Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naturalna blondynka

kto ma grzybka tybetańskiego?

Polecane posty

Gość szczypica
Bardzo serdecznie polecam, mój facet pozbył się cholesterolu i poprawił ogólny stan zdrowia, mam do dyspozycji grzybka i mogę się podzielić ale on nie lubi transportu i dlatego oddam osobomz Rzeszowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barton1987
Miałem w domu kilka lat temu taki grzybek. Wiem ,że na pewno działa , bo piła go moja mama i pomógł jej na różne dolegliwości. Teraz bym chciał zdobyć go ponownie, ale niema go nikt ze znajomych. Jeśli ktoś z was mógłby mi trochę go odstąpić , byłbym bardzo wdzięczny. Ponieważ chciałbym go dać znajomemu który ma raka. (może pomoże, kto wie) . Jeśli ktoś chciałby się ze mną podzielić tym grzybkiem, bardzo bym prosił aby ta osoba napisała na maila bartek-florek1@wp.pl Z góry dziękuje . (jestem gotowy po niego dojechać na własny koszt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barton bartek-florek1wp.pl
jeśli ktoś go ma i zechciałby się podzielić, proszę o wiadomość na maila , który podaje obok mojego pseudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barton
bartek-florek1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amnezja6-a skąd jesteś? może z warszawy lub okolic? masz grzyba herbacianego, tak? jeśłl tak, czy podzieliłabys sie nim ze mna? :)jestem gotowa przyjechac po niego :) jesli chodzi o szczegoly, pisz na maila kalinka_5@wp.pl. pozdrwaiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bungo79
niegdy nie kożystałem z grzybów tybetańskich.. jakie są efekty ich konsumowania? quitk, wściekle chciałbym tej ławki w październiku.. (я не хотел быть агрессивный)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletta27
CZY JEST KTOS KTO MA TEGO GRZYBKA I MIESZKA W WARSZAWIE I CHĘTNIE MI TROCHĘ ODSTĄPI ? BARDZO mi zależy i bardzo chętnie sama odbiorę grzybka w Warszawie. Serdecznie pozdawiam arletta25@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona26lat
Moja ciocia stosuje go juz 10 lat wyleczyla refluks ona takze robi z tego maseczke na twarz i znikly jej wszystkie naczynka i mimo 50 lat nie ma zmarszczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniania
a możesz podpowiedzieć przepis na maseczkę? ja grzybka dopiero zaczynam stosować. dostałam go od kolegi, który kończy już pierwszą kurację i widzi pozytywne efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletta27
A kto jest z warszawy i ma grzybka ? Proszę . Ja też chcę grzyba. plissss Podzielcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie można kupić grzybka
jak brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiasia76
Witam! Mam grzybka i chętnie oddam w dobre ręce (oczywiście za darmo) na terenie Warszawy Centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODDAM GRZYBKA W DOBRE RĘCE
Witam! Mam grzybka i chętnie oddam w dobre ręce (oczywiście za darmo) na terenie Warszawy Centrum. Porcja 2 łyżki stołowe na ok 500 ml mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woman6
Mam grzybka (nie wiem w końcu czy kefirowy czy tybetański) i chętnie się podzielę (nieodpłatnie oczywiście). Mieszkam w Tychach - tylko odbiór bezpośredni. Jeżeli ktoś jest chętny - proszę o kontakt na e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletta27
Witaj Asiu ;) Dziekuję za przekazanie mi grzybka tybetańskiego ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiasia76
Proszę bardzo :) i życzę miłego hodowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletta27
Cześc Asiu ! Chyba zepsułam grzybka ;/ Żle obliczyłam godziny. Zalałam grzybka mlekiem dzis ( w piątek) około 17:30, a przecież dostałam go o 17 wczoraj popołudniu, ale Pewno Został zalany mlekiem przez Ciebie wczoraj rano. Co mam zrobic? Czy grzybek sie nadaje ? Jaki smak ma mleko z grzybka? U mnie smakowało jakos jak skwaśniałe. Nie wiem czy taki grzybek sie nadaje, czytałam w necie, że po 24 godz. grzybek umiera, czyli ze mleko z takiego grzybka jest niezdrowe? Czy może mi sie coś stać gdy napije sie takiego mleka? Prosze o pomoc... Arletta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiasia76
Nic mu nie zrobiłaś :) Zawsze jest kwaśniejszy niż zwykły kefir i NA PEWNO CI NIE ZASZKODZI jeżeli jest za kwaśny zalej go większą ilością mleka. Na tą ilość którą Ci dałam proponuje 0,75 ml mleka 3 % wymieszanego z 300 ml przegotowanej WTEDY NIE POWINIEN BYĆ MOCNO KWAŚNY. Grzybka trzeba wyczuć, trzymaj go daleko od słońca i w pokojowej temp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletta27
dzieki, a juz myslalam ze to koniec i że go zabiłam . ufffffff Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletta27
mam zmieszac mleko z przegotowana woda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiasia76
tak,z przegotowaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiasia76
tak,z przegotowaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka i miód
ponawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycu128
witam ja mam grzybka tebytańskiego wspaniały grzybek tak mówią inni dopiero co mam go 2 tygodnie narazie rodzice to piją a ja zaczne po 20 dniach jak oni przestana bo te 10 dni przerwy jest :) podobnosz działa moi rodzice zbytnio różnicy nie widzą ja dopiero sprubuje to stwierdze co to za grzybek dostałem go od babci a ona chwaliła go chyba widac bardziej różnice jak coś komuś dolega a sie go stosuje jesli ktoś jest z żor nie bede sie bawił w wysyłki ale jesli ktos w żorach lub w pobliżu mieszka mogę urzyczyć tego grzybka oczywiście jak sie rozrośnie gg 4133082 pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grania409
witam serdecznie , mam grzybka tybetanskiego.pijemy z mezem razem bo grzybek jest bardzo pracowity i rosnie jak po deszczu,dostalam malenkiego jak ziarnko rozgotowanego ryzu a w tej chwili jest pokaznych rozmiarow,dbam o niego i wierze ze pomoze mojemu mezowi ktory jest bardzo chory.mieszkam we Frankfurcie nad Menem,moge sie podzielic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanta182o2.pl
mogę go sprzedać bo mi się bo bardzo dużo rozmnożyło ja go stosuje i polecam innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×