Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała nózka

problem z butami-wazne dla mnie

Polecane posty

Gość just08
do rudziaczeq. Jak tam Twoje poszukiwania z butami? Wnioskuje, że jesteś także z Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość systa27
Ja tez mam Problem ;// Rozmiar moj sama nie wiem czy mam 32 33 .Długosc stopki 20.Nigdzie nie moge dostac butów.Fajne maja w sklepie Klaudia kielce ale tez fajniejsze nie tylko na lato maja od 33 pisze tam ze długosc wkładki 21.5cm.kupiłam kiedys u nich 32:) ale sliczne zlote na lato i tylko na cieple dni:(Jestem załamana bo nie wiem gdzie kupować zeby nie wygladały jak dla dziecka i zeby były wyzsze.Jak bym mial rozmiar 35 byłabym szczesliwa;///.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość systa27
Mini madzia ale jak tam zamowic buty??na Tych stronkach:)Zamawialas juz cos z tych stronek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość systa27
KOT_W_BUTACH TROSZEK DALEKO MAM DO TEGO SKLEPU ALE MOZE SPRZEDAZ INTERNETOWA CHETNIE BYM COS KUPILA:)JAKIES BUCIKI NA MOJA WIELKA STÓPKE:)HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudziaczeq
just08n a dziekuje,jakos sie kula:) standardowo codziennie przegladam allegro i zdazylam sobie kupic kilka par fajnych baletek. a ostatnio (z czego jestem wrecz dumna:)) kupilam sobie buty w zarze-mam zamiar isc w nich na wesele.nigdy nie myslalam,ze jakis ich bucik bedzie na mnie pasowal-nie powiem,mile sie zaskoczylam:) a co do panoramy- tez tam czasem zagladam,to doslownie 5min ode mnie. tylko jakos nigdy nie moge znalezc niczego co by sie mi podobalo. daj znac jak kiedys znajdziesz jakies fajne buciki u nas (ja zrobie to samo:P). pozdro (chyba) moja imienniczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just08
Ja również często zaglądam na allegro, ale jeszcze żadnych butów tam nie zamówiłam, bo boje sie że nie trafie z rozmiarem. Oczywiscie jak znajde jakiś sklep z małymi butami to dam znać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość systa27
Jak kupłam raz na allegro czekałam miesiac bucki sliczne niby rozmiarowo dobre ale w palcach mnie cisna.Sa strasznie waskie;// na długosc dobre ale na szerokosc jak dla laleczki;//i leza na wystawie piekne buty za250zł;/;/;/Ale w sklepie Klaudia sa rozmiary 33 34 i 32 z 32 mały wybór ale 33 czy 34 jest co wybrac mozna oddac miła obsługa i odpowiadaj na meile szybko:)Sa nawet niedrogie.Kupilam 32 i sa wygodne tylko teraz szukam jakis nie moge poszukac chce półbuty na obcasie;/Chyba kupie w Kaludi 33 musze zaryzkowac;/,najwyzej jakies wkladki:( Pozdrowki dla wielkich stópek:) http://www.klaudia.wkielcach.pl/sklep/ http://www.duze-buty.com/buty.php?oferta=male_buty http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12519445 To wszystkie co poszukałam ale 33 boje ze beda za duze.Rożnie jest napisane o 33 raz ze długosc wkladki 20.5 a drugi raz ogladam jest napisane 21.5.Moze mi napiszecie 33 ile to długosc wkładki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudziaczeq
ja kiedy kupuje na allegro to zawsze wczsniej wszystko dokladnie mierze. moze i to straszne,bo mierze za pomoca linijki(:D) no ale trudno,skoro innego sposobu nie ma:) raz trafilam na buty,ktore byly mi za szeroki, bo niestety procz tego,ze moja stopa jest mala (21,5cm) to jeszcze dosyc drobna, ale wtedy po porstu je zwrocilam gdyz taka mozliwosc tez byla. zastanawia mnie jedno -ile Wy drogie forumowiczki macie lat? ja mam 21 i czasami przeraza mnie fakt kupowania butow w sklepach przeznaczonych dla dzieci.ciekawa jestem jak to jest u was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość systa27
JA mam 33.Nie pomyslałam zeby mierzyc szerokosc palcow;/Zazwyczaj tylko długosc jest podana.ALE BEDE MUSIAL BO TO NIE SA MAŁE PIENIADZE;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość systa27
A co do butów łudziłam sie ze sie rozchodza;/Ja mam masakre z butami 20cm to tylko dziecinne lub wkladki ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombelajda
Witam:) Zapraszam na strone: www.filipczyk.pl Buciki od rozmiaru 33 (tj. ok 22,3 cm). Zainteresowanych prosze o maila, podam wówczas haslo do strony. Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały bucik
http ://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=98445733 pod tym adresem znajdziesz naprawdę małe buciki na stopę od 20,2cm =32 roz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały bucik
