Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała nózka

problem z butami-wazne dla mnie

Polecane posty

acha i jeszcze jedno im wyzszy obcas tym gorzej bo noga ci idzie do przodu i chociaz but jest na długosc dobry to spada :( mi ogólnie te z węższym przoodem lepiej leżą niz te z okrągłym a numer ten sam, zamow sobie przez interrnet, zawsze mozesz e-maila do nich anpisac i odpowiedza jak masz pytanie, ja nie miała problemów z nimi, można odda c buty jak nie bedziesz zadowolona i zwrócą kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranyjulek
Na stoisku Ryłki w moim miasteczku jest super - właścicielka od razu zamawia, co chcesz, więc nie ma problemu ze zwrotami itp. Też pomyślałam, coby wybrać butki na niższym obcasiku i z wąskimi czubami, bo ta moja cholerna stopa jakaś anorektyczna jest (szkoda, że nie da się tego powiedzieć o łydce:( Teraz czekam na przyjście 33, ale cos czarno to widzę :( Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze moze z 33 sie uda, ja mam tez stope jak niemowle prawie bo co to jest 21,8 cm kurcze jak dziecko z przedszkola:( a stara baba. Daj znac jak z tym 33:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczkaXXXX
hej! ja mam ten sam problem z butami... całe życie w trenisówkach i martensach. babeczki czy wiecie gdzie w wawie można małebuty kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Wawie to nie wiem ale kurcze wydaje mi sie ze w takiej wielkiej Warszawie to chyba nie powinno byc problemu z rozmiarami butów, co innego małe miasta i małe sklepiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alikanka
Ja mam rozm. 35 i też mam problem z butami, kiedyś kupowałam w Ryłko ale się nacięłam i teraz szukam gdzie indziej. Podobno w Warszawie jest sklep dla nietypowych stóp, niestety nie pamietam ulicy. ale widzę, że wiele sklepów wprowadza już mniejszą numeracje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka44444444
Witam wszystkich!Fajnie,ze znalazlam to forum,nareszcie nie czuje sie osamotniona.Mam 23 lata 158 i rozmiar buta 32!Z Ryłko nawet rozmiar 33 na mnie 'lata' szukam w necie jakis stron z malymi butami,niestety -nic.Moze wy macie jakies namiary na sklepy z nietypową numeracją?Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Aneczka nie chce cie dołowac ale ciezko bedzie:/ ja mam 33-34 i tez ciezko, ale wiesz z rylko 33 moze by bylo na ciebie tylko z czubkiem zwezanym nie okraglym, sprobuj zamowic zawsze mozesz oddac bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka44444444
Dzięki za odzew Mała Nozko,wiem,wiem,ze to problem,kupuje z Ryłko 33 i czubekwypycham watą,a tak to kupuje buty w sklepie dziecinnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez czasami w dziecinnym ale raczej sportowe a z kobiecych to porazka jest, ja mam 28 lat i w adidasach to juz niebardzo tylko do biegania:) a powiedz mi czy dłonie tez masz drobne? bo ja tak, pierscionek numer 7 lub 6,5 na palec zareczynowy:) a w standardzie sa od 10. Chilli gdzie sie podziewasz??? halo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała stopa
Ja mam problem mam 14 lat i 160 cm wzrostu i rozmiar stopy według mnie to mały tylko 49 a raz 50 naprawde .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera coś
nie działa :o wejdźcie na allegro i wpiszcie adidas tuscany i tam będą takie biało-różowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butek
dołączam sie do was drogie Panie Mam identyczny problem z butami, ostatnio w Rylko widzialam 33,5 i musze przyzac ze bylam w szoku bo były nawet lekko ciasnawe- po raz pierwszy w zyciu costakiego mi sie zdarzyło...:) Ale zastanawiam sie czy gdzies jeszcze oprocz Rylka są malutkie rozmiary Moze ktos zna jakis ciekawy sklep we Wrocławiu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vial
w Warszawie jest sklep, w którym mozna kupić małe rozmary od 32, ulica Baleya sklep nazywa się Szymek, mam gdzieś nawet numer telwfonu do kierowniczki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaz
Hej dziewczyny ja mam 19 lat i niestety też mam małą stope bo w rozmiaże 33 i tródno dostać buty ryłko w takim rozmiaże acha i nadodatek moja stopa jest bardzo wąska i jest długa na ok 20 cm pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilka20
ja tez mam maleńka noge w dodatku bardzo szczuplutką i tylko działy dla dzieci zostaja .. :( ostatnio musiałam numery 33 kupic bo były najbardziej wąskie i dopasowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się cieszę, że was znalazłam! Ja też mam problem z butami! Mam 34 (czasem 33, czasem 35) i właśnie szukam sandałków lub klapek:( Porażka po prostu:( Zawsze, gdy potrzebuję kupić buty płakać mi się chce. Odezwijcie się jeszcze, od razu raźniej mi się zrobiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyruś
czesc wszystkim z nóżką Kopciuszka, ja ma ten sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyruś
jestem z Wrocławia, czy ktoś zna w okolicach jakiś sklepik...no wiecie z czym :) oprócz Ryłko ? (ja mam numerek 33,5 - załamka prawda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LillAnn
Hejka rozumiem Was "malenstwa" Ja rowniez mam malenka nozke.....w ogole cala jestem malenka.. Mam 150 wzrostu i do tego wzrostu dopasowana malenka noge 34..nio...czasem 35 Szukam w CCC(tam sa jakies zawyzone 35,choc kozaki sa akurat), szukam tez w Ryłko tylko macie pojęcie ile tam kosztuja buty w rozmiarze 34?Około 200zl... Mieszkam we Wrocławiu i na Bielanach jest sklep A4...tam mozna znalesc naprawde fajne butki w rozmiarze zaczynajacym sie od 34...na kazdym obcasie i na kazda okazje..ale ceny sa zastraszajace...Ponizej 150 to nie schodza(to jest takie minimum) Mam pytanko czy ktos z okolic Wrocławia namierzył jeszcze jakies sklepiki z malenkimi bucikami? Mi to się marzą takie złote na mega obcasie sandałki wiązane na kostce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyruś
hej, a jak sie nazywa ten sklep w A4 na Bielanach ? tez jestem z Wrocka i chetnie sie tam przejade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LillAnn
Wiesz co?Sa dwa sklepy na Bielanach Jeden to Mario Bolucci A 2 to niepamietam ale napewno znajdziesz bo jest z bardzo eleganckimi butkami(takimi na wesela,100dniowki itp-rozne wzory i kolory) Rozmiarowka zaczyna sie od 34 ale ceny od 180zl:( A u Bolucciego niestety ponizej 200zl nie schodza ceny:( Wejdz sobie na str Bolucciego i sama ocen-boskie butki:) www.shoes.bolucci.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×