Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szhe so...

Lipoliza iniekcyjna policzków

Polecane posty

Gość kiki23
paaaczek, jak tam twoje pyzulki chudną juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaaaczek
A chudną troszeczkę. NApiszę tak; Wygladam na policzkach troche szczuplej ale jakiejs super róznicy nie ma. Zreszta tak przygladam sie tym polikom i dotykalam je to tak jakby tam jeszcze cos siedzialo,troche jakby grudki czy co?? Nie mam pojecia jak to sie dalej potoczy.Nie chce miec grudek i nierownych policzkow-mam nadzieje,ze to zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki23
paaczek no ja mam nadzieję ze te grudki ci znikną, ale raczej tak, bo na tym drugim wątku o lipolizie też dziewczyny pisały o grudkach i mówiły że po jakimś czasie one same znikają, można troche pomasowac zeby szybciej znikły. dzięki że nam piszesz jak działa lipolizka,informuj nas na bieżąco, myśle ze one jeszcze schudna to dopiero początek, niektóre dziewczyny pisały ze po miesiacu i dłuzej efekt dopiero miały więc, głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guess
Paczusiu i napisz prosze u gdzie, u kogo i za ile robilas policzki, PLEASE! Ja tez chcialabym sie wybrac na lipolize ud (wewn.) i policzkow, najlepiej gdzies w szczecinie... Moze moglaby mi ktos polecic jakiegos dobrego specjaliste w tym fachu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaaaczek
Niestety w Szczecinie nie polece Ci nikogo.Jestem z Wawy i tu robilam,wiec raczej nic ci nie da u kogo...skoro szukasz tam. Nie masuje tych policzkow narazie, bo sie boje ,ze mi sie ta substancja poprzenosi na inne paartie albo cos nierownomiernie wyjdzie.Czekam na efekty, wsumie jak czytalam o lipolizie to za pierwszym razem mozna utracic od 2-4 cm ogolnie na innych czesciach ciala-JAk na policzkach z obu stron poubywalo by mi 2cm to by byla rewelacja , bo 2cm jak na poliki to dla mnie duzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki23
hej ludzie!!!!!!!!!!!!! wejdźcie na temat lipoliza iniekcyjna też na chirurgi plastycznej, odezwał sie Michał 29 z wawy który jako jeden z pierwszych na tamtym watku robił lipolize i pisze że robił chomiki i podbródek miał 4 czy 5 zabiegów i efekt jak po liposukcji podobno. wiec jednak trzeba zrobić wiecej niz jeden zeby był efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaaaczek
JA czytalam,coraz rzadziej zagladam na forum o lipolizie -bo tam o policzkach wogole prawie nie pisza a jak ktos cos zapoda to olewaja-tam chyba sa same grubasy co chca nagle schudnac w super laski-ipoliza to dobra alternatywa do liposukcji ale raczej dla osob ,ktore generalnie nie maja wieksych problemow ze swoja sylwetka a w ktoryms miejscu odklada sie tluszczyk ktorego ciezko spalic-a tamte laski sa chyba tlusciochami i mysla ze to pomoze-nie ma nic odrazu-ciezko ze jak ktos caly jest tlusty to nagle schudnie i bedzie laseczką! Grudki mi znikaja ;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki23
wow!!!! to bardzo pozytywna wiadomość ze te grudki znikają, napisz jeśli cos się zmieni tzn jeśli schudną jeszcze. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guess
Paaaaczek - Warszawa interesuje mnie nawet bardziej ---> bo pochodze z W-wy :) . Mieszkam teraz jednak za zach. granica - wiec stad blizej byloby mi do Szczecina. Wiec ponawiam pytanko: gdzie i za ile w W-wie? (niedlugo wybieram sie do rodzicow wiec na pewno bym sobie ten zabieg zafundowala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paaaaaaczek no jesteś w błędzie...na tamtym wątku raczej grubasów brak,nie fajnie nie znając ludzi tak ich oceniać ...waże 45,5 kg ale miałam z lekka ciut za duzo w talii i po jednej lipolizie na dzień dzisiejszy mam -6 cm więc ...chyba kiepski ze mnie grubas..hi,hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyzatka
Hej dziewczyny! Paaaczku :) a ile dni miałaś opuchliznę na twarzy? 3 - 4? myślę o tym, żeby zrobić sobie taki zabieg, ale nie wiem ile urlopu mnie to będzie kosztowało :) nie chcę straszyć w biurze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaaaczek
Opuchlizna-tak okolo 4 dni..Lipoliza to alternatywa dla liposukcji ale glownie dla osob nie majacych problemow ze swoja sylwetka tylko dla osob , ktorym gromadzi sie tłuszczyk w miejscach gdzie trudno go nam spalic.(nie dla grubasów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She so...
