Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała nózka

problem z butami-wazne dla mnie

Polecane posty

Gość Namida2
Mam rozmiar 34 a kocham się w gotyckich butach. Może ktoś zna polski sklep z takim obuwiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namida2
Mam 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi 25
Hej! Ja też mam mały rozmiar (wkładka wewnętrzna22,5), najlepiej pasuje 34 lub ryłko 33,5- ale tam robią byty bardziej dla starszych pań (nie urażając nikogo) niż dla młodych kobiet. Jeśli ktoś zna sklepy w Trójmieście z takimi małymy rozmiarami to proszę o pomoc. Marzą mi się szpilki tak 8-10 cm, ale nigdzie nie mogę dostać w tak małym rozmiarze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili_18
A ja ostatnio całkiem przypadkowo w eleganckim sklepie obuwniczym natrafiłam na cudne pantofelki skórzane firmy Dyrga-rozmiar 33 i cena też dość przystępna. Są bardzo wygodne, więc polecam tą firmę. Ja mam 18 lat, 155 cm wzrostu i też niestety tylko taką małą stópkę :( Aktualnie zajmuję się szukaniem butów na studniówkę. Może ktoś mi coś poleci? Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini madzia
Gość amonaria
Witam. Co prawda mam nieco większą stopę, ale z 34-35 też mam spore problemy. Polecam sklepy KLAUDIA maja rozmiary nawet od 33, tzn. producent ma takie rozmiary, chociaz w sklepach malo kiedy mozna spotkac. www.klaudia.wkielcach.pl powadza sprzedaz wysylkowa, szefostwo bardzo pomocne, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krywolcia
mam pytanie do ludzi którzy zamawiali małe buciki z Ryłko. Oni mają taką dziwną numerację, że kupuje się buty w innym rozmiarze niż zazwyczaj. Może ktoś się orintuje jak długą wkładkę wewnetrzną mają u nich rozmiary 33 i 34 bo nie wiem jakie mam zamówić. Ja kupuje buciki przez allegro jak coś ciekawego się trafi lub we włoskim sklepie, z którego jestem bardzo zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini madzia
a jak sie zwie ten wloski sklep i gdzie sie on miesci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krywolcia
nazwy sklepu nie pamiętam, ale jest on w Suwałkach w domu handlowym Wigry. Zdarzają się buciki w rozmiarze 34, skórzane, niestety bardzo drogie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellina
Mam pytanie o butki firmy Eksbut - jak oni mają z tą numeracją? Ja mam długość stopy 22,5 cm, w Ryłce zazwyczaj kupuję rozmiar 35 lub 34,5 a tu przeglądam Eksbutowską rozmiarówkę w sklepie internetowym i wychodzi mi, że powinnam brać 37! I trudno mi jakos w to uwierzyć;) Czy któraś z Was miała doświadczenia z Eksbutem? Jeśli tak to podzielcie się nimi proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agarw
witam was duże kobietki z małymi stopkami ja też mam taki problem już od kilku lat, nie noszę wyspokich bucików wolę takie na małym obcasie lub prawie płaskie, i nie zawsze zgadza się rozmiar każda firma ma swój indywidualny rozmiar kiedyś z ryłko kupowałam 34,5 teraz kupuję 34( chyba stpoa mi się kurczy) teraz jesem w trakcie poszukiwania kozaczków, z ryłko żande mi się nie podobają a z dziecięcych sklepów mi się znudzimły, ja mam rozmiar 34/35 a adidasy tez zależy od firmy ale tez ciężko jest cokolwiek kupić, w tamtym roku kupiłam na allegro kozaczki roz 35 i okazały się wielkim niewypałeł( za duze i za szerokie), od poszukiwania butów boli mnie już głowa, mieszkam w małym mieście Wałcz itutaj jest sklep z butami ryłko i inne ale zaczynaja sie od 36 lub 35 ale wychodzą tak jak większe 36, pojechałam nawet do galaxy dos zczecina i tez nic w poznaniu też nic nie znalazłam chociaz byłam tylko w kilku sklepach (brak czasu na wiecej) jak czytam te wasze wypowiedzi to aż mi sie płakać chce za nasz wszystkie jest to bardzo denerwujace kiedy wszodzzę do sklepu i zamaiast butów damskich musze oglaać dziecięce, panie w sklepie dziwnie patrzą gdy razem z córką mierzymy podobne buty , tylko oan mierzy 29 a ja 34 niedługo moja mała córcia będzie nosic buty wieksze niz ja pozdrawaim was wszytskie i życzę owocnych poszukiwań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agarw
