Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała nózka

problem z butami-wazne dla mnie

Polecane posty

Gość Mała StopA
Hej dziewczyny, Ja znalazłam w końcu dla siebie wyrozumiałego producenta:D Otóż polecam Sama Edelmana - w Polsce można kupić na www.front-rows.com Butki mają od 35 - wkładki nawet 22 cm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julam79 (21cm)
dawno mnie nie było, ale mam kilka nowych par, otóż na jesieni piękne botki marco ( ale cena zabójcza ponad 200zł) kozaczki na platformie i słupku w ccc jennifer( tam kupuję chyba najczęściej....) ale udało mi się upolować piękne fioletowe szpile na platformie na allegro rozmiar uk1 i to chyba jedyne buty w moim życiu które pasują idealnie bez żadnych wkładek podpiętek i zapiętek, teraz mam tylko nadzieję że uda mi się je złazić zanim z mody wyjdą...byłam wczoraj znowu w ccc żeby coś na wiosnę upolować ale jennifer 35 wszystkie jakieś takie za szerokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania.z
a nie próbowałaś po prostu przez internet ?? ja z kolei mam w drugą stronę - bardzo dużą stopę i z reguły przeglądam buty na www.shushu.pl i jak mi się jakieś spodobają to sprawdzam w jakimś są sklepie i zamawiam przez internet. Generalnie na tej stronie jest dużo sklepów zagranicznych, które mają takie numeracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala_ma_koty_dwa
ten front-rows ma buty 35, a wkładka 23 cm, w dodatku drogie jak cholera- szpilki ponad 700zł, nie wiem po co wpisywać takie adresy, chyba dla reklamy sklepu, bo z małym butem nie mają nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damiano901
Produkuje buty w rozmiarach 33 jak i 34. Prosze o kontakt pod nr 728 999 919

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julam79 (21cm)
wiecie jakie mam marzenie? żeby wejść do sklepu przymierzyć kilkanaście par butów w moim rozmiarze i wybrać najładniejsze....przecież to paranoja że najpierw szukam butów wszystko jedno jaki fason byleby pasowały a dopiero potem sukienki do niej, to chyba nie taka kolejność powinna być, a z drugiej strony cieszy mnie moja mała stopa i nie chciałabym mieć innej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna_36
Witam serdecznie,... ...drogie Panie, chciałabym wyjaśnić mity dotyczące włoskiego obuwia i tak, Gino Rossi : Buty Gino Rossi produkowane są w fabryce w Słupsku, tam też znajduje się główna siedziba Gino Rossi S.A. ...Drogie Panie Venezia : "I.O. Venezia" Sp.j. Iwona Oganowska Wojciech Nachiło ul. Serdeczna 1 04-823 Warszawa ...www.venezia.pl ...Jak widać w/w włoskie obuwie, nad którym pieje większość z nas to polskie firmy o włoskim brzmieniu. ...Prawdziwe włoskie buty to np. buty firmy L'estrosa, Spazio Moda czy Bluzi w 100 % włoskie marki, włoski design, i 100 % made in Italy ... plus rozsądna cena ... heh poniżej cen Gino Rossi i Venezi. ...Znalazłam taką firmę w naszym kraju, dodatkowo bardzo miła obsługa Pani Ewy, możliwość zwrotu bez podania przyczyny do 10 dni ;... Wystarczy kliknąć na ten adres www ... ...http://www.lestrosa.na.allegro.pl ... Aśka_36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ostatnio widziałam w M&S buty w rozmiarze 3, to jak nasze 35,5. Może nie należą do najtańszych, ale mozna coś wybrać. No i mają outlet w Piasecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35,5 to nie są małe buty, małe to 33 i 34, ja noszę angielską "jedynkę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
droga Joanno 36 ,temat dotyczy MAŁYCH rozmiarów, a nie włoskich butów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zaglądałaś na www.eobuwie.com.pl ? Tam są naprawdę duże rozmiarowki. Znaczy duzo butow w roznych rozmiarowkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam piękne buciki ślubne w rozmiarze 33, chcesz kupić? napisz: kot16@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zagladalas na Eobuwie? Maja tam dosc szeroka numeracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje buty, różnego rodzaju: do biegania, sandałki, szpilki kupuję na stronie allinside.pl. Jestem z nich bardzo zadowolona, ponieważ po pierwsze są wygodne i świetnie zrobione, a po drugie tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklep.apia.pl mają małe rozmiary i potrafią dobrze doradzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Italshoe
Jeśli chodzi o buty, to prawdziwych specjalistów znajdziesz w Italshoe.pl Sama pracuję w tym sklepie od dłuższego czasu i dysponuję fachową wiedzą w tej dziedzinie. W naszym sklepie znajdziesz bardzo dobrej jakości buty włoskie w różnych rozmiarach, natomiast na naszym blogu - http://emodawloska.pl/ znajdziesz mnóstwo porad i ciekawostek. Zachęcam do kontaktu i pozdrawiam, Joanna z Italshoe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdgdv
Produkcja naszych pantofli odbywa się ręcznie, dzięki temu otrzymujesz wyjątkowy produkt o wysokiej jakości. Sprawdź sam, a na pewno się nie zawiedziesz. http://pantofle-goralskie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×