Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała nózka

problem z butami-wazne dla mnie

Polecane posty

Gość mały bucik
masz problem z małymi butami wpisz w gugle SZELBUT wyskoczą komentarze a przy nich rubryka w której kliknij ,,pokaz przedmioty lub strone uzytkownika,, byc moze spełnie twoje marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawa72
Hej, dziewczyny. Czy coś nowego w kwestii kozaków???? Marzą mi się dlugie kozaczki na platformie!!! Bo po pierwsze platforma niweluje wysokość obcasa, a przy naszych "króciutkich" stópkach wiadomo,ze im większy obcas , tym większy kąt nachylenia-przy "normalnych" rozmiarach nie jest to wygięcie stopy chyba aż tak odczuwalne. A po drugie cieplej , bo nie ciągnie tak od ziemi przez platformę. A producenci jakby się sprzysięgli. Bo o ile np. na tej stronie http://www.obuwie-damskie.net/index.php?k8,male-rozmiary-33-34-35 są buty na platformie, ale tylko od 35. Z rozmiarów 33-34 ani sztuki, tylko babcine wzory na rozczłapanych obcasach. W Ryłko to samo, z małych tylko klasyka bez platformy.... Wyć się chce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dopisuje się do Waszego klubu. Mam 24 lata i rozmiar 32 (dl. stopy 20) Koszmar, nic nie mogę znaleźć na moja stopę. Mała i szczupła. Kochane pomóżcie dobrać jakieś fajne buciki, mam dosyć łażenia ciagle w adidasach i trampkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tandan
Witam i serdecznie zapraszam do obejrzenia ślicznych butów Ryłko na obcasie!! Kolor czarny, rozmiar unikalny- 33, buciki nowe, w dobrej cenie , wygodne, stabilne i eleganckie. Poniżej link: http://allegro.pl/show_item.php?item=1454273420 Zapraszam do zakupu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julam79
a próbowałyście buty SzelBut na allegro? Ciekawi mnie wasza opinia na ich temat, bo zbyt urodziwe nie są ale za to we wszystkich małych rozmiarach i chyba najtańsze z całego rynku małych rozmiarów, ja osobiście tam kupuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadatliwa16
Hej a wchodziłyście na: www.andypola.pl ? Warto tam kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.malebuty.fora.pl
Zapraszam kobiety, które mają małe stopki (pniżej 35 r.) na nowo powstałe forum: www.malebuty.fora.pl Znajdziecie tam ciekawe porady, opinie dotyczące sklepów, linki z małymi bucikami. Polecam - miła atmosfera !!! Nie jesteś sama, jest nas więcej ! www.malebuty.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia55598
Ja kupłam może z 3 pary u uzytkownika szelbut jestem z nich bardzo zadowolona owszem buty nie sa najmodniejsze ale wydaje mi sie ze dla nas z małymi stopami nie mamy sie co czarowac ciezko bedzie takie zdobyc :) Buty sa tanie i godne swojej ceny wiec ja polecam a i sprzedajacy jest bardzo mily i zawsze doradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejot
Kobiety z "dwójką"!O co Wy pytacie? Gdzie kupić obuwie na stopę długości 22 cm? Czyli, kto z handlujących butami myśli jeszcze o zadowoleniu klientów, w tym dużej ilości kobiet w Polsce obdarzonych przez nature numerem 34, a nie tylko o komercji i kasie? Nikt nie pyta, dlaczego w tym upragnionym przez naród kapitalizmie po polsku dyskryminuje się ludzi,którzy nie mają przeciętnych rozmiarów ubrań! Dowiedziałam się w jednym z dużych sklepów szczecińskich, że producentom...UWAGA!... nie opłaca się robić kopyta na skrajne rozmiary obuwia! Wszyscy odsyłali mnie do stoiska dziecięcego!Czy trzeba dużego rozumu, by pojąć, że kobieta może nie tylko nie chcieć nosić dziecięcych fasonów, ale może czuć się upokorzona takim potraktowaniem? Dlaczego współcześni producenci wykluczają posiadaczki "dwójki" - a jest nas cała armia! - ze społeczności kupującej bez trudu różne fasony obuwia? W tzw.komunizmie żyłam może na niewysokiej stopie życiowej, ale za to dobrze obutej. Nie mogę pojąć dlaczego teraz, kiedy jest "tak dobrze", producenci obuwia działają tak źle?! Mam dość traktowania małej kobiecej stopy jak niedorozwoju!!!Może, zamiast pytań należałoby zorganizować wspólna akcję protestacyjną skierowaną do odpowiednich decycentów? Czy ktoś ma pomysł na działanie w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁY BUCIK
ma pani duzo racji ale nie do konca , handluje małymi rozmiarami i jakos nie mam kłopotów aby producent mi je robił. to wina sklepów bo własnie liczy sie kasa bo poco zamawiac małe rozmiary i sprzedac jedna na tydzien i blokowac pieniadze jak dajmy na to 37 sprzeda sie dziesiec razy wiecej .połowa a moze wiecej producentów juz padła dzieki importowi smierdzacej chinszczyzny i tym podobnej. jezeli sklep postawi warunek ze bedzie brał od producenta obuwie ale musi byc tez mała rozmiarówka to producent nie ma wyjscia i w kopyta tez zainwestuje.faktem jest ze producenci nie chca tego robic bo dłuzej sie robi mały rozmiar i trudniej o komponenty ale klijent nasz pan i nie ma wyjscia a ci co tego nie rozumieja juz dawno splajtowali.15 lat handlowałem na targowiskach wiec problem małych rozmiarów znam bardzo dobrze.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agarw
