Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naturalna blondynka

kto ma grzybka tybetańskiego?

Polecane posty

Gość Kasia842345
Hej :) Czy jest ktoś z Warszawy, kto mógłby odstąpić grzybka herbacianego za darmo lub drobną opłatą? Jeśli tak, to proszę o informację na maila: kas.84@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ainets
Witam wszystkich fanów grzybka tybetańskiego, chętnie odkupię grzybka od osoby z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ainets
Witam wszystkich fanów grzybka tybetańskiego, chętnie odkupię grzybka od osoby z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkwawa
Mogę odsprzedać Grzybka Tybetańskiego . Odbiór osobisty Warszawa-Ursynów. Porcja - łyżeczka od herbaty 5zł. mkwawa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość speedy50
za darmo wawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,pilnie poszukuje grzybka tyb.kambuchy i alg.mam dwoje malych dzieci z problemami zdrow.a sama tez jestem w rozsypce.nie spie calymi nocami,mam depresje na ktora biore leki,ale po sie truc jak to i tak to nic nie pomaga i szukam czegos naturalnego.moze ktos z was podzielil by sie tymi cudami za niewielka sume plus zaplace koszt przesylki bo jestem z belchatowa.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość speedy50
adres: slodka_ja bełchatów.pl? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybek123
oddam za darmo grzybka tybetańskiego wawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FMXmlody
Witam, Za jakiś tydzień mogę się podzielić grzybkiem Warszawa/ Tarchomin chętni na nocopyonlywrite@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnnnnnnnn
Cześć, czy jest tu ktoś z Lublina kto chciałby się podzielić grzybkiem kefirowym?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ragna
Witam, mam do oddania grzybka tybetańskiego, jeśli jest ktoś zainteresowany (Warszawa, Wawer), proszę o informację na wasowscydenvil@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do osób które stosują badz stosowały grzybek . Wypiłam wczoraj 3 dzień ale mi bardzo nie smakował , dostałam jakieś bóli w jelitach , na żołądku myślałam że będe wymiotować i na dodatek miałam bardzo zimne nogi a dzisiaj wstałam z bólem głowy czy to może być oczyszczanie organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkwawa
Dlaczego Ci nie smakował? Jaki miał smak? Powinien być lekko kwaśny i smaczny. Jeśli był w smaku niedobry może dostały się tam jakieś niepożądane bakterie i skąd bóle jelit. Ja piję kefirek z grzybka od paru miesięcy . Kefirek zawsze jest smaczny , chyba że go przetrzymam za długo i wtedy robi się za kwaśny. Taki kefirek nie piję tylko robię z niego twarożek na śniadanie. Grzybek powinien mieć kolor biały jeśli jest żółty lub szary to proponuję wymienić na nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odp.to znaczy chyba dałam za mało mleka , bo jak czytam ze ma być 2 łyżeczki na szklanke mleka to u mnie jest tego wiecej, z tym bólem brzucha to może być naturalna reakcja bo mam zaparcia , chociaż przez 3 dni poszło lekko, najbardziej nie podoba mi się ból głowy i nudności ale mam nadzieję ze to minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość speedy50
W-wa, mogę odstąpić. Ja w ogóle rzadko przepłukuję grzybka (1x na tydzień) i nic się z nim nie dzieje. Wylewam tylko kefir, wlewam świeżego mleka i finisz. Poza tym można go ususzyć na słońcu czy kaloryferze, że jest suchy jak naturalna gąbka (kawałek rafy) przetrzymuje się latami, wkłada się do mleka i... rośnie od nowa robiąc znakomity kefir wzgl. jogurt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaradek1
Czy mge stosowc jednoczesnie grzybka tybetanskiego i kombuche? Czy tonie za wiele naraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wszystko jest dobrze , grzybek smaczny wszelkie boleści ustąpiły, po prostu za dużo brałam na raz, a organizm nie maszyna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redfcregv
przyłączam się do pytania jaradek1 - czy można łączyć grzybka tybetańskiego i kombuczę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkwawa
Ja piłam herbatkę z grzybka herbacianego rano a kefirek popołudniu i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaradek1
Czy ktos mrozil grzybka?Jakie konsekfencje dla hodowli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaradek1
Czy ktos mrozil grzybka?Jakie konsekfencje dla hodowli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość speedy50
Mroziłem na kość. Po rozmrożeniu działał tak samo jak przed. Był w zamrażarce ok. miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaja303
Witam wszystkich serdecznie, wlasnie wyczytalam ze grzybek kombuchy jest bardzo skuteczny w walce z moim paskudnym liszajem. Mieszkam w okolicach Koszalina, czy ktos moglby mi go przeslac lub w jakis inny sposob odstapic lub odsprzedac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaradek1
Najprosciej "allegro".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzola
Zamienię porządny starter grzybka na zaszczepkę kwiatka zwisającego a co :)) ...grzybek z własnej hodowli...nie mrożony ,zdrowy :)) odbiór Olsza Kraków :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milja
hihi, a ja dzisiaj kupiłam grzybka kefirowego od pana z Bieszczad, który hoduje sobie kefirek na swojskim mleku:) mam nadzieję, że na mleku pasteryzowanym w niskiej temperaturze będzie wychodził pyszny. Szukałam wszędzie dobrych probiotyków, już chciałam ściągać ze Stanów probiotyk w płynie (wiadomo, że te w sztucznych kapsułkach nie działają), American Health Probiotic Acidophilus za nieporównywalne pieniądze.. A tu proszę, za kilka złotych takie cudeńko:)! Jestem oczarowana:) Trawienie, zdrowe jelita, wybicie candidy, pozbywanie się toksyn to podstawowe źródło zdrowia! Dlatego grzybek pomaga na tak wiele chorób zupełnie różnym wydawałoby się osobom, na różne dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milja
Myślicie, że okłady z tego probiotycznego cudu mogą pomóc na trądzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sciurek
535745483:-)TYBETKE KOMBUCHE ALGI ODDAM:-)SZCZECIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sciurek
GZYBKA TYBETKA KUBOTKE ALGI ODDAM SZCZECIN:-)535745483

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybek warszawa?
witam, ktos z warszawy zechce sie podzielic grzybkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×