) ) tel.662-680-717

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam od koleżanki grzybka, ona wypiła dopiero drugi raz, wiec efektów jeszcze nie ma ..... czy może ktoś napisać tak szczerze czy on pomaga na różne dolegliwości ? plissss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem z Olsztyna i chętnie podzielę się grzybkiem tybetańskim. Kontakt mailowy urszulachrzanowska84@wp.pl, odbiór wyłącznie osobisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pilnie poszukuję grzybka herbacianego -kombucha.!!! Woj. opolskie. Proszę o kontakt na e-mail. ... madera_gd@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna353
Witam, dostałam od znajomej grzybka tybetańskiego i właśnie się dowiedziałam, że hodując go używała metalowego sitka. Z tego co wiem to grzybek nie może mieć kontaktu z metalem. Czy mogę prosić o porcje grzybka od osoby która chce się podzielić ? :) Jestem z gdańska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę odsprzedać GRZYBKA TYBETAŃSKIEGO (mam już go dość dużo) :) kontakt e-mail tojajaa@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprosze o grzybka
Ja tez bym chciala grzybka. gg 1989250 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazazwrocka
potrzebuje grzybka tybetanskiego dla kolezanki, ktora jutro wyjezdza. czy jest taka mozliwosc aby w ciagu 2 dni ktos mi odstapil troche grzybka? z gory dziekuje serdecznie, bede bardzo wdzieczna. mieszkam we wroclawiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maraa20
Ja właśnie sobie zakupiłam tego grzybka dziś pierwszy raz wypiłam to mleczko no w smaku nieco dziwne ale akurat lubię eksperymentować a że stosuję to w pewnej leczniczej dla mnie kobiecej sprawie to liczę że info o tym na co pomaga są dobre. Dam znać jak skończę kurację 20 dniową czy widzę poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acedra
Ktoś z Łodzi mógłby się podzielić grzybkiem T?? moje gg 35644726

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość speedy49
Warszawa, odstąpię grzybka. Rozmnożył mi się trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPEEDY Ja właśnie poszukuję grzybka tybetańskiego w Warszawie. Jak można się z Tobą w tej sprawie skontaktować? I gdzie ewentualnie możnaby odebrać? Joasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym grzybka
Czy może ktoś z Krakowa chciałby podzielić się grzybkiem? moje gg 40190710