oo no dziewczęta, wszystko wskazuje , ze ta lipoliza jest niezła;] Piszcie o swoich doswiadczeniach.Słyszalam cos o dr Chomickiej z Wawy......ciekawe jak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki23
PAAACZEK jak tam działa ta lipoliza na twoje poliki??????? paaczusiu odezwij się jak tam schudły trochę? wszystkie jesteśmy ciekawe czy działa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki23
a i napisz czy te grudki ci znikły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaaaczek
Juuuuhu!!! Mam szczuple policzki! Nareszcie nareszcie nareszcie!!! Mam plaskie poliki, wiec jeszcze tylko wstawie implanty lub wypelnie czyms,aaaa w kacikach ust mam juz nareszcie szczuple !!!!!!! Polecam....Teraz wyjedzam ....jak wroc e to sie odezwe.Grudek nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI23
paaaaczek HUUUUURRRRRRRRRAAAAAAAAA!!!!!!!!! kurcze ale się ciesze, jest nadzieja!!!!!!! dzięki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki23
hej ktoś jeszcze robił lipolize policzków?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANNS-G
HEJ! Czy ktoś miał robioną lipolize w Katowicach ( MEKMED przych.ul.Panewnicka) .Proszę o opinie,reklamują się bardzo ale nie ma opini osób które miały tam robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki23
paaaczek ostatnio pisałaś że wyjeżdżasz, ale mam nadzieję że juz wróciłaś i napiszesz nam jak tam twoje poliki? są cały czas takie same czy jeszcze chudną? I jeśli ktoś robił jeszcze lipolize iniekcyjną na poliki to prosze nich sie doezwie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaaaczek
Siemka;] Wrociłam Wrócilam. No wiec tak kochane moje.Wrocilam i co?? Kazdy mi mowi- jejku co ty nie jesz ostatnio?, tak zmizernialas-szczegolnie na twarzy , musimy cie podkarmic bo ci sie niedługo poliki zapadną --heheh. Wnioski wyciagnijcie same ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki23
paaaczek superasko, to idziemy też na tą lipolize.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki23
paaaczek a u kogo robiłaś lipolize? i co kokretnie ci wstrzykiwali i jaką ilość, bo wiem że ludzie różnie piszą jeśli chodzi o nazwy preparatu i ilości wstrzykiwanej substancji. jak to było u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki23
paaaczek i jeszcze jedno te grudki ci znikły czy jeszcze sa?? jeśli znikły to po jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danieluz
O DObry temat ;) Ja robiłem kiedys..no z pół roku temu taki zabieg na poliki ale nie całe tylko przy kacikach ust taki tłuszcz mi si e zberał i denerwował mnie. Miałem jakies zastrzyki i tłuszcz zniknał-dobra opcja polecam wszystkim, ktorych tez zbedny tłuszczyk denerwuje jak mnie wtedy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessita
JA mialam lipolize podbródka-pomogła.Teraz wogole nie mam tam tluszczu.W przypadki policzkow pewnie tez jest dobry efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucka
Hej dziewczyny. Trafiłam przypadkiem na ten wątek i..jestem mile zaskoczona. Nie sądziłam, ze tak szybko i stosunkowo za niewielkie pieniądze(z tego co piszecie) można pozbyc sie "chomików". Od zawsze moja zmorą były pucałowate policzki. Przez to wyglądam jak 17 latnia dziewczynka, zero kobiecości;( Prosiłabym o namiary do sprawdzonych gabinetu/specjalisty/kliniki, gdzie robiłyscie lipolize. Z góry dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danieluz
Podobno dr CHomicka z W-wy robi niezle ten zabieg, ja nawet nie pamietam jak sie nazywal dr co mi robil bo to bylo dawno i nie bylo tak popularne jak teraz ,traktowalem to jako zabieg-taki przy okazji, a dopiero teraz kapnalem sie, ze to ta wasza słynna lipoliza iniekcyjna ;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuppsaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłachomiczka
Ja też robiłam lipolizę polików. Rewelacyjna metoda. Byłam na 1 zabiegu i wystarczyło. Policzki mam szczuplutkie. Wszyscy mnie pytają ile schudłam, a ja nic nie schudłam. Jestem spod Szczecina. W Szczecinie nie znalzłam nikogo kto robi ten zabieg. Namiary wziełam ze strony "lipoliza iniekcyjna" na tej samej stronie do Sulencina. Ode mnie to 80km. Jestem zadowolona. Nic nie bolało, efekt był po półtora miesiącu. Jezeli macie grube poliki, róbcie, będziecie zadowolone. Cena nie jest duża, ale puchnie się przez 2 dni i na efekt trzeba trochę poczekać. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×