Witajcie, ja własnie poszukuje obuwia na wesele z ryłko zawsze kupowałam 34, dzisiaj mierzyłam w sklepie owy rozmiar i okazał się za duży to wciska 33 i pół za mały, popatrzyłam na półke że jest jeszcze 34 i pół no to sobie myślę przymierzę nic nie trace i tu zdziwienia but dobry to prosze o drugi wkładam a ten trochę luźny, staram się kupowac buty z paskiem na kostce ale o takie trudno, i wyszłam ze sklepu bez butów, teraz sobie myślę zobacze na allegro i są u szelbut nigdy tam ni kupowałam i teraz zastanawiam się czy kupić 33 czy 34, mam dylemat pomiędzy modelami : http://moda.allegro.pl/czolenko-brylanciki-z-otworem-stalowe-szare-33-i1611905494.html http://moda.allegro.pl/sandalki-dla-kopciuszka-34-wysokie-pl-gwarcja-i1608228497.html http://moda.allegro.pl/czolenka-szpilki-satyna-brylanciki-34-32-34-pl-i1620539550.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam w Szelbut rozmiar 32 i okazał się na mnie za mały, więc wymieniłam. U Pana nie ma żadnego problemu z wymianą. Pan jest bardzo miły i doradzi. Mam zamiar nabyć kolejne, bo te które mam pomimo obcasów nosi się wygodnie jak papcie. :) Liczę, że z kolejnych będę tak samo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julam79
polecam napisać do tego pana lub zadzwonić (ja w razie wątpliwości tak robiłam) pan powie jak zmierzyć stopę wzdłuż i grubość stopy żeby najlepiej dobrać rozmiar, polecam też tam kupuję raz 33 raz 34 zależy czy palce są odkryte, czy buty są szczupłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julam79
p.s. znalazłam super sandałki koturny w ccc, niby to 35 ale na moją stopę 21cm idealne!!! będę je nosiła całe lato.... mierzcie kobiety buty w sklepach bo jak się okazuje można trafić zawyżoną numerację lub wyjątkowo szczupłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julam79
a sandałki dla kopciuszka od szelbuta też kupiłam w tamtym roku na wesele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrolaa
tutaj często mają małe rozmiary www.cozabuty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akces2.com
Witam A może coś z naszej propozycji przypadnie Paniom do gustu, robimy buciki damskie od rozmiaru 32 (ok. 21 cm). Dodatkowo każde buciki można skomponować według uznania - wzór, materiał, kolor, wysokość obcasa. Każda para butów jest robiona ręcznie na indywidualne zamówienie pod obrys stopy klientki/klienta, co ma duże znaczenie, gdy stopy różnią się, lub są nietypowe (haluksy, rodzaj podbicia, wyprofilowanie pięty, ułożenie palców itp.) Atutem naszych bucików jest także wykonanie, buciki są wykonane na specjalnych podeszwach i obcasach tanecznych, są idealnie wyważone a komfort użytkowania jest nieporównywalny z innymi butami . Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można zobaczyć modele które wykonujemy, z każdego modelu tanecznego jesteśmy w stanie wykonać obuwie wizytowe wykorzystywane na co dzień. Zapraszamy http://www.akces2.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwaaana
Witam, ja także mam problem z butami. Moje stopy są małe (20 cm) i dość szerokie. Kupiłam kilka par od Pana Jerzego i pewnie kupowałabym dalej, gdyby nie to, że są na mnie trochę za wąskie. W zeszłym roku zamówiłam buty z firmy Akces2 i jestem z nich bardzo zadowolona. Żałuję tylko, że nikt z producentów nie wykonuje butów na innej podeszwie jak płaska, czy na obcasie. Od zawsze marzą mi się sandałki na wygodnym koturnie. Może kiedyś się doczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaStópka
Witam Wszystkie małe stópki. Mój rozmiar to typowe 33. podaję sprawdzone przeze mnie sklepy- kupowalam tam butki. Mają duzo bardzo ładnych wzorów i przystępne ceny http://www.femmishu.pl/- tu szczególnie polecam http://www.malebuty.pl/ http://www.andypola.pl/ Kupowałam też w Ryłko, ale w ich sklepie internetowym nie ma nowych propozycji od chyba dwoch lat. No i oczywiście ceny też są nieco wyższe, ale trzeba przyznać że materiały i wykonanie są najwyższej jakości- wiem bo moi rodzice są obuwnikami:) Pozdrawim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosiaczek23
Witam! Chciałam się dowiedzieć czy buty firmy Gianmarko z Radomska można zakupić przez internet ze strony http://www.obuwie-marko.pl/ dzwonie tam i pisze i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszukałam jeszcze jedną firmę na allegro trendy7 która ma rozmiary od 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosiaczek23
Tak trend7 maja ladne buciki,ale ta ich 33 to dlugoscia wkładki wychodzi raczej jak 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aviena
Witam wszystkie :) Marzą mi się czerwone czółenka, na wysokim obcasie, może być platforma. Potrzebne mi są na imprezę po gimnazjum. Rozmiar 34 tj. wkładka ok. 22 cm. Czy wie może któraś z was gdzie takie znajdę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.malebuty.fora.pl
Zapraszam kobiety, które mają małe stopki (poniżej 35 r.) na nowo powstałe forum: www.malebuty.fora.pl Znajdziecie tam ciekawe porady, opinie dotyczące sklepów, linki z małymi bucikami. Polecam - miła atmosfera !!! Nie jesteś sama, jest nas więcej ! www.malebuty.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alikya
ja kupilam buty w firmie rwb, sa mega wygodne i idealnie dopasowane do mojej stopy:) jak ktos jest zainteresowany to moge podac nr do przedstawiciela firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×