witam was duże kobietki z małymi stopkami ja też mam taki problem już od kilku lat, nie noszę wyspokich bucików wolę takie na małym obcasie lub prawie płaskie, i nie zawsze zgadza się rozmiar każda firma ma swój indywidualny rozmiar kiedyś z ryłko kupowałam 34,5 teraz kupuję 34( chyba stpoa mi się kurczy) teraz jesem w trakcie poszukiwania kozaczków, z ryłko żande mi się nie podobają a z dziecięcych sklepów mi się znudzimły, ja mam rozmiar 34/35 a adidasy tez zależy od firmy ale tez ciężko jest cokolwiek kupić, w tamtym roku kupiłam na allegro kozaczki roz 35 i okazały się wielkim niewypałeł( za duze i za szerokie), od poszukiwania butów boli mnie już głowa, mieszkam w małym mieście Wałcz itutaj jest sklep z butami ryłko i inne ale zaczynaja sie od 36 lub 35 ale wychodzą tak jak większe 36, pojechałam nawet do galaxy dos zczecina i tez nic w poznaniu też nic nie znalazłam chociaz byłam tylko w kilku sklepach (brak czasu na wiecej) jak czytam te wasze wypowiedzi to aż mi sie płakać chce za nasz wszystkie jest to bardzo denerwujace kiedy wszodzzę do sklepu i zamaiast butów damskich musze oglaać dziecięce, panie w sklepie dziwnie patrzą gdy razem z córką mierzymy podobne buty , tylko oan mierzy 29 a ja 34 niedługo moja mała córcia będzie nosic buty wieksze niz ja pozdrawaim was wszytskie i życzę owocnych poszukiwań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... widzę, że problem mamy podobny. Z tym, że ja mam stopę w rozmiarze 42/43... i kupno butów to czasami- co ja gadam! praktycznie zawsze! -koszmar;p W internecie jest wiele sklepów, które oferują obuwie w bardzo małych i baardzo dużch rozmiarach ( np. www.bialebuty.com.pl ). Radzę dobrze poszukać, zawsze się coś znajdzie. Na allegro tez można czasami coś wychaczyć... Nie łamcie się:) Przynajmniej nie usłyszycie, że na wasza stopę to tylko męskie buty mają w sklepie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agarw
witam was ja znlazlam naallegro sklep www.wellnot.pl tam są kozaczki 35 ale na stope 22,5 co w ryłko jest 34 zamstanawiam sie nad ich kupnem jak juz kupie dam znać czy było wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k0t_w_butach
Zapraszam serdecznie do butiku "Kot w Butach" Al. Krakowska 45, Raszyn - buty w niestandardowych rozmiarach, od damskiego 33 do meskiego 51 :) Otwarcie w sobote 18.10 :) Strona internetowa www.kotwbutach.com.pl na razie w trakcie budowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agarw
fajnie że powstało coś nowego tylko ze napewno nie wszyscy jestesmy z maista w któym jest ten sklep ja jestem z wałcza więc nie dla mnie ten sklep ja moge kupić jedynie przez wysyłke pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k0t_w_butach
Przez internet tez sie postaramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agarw
witam was serdecznie pisze do was moje kobietki bo kupiłam sobie buciki od pewnej kobietki na allegro i okazyały się za małe , ich rozmiar to 34 były raz założone na ngoę cnea w sklepie ok320 zł ja sprzedam swoje za 220 wkleję link do akcji gdzie są takie same buciki jak moje ale w razie pytań piszciena adres agarw@op.pl lub sms na 694972754 oto link http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=485520653 zparaszam serdecznie do kupna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmadej9
Mam 35 lat,rozmiar wkładki około 20cm.Szłam do ślubu w komunijnych bucikach ,przeżywałam traumę ale cóż zrobić.W zeszłym roku kupiłam sobie sandałki firmy ryłko i kozaczki.sandałki mogą być ,w kozakach boli mnie stopa,wysokość obcasa to 7 cm.Też przymieżałam w ich sklepie pantofelki w rozm.33 ale niestety są za duże.szukam bucików na wyjście,do sukienki,w rozm.20cm.Jak macie coś na oku to dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minijo
