Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała nózka

problem z butami-wazne dla mnie

Polecane posty

fajne skórzane buciki są na stronie www.malebuty.pl i jest naprawdę mała numeracja, 33 to 21,5cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiaa83
a ja myślałam że jestem sama z taką małą nogą na świecie :) już buszuje po tych sklepach mam nadzieje że jak są małe to i szczupłe bo moje giroski ni są wypasione strasznie się cieszę że znalazłam tą stronkę a od siebie to polecam Giorkoni czy jakoś tak buty dobre są i ładne tyle że strasznie wysokie obcasy ale jak ktoś lubi to czemu nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiaa83
już sprawdziłam Gianmarko taka firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorell
Witam, Mam problem, gdyż prócz małych stóp natura obdarzyła mnie też niewielkim wzrostem - związku z tym, poszukuję (Warszawa bądź Opole), sklepu z małymi butami rozmiar 33-34 oraz na koturnach (bo do obcasów nie jestem przyzwyczajona i pewnie bym się na nich zabiła ;) ). Ogólnie poszukuje jakiś bucików wiosenno-letnich / sandałków. Będę także zainteresowana sklepem internetowym, jeśli jakiś posiada w/w buty (tak, wiem że z racji małej stopy powinnam wyzbyć się "wybrzydzania", no ale cóż pragnęłabym by przy okazji buty mi się podobały i były takie jak chcę a nie "będę łapać każde jedne, bo kto wie kiedy się pojawią kolejne takie małe" :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dnia 10.04.2010 obuwie w małych rozmiarach 33-35 FemmiShu dostępne będzie także w sklepie stacjonarnym, w butiku Ladies Colection Outlet przy ul. Nowy Świat 34 w Warszawie. W dniach 10.04-11.04.2010 przy zakupie powyżej 200 zł otrzymacie 10% rabatu!! Dodatkowo butik oferuje końcówki kolekcji takich marek jak Mexx, Massimo Dutti, Sisley, Vero Moda i inne. Serdecznie zapraszamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agarw
dla mnei buty femi sa zabyt drogie nie stać mnie poprstu na nie i nie wiem jeszcze jaka to jakośc zawsze czaję się na allegro na ryłko można nieraz kupić od kogosc coś fajnego za grosze, napewno nie raz już toczyłyśmy walke o buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obuwie FemmiShu można również kupić w sklepie stacjonarnym Ladies Collection Outlet przy ul. Nowy Świat 34 w Warszawie. Dostępna jest również numeracja standardowa obuwia oraz kolekcje odzieży takich marek jak Max Mara, Mexx, Stefanel, Vero Moda, Tommy Hilfiger i inne!! Ceny obuwia w przedziale od 129 do 249 zł! Serdecznie zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość systa27
A JA KUPIŁAM JUZ 3 PARE NA ALLEGRO O SzelBut Super pan z którym można sie dogadać i zawsze pomoże nawet doradzi sa wygodne i tanie i chwale sobie polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kindzu
Witam!!! zauważyłyście ze każdy kto usłyszy ze mamy taka mała stopę jest w szoku i wręcz zazdrości?:) Właśnie wystawiłam na allegro małe butki, na mnie niestety za duże, a na moja mamę ciut za małe. http://moda.allegro.pl/item1014751929_czerwone_klapki_na_koturnie_na_mala_stopke.html Mam jeszcze kilka par, które zalegają w szafie myśląc ze mi stopa urośnie ...., jeśli ktoś jest chętny je zobaczyć to się zmobilizuje i wystawie na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość systa27
Kindziu juz kazdy wie .Przestań prosze bo skrzynke mi zasypuje ciagle jedno i to sami;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ten sam problem, chciałam kupić baletki i w każdym sklepie od 36, a ja potrzebuję małe 35:/ i kupiłam w stoisku dziecięcym, wiem obciach jak nie wiem, ale są i plusy, buty tanie i rozmiar dobry...:) A baletek jakichś super ekstra markowych nie kupuję bo mi się szybko nudzą więc na sezon będą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ten sam problem, chciałam kupić baletki i w każdym sklepie od 36, a ja potrzebuję małe 35:/ i kupiłam w stoisku dziecięcym, wiem obciach jak nie wiem, ale są i plusy, buty tanie i rozmiar dobry...:) A baletek jakichś super ekstra markowych nie kupuję bo mi się szybko nudzą więc na sezon będą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kindzu
