Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała nózka

problem z butami-wazne dla mnie

Polecane posty

Gość mała nózka
no racja ale chyba nie mamy na to wpływu niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh chodź powybijamy wszystkich w fabrykach :D albo inny pomysł załóżmy własną :D będziemy robić takie jakie się nam podobają i małe rozmiary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała nózka
hehehe:) dobry pomysł trzeba poszukac dobrych fachowców od produkcji ja mam wizje i zmysł artystyczny to mogła bym byc projektantem ewntualnie Twoja sekretarką:) a Ty co umiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała nózka
no to niebardzo bo to co Ty i Twoja mam to ja tez to potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała nózka
Chilli widziałm Twoj wpis godzine temu a teraz go usuneli? czy u mmnie cos nie tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie :( u mnie też nie ma :( co za d... przecież nie pisałam nic zdrożnego :o Tylko tyle, że połączymy siły i będziemy potegą na rynku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała nóżka swoją drogą to jak skontaktować się z moderatorami? Wiesz ale mam wrażenie, że jeden z nich zabawia się moim kosztem. Moje wypowiedzi usuwa a nikogo nie obrażam za to jak ktoś mnie obraża to nic z tym nie robi tylko zostawia!!! Nie sądzisz, że jakaś baba jest moderatorem? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała nózka
no może i baba i to z duza stopą i nas dyskryminuje O! a nie mam pojeica jak do moderatora sie dostac moze na Forum-Redakcja Kafetrii? ta, sa posty odnosnie topików tom oze jakis namiar się znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może małe stopy sa tematem zdrożnym ja juz nie wiem:) ale chyba nie bo ja bym już zablokowana była dawno hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh chyba ma dużą stopę :D Wiesz sprawdzałam tam i napisałam do jednej Pani była b. niemiła i nawet nie chciała mi dać namiarów do moderatora :D czyli co oni coś mieszają jeśli ona się tak rzuca :D pewnie sama bierze w tym udział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie zabiję jak jeszcze jakiś usunie moje wypowiedzi! :P:P Małą nóżka gdzie indziej też pokasowali! Tak to musi być moderator i to jeszcze ten łachmaniarz co mnie wyzywał! Rozumiesz próbują mnie stąd wykurzyć nawet nie wiem za co aaaa sorry za to, że ludziom próbuję pomóc i że jeżdżę za granicę :D Skąd jesteś mała nóżka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje żyje ale kotlety smaże na jutro hehehe :) no bezzcelni moderatorzy są, ale muszą sobie znaleźć ofiarke jakąś-padło na Ciebie hehe, ja z krakowa ale niedługo chyba zmieniam miejsce pobytu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa wogóle to topik mi skasuja pewnie niedługo :) bo sobie we dwie juz tylko gadamy :) a niehc kasują, bedzie nastepny! Wiesz co jak skasują to będziemy się szukać heheh a na jakich topikach jesteś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey mała nóżko :D a ja jestem tam gdzie mnie coś zaciekawi :D ale ogólnie robię tipsy także na manicure, pedicure :D pomagam tam dziewczynom :) no i tutaj jestem na niektórych topikach na ciuszkach albo jeszcze na zakupach i na ogólnym o ile nie wykasowali :D A i wiesz wczoraj pisałam do moderatorki :P napisała, że napewno oni w tym palców nie maczali ale ja wiem swoje bo mój qmpel pracował jako moder i wiem co robił :P A gdzie będziesz mieszkać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne głupie tłumaczenie moda ze nie oni, to kto? samo sie skasowało-cud! Chyba zagranice albo do warszawy do koleżanki ale jeszzce nie mam konkretnego nic na oku:) A moż ewiesz jaka jest fajna odzywka do paznokci? ja mam swoje jakos na tipsy mnie nie ciągnie bo czasu nie mam na to i kasy hehe a swoje mam nawet w miare zadbane tylko czasem mi sie łamią , po oliwie z oliwek i cytrynie mi dobrze rosną, ale może masz jakąś odzywke wypróbowaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam :) Jest taka z avonu stosuje się ją 7 dni 2 albo 3 X dziennie ona wysycha na paznokciu :) po tygodniu paznokietki są wzmocnione :) Ja też osobiście wolę własne paznokcie :) ale kiedyś na gwałt potrzebowałam i musiałam sobie zrobić później zaczęło mnie denerwować, że tyle płacę za to więc podpatrzyłam jak robi to kosmetyczka, później duuużo czytałam na ten temat i zaopatrzyłam się w co potrzeba a wkrótce planuję iść na kursik :) I wiesz ja też utwardzam żelikiem naturalną płytkę by paznokcie się nie łamały :) Jedź za granicę :) warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze są takie odżywki Nail tek przeróżne ochronne, podkładowe. Mają różne nr 1,2,3, i formuła Xtra sama nie używałam ale z opowiadań wiem, że dobre :) są też takie odżyweczki żelowe, np. calcium i inne więc możesz tego spróbować kosztują jakieś 4 zł. bo wiesz avon się ceni :D Nigdy nie kupuj pseudo-odżywek, które zostają na paznokciu jak lakier bezbarwny i śmierdzą jak on Z :o to nie odżywka a chemia :o Odżywki muszą wysychać. Ja mam też taką specjalną oliwkę brzoskwiniową do skórek i paznokci z firmy Sun Flower podaje kilka linków: http://sunflower.istore.pl/sklep,2122,28896923,47517183011315,01,,pl-pln,18754,0.html http://www.dcdpaznokcie.pl/index.php/produkt,852 http://activeshop.pl/sklep/bbrkosmetykicuccio-c-43.html?osCsid=54f537cd206a7f3ac0470ff8ce88cff0 http://nailsworld.abc24.pl/default.asp?kat=32762 http://www.e-kosmetyk.com.pl/x_C_Sz2.html?PS11=Christrio&PS31=57910017&_P=C http://www.emis.waw.pl/ http://www.new-nails.com/?page=show&id=8484 I jeszcze jest taka oliwka Palomy za jakieś 6-7 zł też fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ja raz kupiłam odzywke jak lakier nie pamiętam jakiej firmy i pierwszy raz w zyciu rozlazy mi sie paznokcie tzn, rozwarstwiły, zdierałam je jak skórke z pomarańczy-koszmar nigdy wczesniej tak mi sie nie działo, wyrzuciłam to dziadostwo do kosza a drogie było i pazurki odrosły. A zagranice to nie jest tak prosto bo ja zabardzo nie mam do kogo a tak w ciemno to chyba bym nie chciała się strsować:) dzieki za linki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wiem:) ale wracajac do tematu to wnioskuje ze bardzo mało jest osób z małymi stopami:( niestety i dlatego tak mało jest bucików na moja miare ehhh porazka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stópki jak u Kopciuszka :-) Dziewczyny, ja widziałam na Allegro małe butki. Sprawdźcie :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Figa jak gdzies Ci się rzuci to wklej linka :) ano faktycznie może moje porzednie wcielenie to kopsiuszek :) kurcze bajki o mnie pisali nie moge:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranyjulek
Cześć babeczki. Znalazłam w moim mieście Ryłkę z małymi rozmiarami. Było 33,5 i co??? I oczywiście ze mnie spadło. Czekam teraz na 33, jak spadnie, to się powieszę. Pozdrawiam wszystkie nózie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×