Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szhe so...

Lipoliza iniekcyjna policzków

Polecane posty

Gość kiki23
do byłachomiczka hej, to naprawdę super. a obiłaś te chomiki tylko z przodu czy boki twarzy też?, bo ja chciałabym całe z przodu i boki twarzy, przy żuchwie, oprócz tych miejsc gdzie są kości policzkowe. buzia jest od razu spuchnięta? czy dopiero na drugi dzień? i ajk długo ta opuchlizna sie utrzymuje? pozdrawiam i gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssia187
do bylachomiczka a mozesz podac blizsze namiary na ta klinike? ile placilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłachomiczka
Odpowiadam na pytania. Miałam robiony podbródek na środku, na dolnej szczęce w dół dużo i w górę około 2cm. Praktycznie do ucha. Byłam bardzo pyzata i chciałam, żeby mi lekarka zrobiła do kości policzkowych, a Ona powiedziała, że wystarczy tak jak zrobi, trochę wątpiłam, ale Ona wie lepiej. No i miała rację. Wyszło OK. Mam przy dolnej szczęce tak jak modelki. Zapłaciłam 800zł, a namiary wzięłam z kafeterii ze strony "lipoliza iniekcyjna". Lekarka nazywa sie dr Turczyńska, tel. 0-603-872-554. Umówiłam się na tydzień wcześniej. Ze strony "lipoliza iniekcyjna" wszystkie tam jeżdżą. Buzia spuchła mi od razu, tak , że wyglądałam katarstroficznie. Tak trzymało około tygodnia. Musiałam dużo masować, więc wzięłam sobie kilka dni urlopu. Podobno spuchnięcie u jednych trzyma się tylko 2 dni a u innych może 2 tygodnie.Zależy od organizmu.Kupiłam jeszcze żel, który wmasowywałam po tygodniu od zabiegu. I to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłachomiczka
Jeżeli chodzi o grudki moja mam robiła kolana i nie masowała bezposrednio po zabiegu ( a trzeba to robić), no i miała grudki. Utrzymywały się jakiś czas i zeszły. Jak zadzwoniła do lekarki, to ona od razu powiedziała, ze nie stosowała się do zaleceń odnośnie masowania. Tak było. Ale moja starsza taka jest. Wszystko wie lepiej. Jak stomatolog jej mówi, że ma wyjąć sączek za 3 dni to Ona wyjmuje od razu i na odwrót. Lekarka kazała zrobić jej ciepłą kąpiel i wtedy rozmasowac. I było OK. Dziewczyny, jest to dobry sposób na pozbycie się niechcianego tłuszczyku na twarzy. Ale po zabiegu puchnie się nieziemsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She so...
Czesc, ja sie zdecydowalam juz na te lipolize polikow i robie w lipcu dopiero nie moge sie doczekac.Robie -rzecz jasna-poliki chomiki ;). Odpowiedzcie mi na jedno prosze---jak z opalaniem miejsc po lipolizie??? Sa jakies przeciwskazania?? Bo ja po biore urlop lipiec -sierpien i na poczatku tego urlopu chce zrobic lipolize policzkow i potem za jakies 5 dni wyjechac nad morze i zamierzam sie opalac--odpowiedzcie prosze was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guess
Bylachomiczka - a ile ml mialas wstrzykniete w policzki? Ja tez chcialabym sie wybrac juz za 2-3 tyg. (mam nadzieje ze nie trzeba dlugo czekac na wizyte we wspomnianym przez Ciebie miejscu) - boje sie tylko troche tej opuchlizny ... ze bedzie sie dlugo utrzymywac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłachomiczka
Do Guess, byłam spuchnięta 2 dni, a potem szybko zeszło. Dzień w którym robisz lipolizę i następny są nieprzyjemne, a później już OK. Wiesz, jest też możliwość, że bardzo nie spuchniesz, ale musisz pojechać ze dwa razy, efekt będzie taki sam, ale dwa razy musisz zrobić. Jak coś to pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłachomiczka
Ale ogólnie czułam około tygodnia, tylko że to było tylko moje odczucie, bo znajomi mówili, że już nie widać było opuchlizny po 2 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she so
HEj ...Dziewczyny-robie lipolize policzkow albo 30 czerwca albo 11 lipca ALE .....Dr chomicka robi policzki za -od 800 do 1300(dr chomicka to chirurg plastyczny) Natomiast w profesjonalnym Studiu Urody przyjmuje w soboty dr medycyny estetycznej i robi lipolize policzkow za 200-300 zł. Hmmm CO O tym sadzicie-nie chodzi mi o to by leciec po kosztach ale z drugiej strony mozna zaoszczedzic. Co sadzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki23
no to ciekawe, czy to ta sama substancja jest? czy oni poprostu sobie takie ceny wyoskie wymyslają. cholirka skad to wiedzieć. a gdzie jest to profesjonalne studio urody ktore robi tak tanio? mozesz podać adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłachomiczka
dziewczyny, nie idźcie w ciemno, zróbcie najpierw wywiad, wysłuchajcie opinii ludzi którzy cos robili u danego lekarza. To, ze ktos jest chirurgiem plastycznym o niczym nieswiadczy, wydaje mi się , że opinia ludzi jest najważniejsza pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zauważyliście ze w sumie kazdy kto robi zabieg lipolizy na twarzxy czy podbródku yo jest zadowolony? tzn każdy z nich ma efekty. i to jest pocieszajace barzo, bo jednak na drugim watku o lipolizie dziewczyny robia te zabiegi na inne części ciała i juz niestety nie są tak zadowolone i muszą zeby mieć efekt zrobić ze 2, 3 zabiegi, a na buzie wystarczy jeden ui już widać. juz nie mogę sie doczekać kiedy sobie zrobię lipolizę i w koncu będę miała buźkę kóra pasuje do reszty twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she so...