hej, Dziewczyny, sorki za taka ilość wiadomości!!! caly czas mi wyskakiwala info, ze error ;-) i nie wiedziałam, ze te wiadomosci sie zapisały, jeszcze raz przepraszam za zaśmiecanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noś do jeansów granatowych
nie wiem autorko ja mam stope 1,5cm większą od twojej i też sie wkurzam :( 30 lat na karku a ja mam chodzić w bucikach dla dzieci?? ciężko znaleźć teraz rozmiary rosną 38to już się kajak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kindzu
widzę, ze jakaś firma dv studio czy cos takiego ma małą rozmiarówke, ma ktos od nich 33? ile ma cm? i gdzie można dostać ich buty (Kraków), albo zobaczyć w necie? chciałabym ;-)fajne, modne butki wiosenno letnie, nie na szpilce tylko do codziennego chodzenia.....aszzzz, ale sie rozmarzyłam ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A może coś z naszej propozycji przypadnie Paniom do gustu, robimy buciki damskie od rozmiaru 32 (ok. 21 cm). Dodatkowo każde buciki można skomponować według uznania - wzór, materiał, kolor, wysokość obcasa. Każda para butów jest robiona ręcznie na indywidualne zamówienie pod obrys stopy klientki/klienta, co ma duże znaczenie, gdy stopy różnią się, lub są nietypowe (haluksy, rodzaj podbicia, itp) Atutem naszych bucików jest także wykonanie, buciki są wykonane w technologii butów tanecznych, dlatego cech*je je duży komfort użytkowania. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można zobaczyć modele które wykonujemy, z każdego modelu tanecznego jesteśmy w stanie wykonać obuwie wizytowe wykorzystywane na co dzień. Zapraszamy www.akces2.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A może coś z naszej propozycji przypadnie Paniom do gustu, robimy buciki damskie od rozmiaru 32 (ok. 21 cm). Dodatkowo każde buciki można skomponować według uznania - wzór, materiał, kolor, wysokość obcasa. Każda para butów jest robiona ręcznie na indywidualne zamówienie pod obrys stopy klientki/klienta, co ma duże znaczenie, gdy stopy różnią się, lub są nietypowe (haluksy, rodzaj podbicia, itp) Atutem naszych bucików jest także wykonanie, buciki są wykonane w technologii butów tanecznych, dlatego cech*je je duży komfort użytkowania. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można zobaczyć modele które wykonujemy, z każdego modelu tanecznego jesteśmy w stanie wykonać obuwie wizytowe wykorzystywane na co dzień. Zapraszamy www.akces2.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa30
Witam, mam wyjątkowo małą stopę i zawsze poszukiwania obuwia były dla mnie drogą przez mękę. Przez ostatnie kilka miesięcy poszukiwałam ślubnych na platformie. I znalazłam firmę na allegro, która jest rozwiązaniem problemu dla kobietek o wyjątkowo małych stópkach. Polecam wszystkim. Kupiłam już u nich jedną parę wiosennych, drugie ślubne w drodze. Na pewno będę ich stałą klientką. Należy na allegro znaleźć użytkownika: F_H_Sandra mauzo1 victoria-obuwie yamilla19 modnybucik1 To wszystko są konta jednej firmy. Mają rozmiary od 33. Naprawdę świetnie się z nimi współpracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa30
Witam, mam wyjątkowo małą stopę i zawsze poszukiwania obuwia były dla mnie drogą przez mękę. Przez ostatnie kilka miesięcy poszukiwałam ślubnych na platformie. I znalazłam firmę na allegro, która jest rozwiązaniem problemu dla kobietek o wyjątkowo małych stópkach. Polecam wszystkim. Kupiłam już u nich jedną parę wiosennych, drugie ślubne w drodze. Na pewno będę ich stałą klientką. Należy na allegro znaleźć użytkownika: F_H_Sandra mauzo1 victoria-obuwie yamilla19 modnybucik1 To wszystko są konta jednej firmy. Mają rozmiary od 33. Naprawdę świetnie się z nimi współpracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa30