http ://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=98445733 pod tym adresem znajdziesz naprawdę małe buciki na stopę od 20,2cm =32 roz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość systa27
zły adres wpisuje i nic;/;/;/;/ jeszcze raz prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały bucik
nie mam doswiadczenia w komputerze .prosze wpisac w gogle SZelBut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adri123
minijo ja też jestem ze śląska Bielsko-Biała powiedz mi gdzie kupujesz buty na obcasie. Ja równiez mam 150cm wzrostu i rozmiar buta 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minijo
SZELBUT- dzięki za ładne buciki bordo r.33 jest prześliczne pod koniec sierpnia kupię2 pary kozaczki :P bo teraz nie kupię kozaczki zbliża się wiosna :):) Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minijo
nie ma stronki szelbut tylko na allegro ! ! ! Wystarczy WEJDŻ na allegro i po prawej SZUKAJ(mała lupa) i wpisać słowo na allegro UŻYTKOWNIKA SZELBUT :):) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilka20
Mam ten sam problem ... nigdzie butów nie mogę na siebie dostać ... chyba ze w dziale dziecięcym :) ale od pewnego czasu zamawiam buciki na allegro http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9844573 , macie tutaj buciki od numeru 32.5 . Sama noszę rozmiar 33 i jestem na prawdę bardzo zadowolona z tych butów, właśnie przymierzam się do kupna następnych modeli wystawionych na tej stronce :) Sprzedający godny zaufania i ma bardzo profesjonalne podejście do sprawy, nigdzie nie dostałabym takich fajnych butów, są śliczne i wygodne :) Warto na prawdę zajrzeć chociaż na te aukcje, zawsze można sie dogadać ze sprzedającym polecam, bo sama znam ten ból braku odpowiednich butów. Pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość systa27
Ja własnie kupiłam u nich 2 pary koazaki i czułenka.Buciki sa super sliczne:) a Szef bardzo miły człowiek.Wróce jeszcze tram nie raz na ich stronke wchodze codziennie:)Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyziczek
witam was kobietki, ja większość bucików mam z ryłko ale cena jest odstraszająca i to co mam przeważnie kupuję z licytacji z allegro, napewno nie raz sie spotkałyśmy w rywalizacji o jakieś buciki, stronka szelbut zawsze mnie interesowała ale nie miałam odwagi nic kupic ponieważ nie miałam od kogo zasięgnąć opini teraz już wiem że warto u nich kupować i ja tez napewno skorzystam, cały czas u nich mam ochote na kozaczki lypu skarpeta, sądze że niedługo się na nie skusze, kupuje dużo też innych butów ale często zdarza się że sa troche za duże, w tym roku kupiłam sobie kozaczki czerwone i fioletowe ale okazały sie za duże ale cóż grubsza skarpeta na noge i dao sie chodzić, wczoraj odebrałam przesyłke z bucikami turkusowymi i są troszke za duże ale cos wymysle dokupie wkładke i poduszki po pace i myśle że chociaż ten jeden dzień w nich wytrzymam pozdrawiam was serdecznie no i życze wesołych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peitka
Witam małe stópki. Nosze rozmiar 33 lub 34.Czasami cos znajde w ccc,czasem zamawiam w ryłko. Na zagranicznych stronkach sa fajne buciki np.www.newlook.com lub www.barratts.com, lecz nie wysyłaja do Polski. Na allegro jest coraz wiecej ofert malutkich bucików, lecz mało które sa naprawde fajne(zazwyczaj takie babciowate).ja jestem młoda i chciałabym nosić modne buty(fajne koturny na lato,drewniaki lub eleganckie jakieś galanterki).jesli znajdziecie cos fajnego dajcie znać.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi34
dla wszystkich co noszą małe buciki polecam SzelBut na allegro. Przemiła osoba, można się dogadać. Ja potrzebowałam ślubnych białych butów w rozmiarze 32 i zrobili dla mnie na zamówienie. Polecam szczerze. http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9844573

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość systa27
Fajne ale gdzie takie mozna kupic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami20
Czesc mam numer 34 katastrofa..... znalazlam extra sklep internetowy rozmiary od 33 do 35 buty sa naprawde super nawet mozna napisac jakie Wam sie podobaja i staraja sie takie umiescic na stronie :D :D REWELACJA!!!! sklep trwa dopiero okolo miesiaca ale jest juz w czym wybierac z dnia na dzien bucikow bedzie wiecej. www.femmishu.pl pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunia74
szukam sklepu zrozm.33,34 w Nysie lub w Opolskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×