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mongołka
Witam,też poszukuję grybka jeśli możliwie na terenie Trójmiasto,mogę odkupic, jeśli nie ma to może by nawet w Warszawie,proszę o pomóc. chuyanga@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze by tak poprawic wzrok
No ja tez chetnie bym kupił grzybka Tybetanskiego,a moze kupimy na sóle na allegro i tak sie namnaza to wszystkim wystarczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesforna 11
Mam grzybka od kilku dni w Krakowie. Juz sie rozrasta. Za kilka dni moge sie podzielic (bezplatnie, w Krakowie, odbior osobisty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUFKA123
Czy ktoś z Torunia ma grzybka, którym mógłby się podzielić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bora45
czytam, czytam.... i nic! każdy tylko pisze że chce mieć grzybka tybetańskiego, nikt nie pisze że pomógł, ani w jaki sposób... ja mam grzybka, jak się rozrośnie to się podzielę, ale chciałabym jak ktoś ma grzybka herbacianego i algi kryształki, mieszkam w okolicach Tychów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba62
chętnie podzielę się grzybkiem mieszkam w okolicach krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba62
Chętnie podzielę się grzybkiem . Mieszkam w okolicach Krakowa przepraszam za błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzyb KEFIROWY
Ilość grzybka nie ma znaczenia bo on rośnie. Podwaja się mniej więcej co tydzień, więc jak kupisz mniej to i tak za parę dni będzie go dużo. Im go więcej tym szybciej przetwarza mleko, to nie zależy od typu, ale od stosunku ilość grzybka/ilość mleka*czas*temperatura. Więc kilka łyżek grzybka plus szklanka mleka = kefir w temp pokojowej po 6-8h. Łyżka grzybka, litr mleka i w lodówce = szybciej Ci zgnije niż się zrobi kefir. Rodzaje grzybków zależą od tego, na jakich proteinach były hodowane - tylko, że potem taki grzybek się przebuduje w zależności od tego, na jakim mleku sama go będziesz trzymać. Jeśli grzybek był "od pokoleń" na owczym mleku to może wyglądać ciut inaczej niż ten z krowiego, ale jak wrzucisz do krowiego to po jakimś czasie zmutuje do bydlęcej wersji ;) Metal to nie prawda, to jakieś echo tego, że nie należy trzymać mleka w aluminiowych garnkach bo tlenki aluminium są szkodliwe, tego, że miedź działa bakteriobójczo więc miedziany garnek może go lekko uszkodzić po długim staniu i tego, że kefir jest kwaśny więc może powodować korozję innych metali. Grzybkowi się nic nie dzieje od zamieszania go stalową łyżką. Produkcja kefiru w przemyśle polega na tym, że ziarna kefirowe wyjmuje się z mleka po 24 lub 72 godzinach i pozostawia resztę, żeby dojrzała. Im dłużej grzybek siedzi w mleku tym mocniej alkoholowy, kwaśny i gazowany napój wychodzi. (ale znowu ilość grzybka/ilość mleka*czas*temperatura ma znaczenie). Zdarzało mi się zostawić kawałek grzybka w mleku na 2 tygodnie (eksperyment, 1/3 do zamrażarki, 1/3 do mleka i do lodówki, 1/3 suszona) podczas wyjazdów - suszony miał się najgorzej, oba pozostałe śmigają do teraz, więc grzybka szlag nie trafi po 3 dniach w tym samym mleku, ale tego kefiru bym już raczej nie piła - mleko po kilku dniach na otwartym powietrzu :/ W każdym bądź razie moje doświadczenia są takie - najlepszy kefir wychodzi, jeśli się wyjmie grzybek po 24h z 1 łyżki grzybka na 1 szklankę mleka w temp. pokojowej i odstawi kefir na noc do lodówki do dojrzenia. Najlepszy twaróg wychodzi z mocno zakwaszonego, 3 dniowego kefiru, bo grzybek daje radę zniszczyć efekty przemysłowej homogenizacji mleka. Powyższy elaborat sponsorował grzybek Klaudiusz, dostarczyciel koziego sera a'la feta do dzisiejszej sałatki greckiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzyb KEFIROWY
Kupujecie grzybek kefirowy, a nie tybetański. Niemniej to i tak jest zdrowszy napój niż ten ze sklepu. Pić go można codziennie bez przerw i bezsensownego wylewania. Można z tego także robić sery. Luknijcie na forum http://babiniec-cafe.pl/viewtopic.php?t=9434 Wstyd, że w Polsce jest taki ciemnogród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesca-fe
Czy ktoś miałby ochotę podzielić się grzybkiem?, czy to można stosować u dzieci mam córeczkę która ma bóle brzuszka a chciałabym poprawić pracę jelit,a słyszałam również ,że leczy wrzody... Jeśli jest ktoś tak miły , a do tego z Łodzi (Teofilów) Pozdrawiam nesca-fe@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monjoc
Witam!! Mam pytanie kto ma grzybka tybetańskiego!! Bardzo mi zależy na jego pozyskaniu. Mogę też odkupić. Jestem z okolic Kraśnik. (lubelskie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okana
Jestem z okolic Wrocławia mam grzybka tybetańskiego jesli ktoś potrzebuje chętnie się podzielę.....tel...666230155

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaturina
ja mam jestem z kraśnika i za kilka dni będę go dzielić mogę komuś podarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tcm
Witam Jestem lekarzem tradycyjnej chińskiej medycyny studiowałem w Chinach w sprawie konsultacji i porad mozna kontaktować si ę : www.tcm-online.com.pl pozdrawiam Tomasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chętnie przyjmę grzybka tybetańskiego pod swój dach jeśli ktoś chciałby się ze mną podzielić. Bielsko-Biała, Katowice, Chorzów i okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×