A! Ta firma ma nie tylko buty na platformach i na wysokich obcasach - mnie takie akurat interesują. Ale widziałam w ofercie też balerinki, czółenka na słupku, z czubami, z okrągłymi noskami, sandały, peep toe... Jest w czym wybierać. Dodatkowo - są bardzo otwarci na kontakt z klientem i życzliwi. Jeśli chodzi o mnie - "uratowali mi życie" w temacie butów ślubnych. Dzisiaj mają mieć dostawę satynowych ślubnych Yamilla na platformach. Czyli butów idealnych dla niskich drobnych osób o małej stopie... Wszystkie dziewczyny, które twierdzą, że nie potrafią chodzić na wysokim obcasie - spróbujcie kupić buty z platformą. Ona niweluje wysokość obcasa. Stopa nie jest tak potwornie wygięta w bucie. Nie odczuwa się też żadnych nierówności i nie odbija stopy pod palcami. Platforma to naprawdę świetny wynalazek dla tych, które nie chcą sobie zdeformować stopy, a chcą jednak dodać parę centymetrów w górę. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawa72
Uzależniłam się... codziennie sprawdzam na allegro, co nowego wystawiono z rozmiaru 33. Te koreańskie czy jakie tam cuda są bardzo oryginalne, ale jak się w tym chodzi? Czy któraś z Was juz sprawdziła? Z tego co widzę, to eko skóra, mam z nią złe doświadczenia - każde z eko mnie obcierały koszmarnie (w przeciwieństwie do skórzanych, które tylko trochę na początku, potem super), ale może ta jest inna... Bo wzornictwo fajne... zwłaszcza te platformy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawa72
Znalazłam jeszcze jedną stronkę-polski sklep netowy!-z małymi rozmiarami!!! Niestety, ceny średnio zachęcające, ale to w końcu skóra... http://www.shoesathome.nl/pl/a/index?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawa72
Zapomniałam dodać, ze rozmiary od 34, wiec dla mnie i tak za duże, ale może Wam się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYPRZEDAŻ KOLEKCJI LETNIEJ na www.femmishu.pl. Serdecznie zapraszamy!! Buciki od rozmiaru 32!! Wyprzedaż trwa tylko do 20.08.2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parissky
Posiadam w sprzedazy wszytskie rodzaje butow balerinki,botki kozaki,adidasy szpilki pantofle w rozmiarze 35 chetne osoby prosze o kontakt przesle oferte parisskystyle@gmail.com wystawiam na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja również jestem posiadaczką maleńkiej stópki (rozmiar 32, max 33) i buciki kupuję głównie na allegro. Polecam sprzedawcę KOT w BUTACH. Kupiłam butki na obcasiku, wygodne, piękne i bardzo sexi! A dziś znalazłam nową stronkę z butami rozmiar 32-52. Przymierzam się do zakupu. www.andypola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszula kochanowska
kupiłam buty niejako "na zamówienie",pan sprzedaje na allegro,ale prosił (jak dzwoniłam),żeby kupić bezpośrednio u niego,wyśle mi za pobraniem to były szmaciane kozaki,przyszły w miarę szybko (w sumie mi się nie spieszyło),tylko,że za szerokie-mam chude łydki i zamek wszyty FATALNIE,cała cholewka się marszczy ostatnio kupuję na femmishu,ale nie kozaki, nie dość,że drogie,to w łydkach szerokie-musiałabym przerabiać,a to dodatkowe koszty (i nie jestem pewna,czy by się dało tak dużo zwęzić) moim marzeniem są długie dopasowane kozaki,parę lat temu kupiłam z przeceny zamszowe,w kolorze koniakowym z wąską cholewką,chyba dlatego przecenione,ale nie są zbyt wysokie nie dość,że mam małą stopę,to jeszcze masakrycznie chude łydki :O ktoś tu podał link do butów Klaudia,swego czasu był u nas ich sklep (jeśli to firma z częstochowy),mam jedną parę,prawie nie noszoną,bo jednak ich 34 jest na mnie za duże (kupiłam,bo mało się nie posikałam ze szczęścia,że w ogóle mają rozmiar 34)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×