AAAAA BoZe dziewczyny- Zapisalam sie na te sobote na lipolize policzkow,, JA niemoge normalnie mam takiego stracha...boje sie najbardziej tej opuchlizny bo w poniedzialek do pracy-a w jednym ze zrodel przeczytalam ze robia sie jakies zwaly tłuszczu,siniaki i utrzymywac sie moga do 2 tygodni. Jej boje sie okropnie! ! ! Bede pisac POZDRAWIAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocci
no u mnie rzeczywiście tak to wygladało..około 10dni opuchlizna baardzo duża,teraz minęly 2tyg i sie unormowało,chociaż jak dotykam policzków to trochę bolą.ale podobno każdy organizm reaguje inaczej, trzymam kciuki żeby do poniedziałku ci przeszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she so...
JEstem zalamana... bylam dzis w jednym z warszawskich salonów na ul Pieknej......Dr medycyny skwitowala mnie i powiedziala ze nie moze mi wykonac lipolizy policzkow-i ze NIKT mi tego nie zrobi na policzki i nie bedzie mi tlumaczyc czemu...Powiedzialam jej ,ze jak dzwonilam zapytac o zabieg to powiedziano mi , ze jak najbardziej taki zabieg jest -zreszta na ich stronce tez jest mowa o lipolizie na twarz--Poradzcie Co mm zrobic?? Gdzie w Warszawie mi to zrobia????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłachomiczka
She so jedź do Sulencina, babeczka fajna, na pewno zrobi Ci co bedziesz chciała. Cenowo tez pewnie taniej niz w Wawie. Duzo lasek których posty czytałam na forum tam było. Podaje Ci kom 0-603-872-554. Nie czekaj, rób, jeszcze zdażysz na lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she so...
Do bylamchomiczka Wiesz dzwonilam w pare miejsc i nie chca mi zrobic-mowia ze jestem za mloda-20 lat, ze to nie tluszcz tylko pewnie miesnie, tragedia-zalamalam sie, juz nawet zadzwonilam do dr szczyta ale wizyta dopiero w styczniu-dziekuje za info -zadzwonie napewno !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malikaaaaa
hej orientuje sie ktos jakie sa skutki lipolazy na policzkach czytałam ze po paru latach skóra zaczyna obwisac itp. czy to prawda słyszałam tez ze w miejscu gdzie była wstrzyknieta lipaza tłuszcz nie ma prawa sie pojawic i dlatego moze odłozyc sie gdzies indziej powiecmy na szyji w postaci zgrubiałej kulki ? jakie sa skutki lipolazy mama jeszcze jedno pytanie mam nie mam az tak pucułowatej buzi chciałam tylko wymodelowac twarz tak rzeby były takie fajne zagłebienia pod kosciami policzkowymi napewno wiecie o co mi chodzii czy w zwiazku z tym mogłabym zrobic sobie lipolaze dodam jeszcze ze tez mam 21 lat i czy to stoi na przeszkodzie ? bardzo prosze piszczie o skutkach ubocznych pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she so...
