Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szhe so...

Lipoliza iniekcyjna policzków

Polecane posty

To zgłos sprawe na policje by nikt sie juz wiecej nie naciął na takich amatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piskazzz
Ja też zrezygnowałam z dr Osadowskiej. Nie podobało mi sie co mi zrobiła. Robie zabiegi z estetyki - ostatnio mezoterapie kwasem hialuronowym - w gabinecie kosmetycznym, przyjezdza doktor raz w miesiacu na Łukasiewicza i mi odpowiada jej praca. Poza tym ceny sa bardzo atrakcyjne, jak chcesz mogę podac namiary na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KinngaL
Miałam zabieg na górna warge u dr Osadowskiej. Wyszły mi jakieś grudy. Jak poszłam to trochę pomasowała i powiedziała, ze to moja wina bo nie brałam tabletek. A ja je brałam. Powiedziała, ze po 3 miesiąca zejdzie, ze to nic strasznego. Dziewczyny na forum polecają Turczyńską z Sulęcina. Umówiłam sie do niej na jutro, na sobotę, powiedziała, że zobaczy co sie da zrobić. Wygladam jakby wisiał mi glut z górnej wargi. Wyobraźcie sobie moją wsciekłość. Natomiast Botox jest ok. Przy oczach się wygładziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzza
Witam wszystkich bardzo serdecznie. W sobotę jestem umówiona na lipolizę .Zaczynam od ud. (Od czegoś muszę -chyba , że lekarz zaleci inaczej). Zabieg będę robiła we Wrocławiu (Dermamed). Trochę spadł mi kamień z serca jak przeczytałam dobre opinie o tym instytucie. Oczywiście będzie to najbardziej szalona rzecz jaką w życiu zrobię. Mam wielkiego stracha( namówiłam moją siostrę na zabieg - razem raźniej). Razem z siostrą odpiszemy po zabiegu . Pozdrawiam Elzza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo210
voluma nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo210
Zrobiłam sobie volume na policzki i botox pod oczy , jest tragicznie,zyje w stresie na lekach uspakajajacych.Oczy mialam opuchniete,lekarz usunał mi botox laserem , .Podkreslenie policzkow wyszło jak worki pod oczami .Oczodołu sie zapadły , w kacikach oczu zrobiły sie zmarszczki , bo voluma ciagnie , a pod voluma na policzkach biegna zmarszczki , całość wyglada jak dwa pecherze pod oczami ...co robic??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gdzie robiłaś
to wszystko? Napisz koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaL
Dziweczyny, moje usta uratowane. Pojechałam do Sulęcina, jak pisałąm wyzej z nadzieją, bo telefonicznie Pani Kasia obiecała mi, że zrobi wszystko co sie da, zebym nie chodziła z glutem zwisajacym z górnej wargi. Więc go już nie mam. Wstrzyknęła mi coś co pomogło. Co rozpuszcza powiekszacz ust. Bardzo miła osoba. Nawet człowiek sie przy niej nie krępuje. Jak weszłam zapytała jak mam na imię i powiedziała, że ona Kasia. Miło. Jeszcze żaden lekarz tak mi sie nie przedstawił. Po prostu Kasia. Zrobiła mi znieczulenie i nic nie bolało. Teraz wygladam OK. Chyba zdecydyje sie u niej na chomiki. Podobno wystarczy jeden raz i sa łądne rezultaty. Podobno odmładza owal twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaanka
Ta substancja ktora rozpuszcza tzw. gluty to enzym hialuronidaza , wytlumaczyla mi to moja pani doktor, kiedy ja zapytalam po przeczytaniu tego watku. Uwazam ze najwazniejsze to trafic do lekarza ktory ma wiedze i wie co zrobic kiedy taki glut powstanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DermaMed
Witam Do: margo210 jesli wypelniacz z kwasu hailuronowego (tez Voluma) dal zly efekt, efekty uboczne itp., bardzo latwo jest to usunac za pomoca hialuronidazy pozdrawiam Pawel Surowiak www.dermamed.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś jest na rzeczy
