Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała nózka

problem z butami-wazne dla mnie

Polecane posty

Hej. Już od jakiegoś czasu śledzę ten temat, bo sama borykam się z tym samym problemem. Mam 152 cm wzrostu i nosze rozmiar 34, 35 (zimowe), a moja stopa liczy sobie tak mniej więcej 21,5 cm. Nie mogę narzekać, bo butów mam sporo, ale jeśli chodzi o sandałki to mogę tylko sobie o nich pomarzyć. Mam jedną parę sandałków firmy Azaleia, którą kupiłam dwa lata temu. Buty wyglądają na zniszczone, ale cóż w czymś trzeba chodzić. Dla odmiany wkładam japonki, które udało mi się kupić na straganie. To już moja druga para tych samych butów. Możę trzeba było od razu zakupić jeszcze jedną. ;) Ostatnio zaryzykowałam i kupiłam sandały na allegro, ale zakup okazał się zupełnie nie trafiony. Buty są za duże, choć sprzedawca twierdził, że pasują właśnie na nogę moich rozmiarów. Chciałabym je zwrócić pomimo obaw związanych z byciem posądzonym o wybrzydzanie czy negatywną opinie. Wiem, że mam prawo zwrócić buty zakupione przez internet w ciągu 10 dni bez podania przyczyny, ale obawiam się, że to się obróci przeciwko mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam ostatnio czółenka 7 cm obcas czerwone przerwy po bokach i na dużym palcu czerwone roz 32 moja dł stopy 20 i są idealne bardzo miły kontakkt. Polecam buty dobrze wykonane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudziaczeq
poszukajcie moze tutaj: http://209.85.229.132/translate_c?hl=pl&langpair=en|pl&u=http://www.piccoloshoes.co.uk/index.php%3F_a%3DviewProd%26productId%3D70&prev=/translate_s%3Fhl%3Dpl%26q%3Dbuty%2Bma%25C5%2582e%2Brozmiary%2Banglia%26tq%3Dsmall%2Bsize%2Bboots%2BEngland%26sl%3Dpl%26tl%3Den&rurl=translate.google.com&usg=ALkJrhjxygMFvbE-nguvYkN5_ZRhvP8-cw ja sie przymierzam do zakupu butkow z tej str. moze ktoras z was juz cos tutaj wczesniej kupowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pomoc. Więc dla mnie powinny pasować te w rozmiarze 33, bo moja stopa ma tak z ok. 21.5cm jak myślisz ? Hm ciężko będzie się zdecydować na rozmiar, bo z opisu wynika, że 34 to odpowiedni rozmiar. A co do zakupów przez internet to ja jednak wolę kupować buty w Polsce. U mnie w domu handlowym można kupić buty firmy Emis (które są dostępne w sklepie femmishu) w rozmiarze 35. Są naprawdę prześliczne, ale dla mnie o numer za duże. Raz mi udało się kupić szpilki w rozmiarze 34 i pasują idealnie. Obecnie w tym sklepie jest jedna para szpilek w tym rozmiarze (srebrne). Z tego względu zdecydowałam się zakupić inne buty w femmishu. Czekam na przesyłkę z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FemmiShu
Dziewczyny, ale po co szukać butów za granicą kiedy w Polsce jest już sklep tylko z małymi butami. Kobiece i oryginalne modele w rozm. 33-35. W celu poznania szczegółów zapraszam na priv- femmishu@vp.pl - chętnie pomogę i zdradze gdzie ich szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyziczek
ja zaczełam kupować buty w dziale dziecięcym w sklepie deichman, co prawda u mnie w mieście go nie ma ale kiedy jade po zakupy do piy zawsze jade do tesco żeby zobaczyć czy mają coś ciekwego dla mnie, tam kupię zawsze niedrogo jakieś ciekawe buciki i nie szkoda mi pieniędzy na nie tak jak na inne i wcale się tego nie wsydze kiedy przymieżam buty dla dzieci razem z moją piecioletnią córką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potworasek-88
Rozmiar 33? I wy mówicie, ze macie problem? Ja mam 21 lat...a stopę...ledwo 20 cm. Ryłko...byłam, okazalo się, że mają zawyzone rozmiarówki. Jestem z opolskiego. Byłabym bardzo wdzieczna o wskazanie sklepu, w którym kupię sobie buty na obcasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj potworasek-88 ja teżmam 21 lat i stope ledwo 20 cm czyli roz 32 i ostatnio kupiłam buty na allegro i pasują http://www.allegro.pl/item739975788_kokarda_letnia_niski_obcas_32_polskie_gwar.html naprawde polecam apropo ryłko to tam kupuję kozaki roz 33 lub czółenka takie aby był pasek aby trzymał nogę no i wkładke wkładam a klap ki mam troche przydóże ale one są na wys obc 7cm więc to tak niewidać pozdrawiam jeśli znajdziesz jakieś sklepy z butami to pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.butyduzeimale.pl