no i lipa a nie lipoliza-nie chca mi zrobic na policzki...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she so.. no a ta z sulęcina też nie chce ci zrobić? przecież tyle osób robiło. kurcze ja tez chce zrobić i wysyłałam maile do róznych gabinetow i tylko jeden napisał że nie robią a reszta że tak. a może źle mówisz że na policzki, trzeba powiedzieć że na chomiki, tzn te miejsca pod kościami policzkowymi. swoją drogą bardzo chciałabym też sobie zrobić ten zabieg, ale jak pomyśle że zrobi mi sie poźźniej cos takiego http://www.biosana.com.pl/1082451157.php chodzi o tą panią w długich bląd włosach gdzie są trzy zdjęcia. Wiecie ja swego czasu dowiedziałam się ze można wyszczuplic twarz tym aparatem beautytek, pisałam do nich i mi odpisywali ze nawet robia takie zabiegi na chomiki i są świetne rezultaty i niby trwałe. bez zwiotczeń. popztrzcie sobie na inne zdjecia są obiecujace, ten beautytek jest w wielu miastach. wystarczy w google wpisać słowo beautytek. chłopaki i dizewczyny ktore miały lipolize piszcie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do byłachomiczka a nie zuważyłaś że po lipolizie opadła ci buzka troche, nie powiekszyły sie bruzdy tzn te zmarszczki miedzy nosem i ustami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłachomiczka
Absolutnie, wszystko jest OK. Wydaje mi sie ,ze to czy ktos Ci zrobi czy nie zalezy od wprawy lekarza. Z tego co mówiła Pani doktor to nie chodzi o zapadniecia skóry, tylko o to, ze jak zaczniesz sie starzec to moze być brak tkanki podskórnej, ale skwitowała to troche śmiechem i powiedziała, że jak będę miała za 30 lat taką sytuacje, to wówczas przeszczepimy tłuszcz z tyłka ( tak dosłownie powiedziała). A ja nie wiem czy dożyję wieku za 30 lat. Najważniejsze ze teraz jest OK i w ciagu najblizszych 10-15 lat. Lipostabil ma właściwości zciągajace skórę, nic nie wisi. Lekarka mówiła, ze lekarze chetniej podaja w brzuch czy uda, a nie lubią robić twarzy, bo często nie mają doswaidczenia w tym. Jest to ogólnie nowość. Wielu lekarzy początkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do byłachomiczka pocieszyłaś mnie. a ile zaplaciłaś za wyszczuplenie buźki? aha, i ile miałaś wstrzykiwane tego preparatu i czy jeden zabieg wystarczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a.. dopiero teraz zobaczyłam że wyzej o tym wszystkim piszesz o co cię pytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she so...
do Sulecina to ja nie bede jechac- to jest kilkaset km od Warszawy-jesli ten Sulecin masz na mysli........................JEste jeszcze dr Chomicka moze ona mi zrobi-ale bierze za poliki od 800- 1300zł...zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza49824
czyli z tego co piszecie to jednak sa skutki uboczne i w wieku 40 lat nie chciałabym wstrzepiac sobie tłuszczu przeciez sa powikłania w ogóle a jak skóra nie przejmie mojego tłuszczu ? no i przeciez skora szybciej sie starzeje tez chcem to sobie zrobic ale co potem czy wy myslicie o przyszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o tym mysle właśnie i dlatego się boje. z tym że ja mam nadmiar tluszczu a waże zaledwie 49kg przy 170, gdybyście zobaczyły mojją twarz to nie uwierzyłybyście że tak mało waże i wogle jestem drobnej kości, w biodrach mam tylko 88cm. mam twrz większą od tyłka. mam to za tatą. on też jest chudy a twarz jak chomik. i myśle że naprawde to mi nie powinno zaszkodzić tym bardziej że przecież potem przytyjei te komórki tłuszczowe sie powiększą i utyje na twarzy, bo uwierzcie mi że u mnie wystarczy kilo czy dwa wiecej i juz mam grubszą o wiee twarz, masakra normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza49824
no tak tylko ze jak zrobisz lipolize na policzkach to juz w tym miejscu nie przytyjesz bo lipoliza to wyniszczenie komórek tłuszczowych wiec bedzie ci ratował tylko przeszczep tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ten tłuszcz juz nie wróci masz rację ale przecież nie likwiduje sie wszystkich komórek tłuszczowych tylko ten nadmiar, czyli zostaje ich jeszcze trochę. i wtedy ma sie tylke ile inni normalnie też mają. bo tak naprawdę jak ja już teraz mam chomiki to boję sie pomyśleć co bedzie jak bede miała 40 lat. w mojej rodzinie jest taka babka z taką twarzą chomikowatą koło 40 i wyglada to tragicznie bo te chomiki jej jakby opadły icały czas się odznaczają, u mnie najbardziej to widać jak się uśmiecham, a tak to w miare jeszcze, wiec nie chciałabym mieć takich jakby worków doczepionych za pare lat. a widomo że za kilka lat to skóra juz nie bedzie tak sprężysta i nie bedzie miała takiej zdolnosci do obkurczania sie , wiec chyba jednak teraz lepiej to zrobićć, tym bardziej ze teraz też mi to strasznie przeszkadza i wpedza w kompleksy, zreszta każdą z nas które marza o normalnej buźce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she so...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×