Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naturalna blondynka

kto ma grzybka tybetańskiego?

Polecane posty

Gość jasiekrapa
Witam. Mam kolonie grzybka, ktory mi sie rozmnorzyl, i chetnie podziele sie z kims za darmo w Krakowie. Chetnych prosze o maila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiekrapa
Zapomnialem podac dla scislosci, ze to grzybek herbaciany, czyli kombucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaK.
Witam czy ktoś ma może grzybka Tybetańskiego do oddania za darmo w okolicach Łańcuta? Bardzo proszę o kontakt na podany e-mail : pinia967@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzybek Tybetański
Sprzedam w okolicy Żagania woj lubuskie Grzybki tybetańskie istnieje też możliwość wysłania pocztą. Polecam grzybka ze względu na ogromne właściwości lecznicze jakie posiada. Zwiększa libido, pomaga w walce ze stresem, rozpuszcza kamienie zalegające w woreczku żółciowym, leczy wrzody żołądka, leczy stany zapalne w organizmie wytwarzając naturalne i bezpieczne antybiotyki, pomaga w odchudzaniu rozkładając tzw. zły cholesterol, reguluje przemianę materii, pomaga w leczeniu chorób serca, pomaga w walce z bezsennością. Sam używam grzybka od 6 miesięcy.Wszelkie pytania piszcie na mojego e-maila. mariuszmazi@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto chętny na wymiankę?
Witam posiadam grzybka tybetańskiego oraz algi chętnie wymienię się na kombuchę -grzybka herbacianego lub inną ciekawą roślinę :) Jestem z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiawawa
Mam grzybek tybetański, Chętnie się podzielę. Warunek - trzeba po niego przyjechać Warszawa- Ursynów. mkwawa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiawawa
Mam grzybek tybetański, Chętnie się podzielę. Warunek - trzeba po niego przyjechać Warszawa- Ursynów. mkwawa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiawawa
Oddam grzybka tybetańskiego. Warunek - odbiór osobisty Warszawa Ursynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! A czy jest ktoś z Zamościa,kto chciałby podzielić się grzybkiem tybetańskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1973
hej ja mam "grzybka" od 4 msc jego nazwa to przedewszystkim zywa kultura bakteri kefirowych i ma malo wspolnego z Tybetem a pochodzi z Kaukazu, pomaga na wiele schorzen i to PRAWDA dzieki wlasciwosciom probiotycznym i prebiotycznym,tylko wazne zeby zakupic nie modyfikowany w laboratorium a z orginalnego czepu. Mi rozwiazal 2 problemy: zaparcia i infekcje pochwy. Ja robie sobie tez przepyszny yogurt......i wedlug mnie probiotyki chemiczne sie nie umywaja...pisza ze sa zywe i aktywne i kto to widzi.....bynalmiej my producenci kefiru wydzimy ze nasze bakterie grasuja w mleczku i spozywamy je naprawde zywe i super aktywne. Ja miaszkam we Wloszech jak ktos potrzebuje to odstapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1973
Zapomnialam dodac ze po 3msc spozywania kefiru wlosy i paznokcie rosna jak szalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasula
ah tak piszecie o tym grzybku z checia bym zakupila myslicie ze na alegro czy moge go sama wychodowac i czy moge go kupic w jakim specalnym sklepie typu zielarski itp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avonik44
mam grzybka i mogę się podzielić , mieszkam w Krakowie wiadomość proszę zostawić na poczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brenda5
Czy ma ktoś na zbyciu grzybka herbacianego -kombucha? Byłabym wdzięczna za odstąpienie \ jestem z Gdańska\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jann
Z wielką chęcią przyjme od kogoś, grzybka tybetańskiego, algi lub kombuchę -grzybka herbacianego.Mieszkam we Wrocławiu , okolice Psiego-Pola.Jeśli ktoś ma w nadmiarze prosze o kontakt j1ann1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sahdasjfsadjsafdajsflhsfkasfa
Mogę podzielić się grzybkiem - Rzeszów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D Ja mam pytanko.... Kupilam jakiś miesiac temu grzybka, jest pyszny ;) i bardzo szybko rośnie, dlatego tez postanowilam cześć zamrozić na gorsze czasy.... wcześniej go wyplukalam i ODSACZYLAM NA PAPIEROWYM RECZNIKU LEKKO UCISKAJAC. Planowana cześć zamrozilam, a reszte zalalam znow mlekiem. Po 24 h okazalo sie ze mleko hm...........prawie bez zmian, nie zgestnialo, oddziela sie troche serwatki, myslalam ze moze go za malo wiec troche dolalam, ale bez zmian, w smaku nawet troche gorzkie :( I teraz pytanie za 100 pkt Czy grzybkowi mogl zaszkodzic kontakt z papierowym recznikiem? :O To dziwne, ale chyba prawdziwe :( Mial ktos moze podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śłimaczek
Kto ma i moze przesłac grzybka tybetańskiego lub kombuchę. w Okolice Katowic piszcie: limarco1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag20
Witam. Posiadam grzybka tybetańskiego. Jestem nim zachwycona, ponieważ przez półtora miesiąca spóźniał mi się okres po 3-4 dniach picia napoju z grzybkiem okres natychmiast powrócił. Także polecam i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp
ma ktoś we Wrocławiu do odstąpienia grzybka lub algi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOJ-41
STOSUJĘ GRZYBKA TYBETAŃSKIEGO OD KILKU LAT. JEST REWELACYJNY. JESTEM W SŁUSZNYM WIEKU I NIE PAMIĘTAM BYM NA CO KOLWIEK CHOROWAŁ. NIE DOLEGA MI NIC. CHOROWAŁEM KIEDYŚ NA CUKRZYCĘ A TERAZ PO NIEJ NIE MA NAWET ŚLADU. POLECAM WSZYSTKIM GRZYBEK JEST BARDZO ŁATWY W HODOWLI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp
upppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czamp
Odstąpie grzybka tybetańskiego wszystkim chętnym z województwa łódzkiego i swiętokrzyskiego,pisac czempions1@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja chetnie przygarne grzybka, ale mieszkam w Gdyni. Czy to jest jakis problem? Prosze o odpowiedz. Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehen
Czy może ktoś z Opola ma grzybek herbaciany - kombucha? Chętnie skorzystam z pewnej oferty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebroo
"Gdzie taki grzybek można kupić w Olsztynie?" Podepnę się pod pytanie ma ktoś może w nadmiarze na Warmii? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupcie sobie na Allegro
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co to niby naprawdę działa? Dajcie spokój, nie ma czegoś takiego, co leczy właściwie wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turcik
chetnie sie podziele grzybkiem tel. 663525362

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sahdasjfsadjsafdajsflhsfkasfa
Ja również - Rzeszów. precel91@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×