Witam!! Mam 150cm wzrostu i mam długość 21 cm kupiłam tydz wcześniej na allegro i jestem hepi i mam też 7 par butów na obcasie 33 i 34 i kozaczki mam r.35 i ubieram skarpetki bo nie ma rozmiarów 33 czy 34 . W Katowicach kupiłam 3 pary na obcasie ten pan zrobił mi buty i mogę wybrać jakie bym chciała kolor i układ i zrobi mi :) Jakby co pytać mnie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minijo
Witam!! Mam 150cm wzrostu i mam długość 21 cm kupiłam tydz wcześniej na allegro i jestem hepi i mam też 7 par butów na obcasie 33 i 34 i kozaczki mam r.35 i ubieram skarpetki bo nie ma rozmiarów 33 czy 34 . W Katowicach kupiłam 3 pary na obcasie ten pan zrobił mi buty i mogę wybrać jakie bym chciała kolor i układ i zrobi mi Jakby co pytać mnie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudziaczeq
jak dobrze kochany Panie,ze jestescie:) tez nosze butki w malych rozmiarach (34 i czasem 35) ,a jestem istna maniaczka kupowania butow:D mam 150 wzrostu i ogolnie drobna budowe ciala i powiem szczerze, ze keidy ide na zakupy i widze mnostwo cudnych bucikow zaczynajacych sie od 36 to dopada mnie frustracja . mam 21lat i naprawde dosyc chodzenia w butkach kupowanych w sklepach dla dzieci. polecam aby czasem zagaldac do h&m- ja tam kupilam kilka pa bucikow typu baletki-oczywiscie w tej czesci z ciuszkami dla dzieci:) no i allegro-kilka ladnych par juz tam znalazlam. a teraz pytanie-znacie jakies sklepy w Poznaniu (lub okolicach) gdzie mozna znalezc ciekawe buciki? bo juz najwyzsza pora zaczac powoli poszukiwania butow na wiosne:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minijo
Szkoda że nie mieszkasz na śląsku to bym ci doradziła sklepy mam ok 20 par butów na obsacie i inne hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanaya
mój problem jest jeszcze mniejszy moja stopa ma 21,5 cm długości...kocham buciki na obcasie...mam ich troszke ale wszystkie kryte żadnych sandałów...jedynie japonki:/ chce kupic sandały...zna ktoś może niedrogi sklep w warszawie gdzie kupie sandałki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buśka
A ja własnie kupiłam sobie super fioletowe szpilki rw rozmiarze 34!! na stópkę 21 cm!! :)) http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12519445 Uzytkownik FemmiShu jakby co. Odezwałam się do sprzedawcy i lada dzień maja być nowe wzory i tylko w małych rozmiarach :)) Wreszcie coś dla małych stópek!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33/34
Noszę rozmiar 33/34. Jestem normalnego wzrostu kobietą. Buty na obcasie kupuję w Ryłko (niestety obcasy są małe). Zwykłe, dziecięce, ale bez różowości kupuję w Deichmannie, nie polecam butów dziecięcych z H&M, szybko się niszczą i nie są wygodne. Raz na jakiś czas znajdą się ładne balerinki w CCC. Największym problemem jest dla mnie znaleźć wygodne kozaki na średnim obcasie, albo są brzydkie, albo za duże (nawet na 2 skarpety). Co do obuwia sportowego, naprawdę polecam dziecięce Reeboki, można znaleźć czarne (choć trudno). Mam już drugie i sprawują się świetnie (raczej regularnie trenuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuisma
witam, mam ten sam problem z butami, choć ostatnio udało mi się kupić kilka par fajnych wysokich butów(wysokie najtrudniej znalezc a ja wlasnie takich potrzebuje bo mam 140 wzrostu). teraz poszukuje czegos w stylu oldschool bo wiadomo- majac 18 lat nie bede naginac w botkach dla starszych pan;p gdyby ktos znalazl jakies fajne oldschoolowe buciki to PROOSze rzucić tutaj jakis link ;) dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just08
Ja również borykam się z tym problemem z butami co Wy. Do niedawna nisiłam buty w rozmiarze 35, natomiast od momentu gdy troche schudłam, schudły też chyba moje stopy, bo wszystkie buty jakie mierzyłam w rozm. 35 spadają mi ze stopy, w związku z czym poszukuje obecnie butów w rozm. 34. I mam z tym jak sie domyślacie ogromny problem. Jeżeli jesteście z POZNANIA i wiecie gdzie są takie malutkie buciki w rozm. 34 to piszcie. Mi sie udało wyszukać buty w rozm. 35, najwięcej w CH PANORAMA w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×