Gość www.femmishu.pl
Wszystkie Panie z małymi stópkami zapraszam na www.femmishu.pl . FemmiShu to sklep tylko z obuwiem damskim w małych rozmiarach 33 - 35. W sprzedaży nowoczesne i kobiece modele, buciki skórzane wysokiej jakości wykonania. www.femmishu.pl serdecznie zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minijo
dziewczyny ja też miałam problemy z szukaniem butów dla damskich w rozmiarze od 32-34 teraz w tym roku kupiłam 2 pary, czółenka czerwone szpilka 8cm takie jakie chciałam i zrobił mi a teraz niedawno mi zrobił też takie jakie chciałam kozaczki czarne ocieplone i mam waska łydkę i jestem szczęśliwa :) na drugi rok planuję kupić kozaczki zamsz :P aha dziewczyny zrobił mi takie jakie chciałam niż wystawione na allegro nie kupowałam na allegro tylko dogadałam z nim co i jak, podałam wymiary itd a potem podał mi konto na które mam wpłacić i gotowe trwa niecałe tydz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minijo
na femmishu.pl są drogie!!! a na allegro które podałam link są idealnie eleganckie one mają po 70 do 130zł czółenka ok 75zł a kozaczki ok130zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cinderella2
no wiesz, jedne buty są skórzane a drugie plastikowe- nic dziwnego, że ze skóry naturalnej są droższe no - trudno je porównywać... ... ale dla każdego coś miłego, przynajmiej jest wybór :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWY ROK
wejdz na www.intymnosc.pl/aff/7733 i dowiedz sie jak polepszyc swoje zycie seksualne :) Polecam i zycze wszystkim wszystkiego dobrego w Nowym Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika 1
Witam mam ten sam problem z małym rozmiarem Mój rozmiar z ryłko to 33,5 mam buty z firmy Stifbut co prawda 35 ale są dobre to czółenka więc numeracja jest zaniżona siedziba firmy mieści sie w Częstochowie ul. Rędzińska 120 tel. 34 3643698 proponuję zadzwonić i zapytać czy w waszym mieście jakiś sklep zaopatruje sie u nich. Kolejna firma to Gianmarko w RADOMSKU UL. Malinowa 32 i tu są rozmiary od 32. Ja jestem zadowolona są to kobiece buty a nie dziecięce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na stronę sklepu z małymi skórzanymi butami,rozmiary od numeru 32 tj. długość stopy 21cm www.malebuty.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość systa27
mi ta strona małe buty nie chce sie otworzyc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzałem,otwiera się, można jeszcze spróbować www.klaudia.wkielcach.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyziczek
mi z ich stronki żadne nie odpowiadają ja jeżeli na obcasie to nie bardzo wysoki i musza być zapinane bo jak się skórka rozejdzie to mogą mi spadać, ja teraz szukam kozaczków ale na płskim i jakiś dobrych gatunkowo, właśnie zaczynam zbierać kase żeby kupić sobie w listopadzie,kuoiłam sobie buciki w daichman ale ona nadają się bardziej na jesień lub na ciepłą zimę bo już na mrozy to zimno, do tej pory miałam zawsze ryłko i byłam zadowolona z nich teraz też chyba kupię tylko może inny model bo ten co teraz mam to już po raz trzeci taki sam noszę , chcem coś dobrego gatunku i w miarę sprawdzonego żeby mieć na kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko Freezja śliczna wnusia Ola ale pyszne rurki poproszęo jeszcze .przytulam wszystkie chore , mocno ,mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FemmiShu polecam, bo już kupowałam tam budziki :) Ostatnio jeszcze pojawiła sie nowa stronka: http://male-buty.pl/ ale co to za buty, to jeszcze nie sprawdzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×