Niech ktos wreszcie napisze prawdę o tej dr Turczyńskiej.Czy ma jakąś specjalizacje czy tylko lek.med, albo( med-rep )czy to nie jest kryptyreklama ?.Może siedzi i pisze różne dziwne rzeczy a my w to wierzymy.. Po co jeżdzic do jakiejś wsi na granice z Niemcami skoro jest tylu dobrych specjalistów np w Częstochowie,Wrocławiu,Bielsku-Białej,Legnicy,Gdańsku itd....Cen też ona nie ma niskich z tego co widzę na innych forach. Moja Pani doktor powiedziała że rozpuszczanie kwsu hialuronowego hialuronidazą to nic nadzwyczajnego a tu jakaś opisuje że Kasia ją "ratuje". Co to za spoufalanie się lekarza z pacjentką -ja bym tego nie chciała .. A może pani doktor sama cos od siebie tu rzeknie ? A to Ośno Lubuskie????? O co tu chodzi .??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaanka
czy ktos jest lekarzem medycyny estetycznej najlepiej sprawdzic na www.psme.waw.pl w zakladce absolwenci, wtedy nie ma pytan o kwalifikacje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaL
Ja zapłaciłam za doprowadzenie moich ust do porządku 150zł. I pozbyłam sie gluta. Być może powinnam była pójść do super kliniki, w której byłam , a moze jeszcze do 5 innych, za sama konsultację zapłacić 2 stówki, pochodzić potem z 5 razy średnio po 3-4 stówki praktycznie za nic, no, za skierowanie, niech pani zrobi 5 takich zabiegów, 3 takie i po każdym proszę przyjść na konsultację, oczywiście płatną. Wówczas lekarze byliby zadowoleni. Po to jest to forum, żeby polecać sobie takich lekarzy, którzy są dobrzy i nie zdzierają. A Ci, których to denerwuje, bo wydaje im się, że za pierdnięcie lekarza, my, klientki powinnyśmy płacić, niech sobie odpoczywają w gabinetach.No, tak, w miedzyczasie obrobią jakiemuś innemu lekarzowi tyłek i lepiej sie czują. Ale ja nie dam sie na to nabrać. Kiedyś leczyłam przebarwienia na skórze. Kosztowało mnie to bagatela 4tys złotych za same zabiegi u lekarza. Poszłam do innej lekarki, nagadała na poprzedniczke, że żle robiła zabiegi no i sama nic nie wskurała. Tu już byłam mądrzejsza i po pierwszym tysiacu zrezygnowałam. przerwałam. Jest wszedzie wielu lekarzy. Ale miejcie DRODZY LEKARZE jakąś godność. Po moim poście żaden lekarz się nie odezwał, jak napisałam że sterczy mi glut. Ale jak lekarka mi go usunęła, to raptem to normalne. To czemu ktos mi zrobił tego gluta i na konsultacji ( płatnej zresztą) nie usunął mi tego.Zalecenie - Trzeba masować. Żal Panu Panie Doktorze, że do Pana nie przyszłam? Ja nie załuję. Bo teraz łądnie wyglądam. I polecam innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłachomiczka
Czasem tu zagladam, bo miałam podbródek a od kilku miesiecy go nie mam. Kiedys z Wami pisałam. Przed zabiegiem nie wierzyłam do końca, że pozbędę się podbródka i czytałam dokładnie wszystkie posty, wszystkie odczucia osób, które były po zabiegu ja przeżywałam z nimi. Moje odczucia teraz - po prostu nie pamietam już siebie z podbródkiem. Na zdjęciach wychodzę szczupło. To nie jest już mój problem. Teraz mam inne problemy, dlatego od wielu miesiecy tu nie zagladałam. Dziwiłam się wówczas, dlaczego nie odzywają się osoby, które są kilka miesięcy po lipolizie. Moze nie ma efektów? A sama sie tak zachowałam. Dlatego, że ten problem już mnie nie dotyczy. Jak z czymś sobie poradzimy, to później o tym już nie myślimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbródek423
mam pytanie po jakim czasie zauważyłaś że podbródka juz nie ma? trwało to dłużej niż 2 m-ce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłachomiczka
Współczuję Ci Asiu. Nie dziwię się, że ktoś inny nie chce poprawiać. Ja chcę powiększyć usta i chyba pojadę do Sulęcina. Bardzo zadowolona jestem z podbródka, mam zaufanie do p. Kasi. A to co piszą wyżej to wygląda na zazdrosną konkurencję. Nie będę ryzykować gdzie indziej. Nie mam daleko, a lepiej przejechać się kawałek i wyglądać dobrze, niż eksperymentować i ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GBUbciia
Przeczytałam cały topik z zaciekawieniem, bo mam ten sam problem - wylewający się tłuszcz z policzków. Ogólnie jestem szczupła. Niestety często słyszę od ludzi, że moja twarz nie pasuje do reszty ciała. Wysłałam maila do Turczyńskiej do Sulęcina. Odpowiedź dostałam szybciutko, jeszcze w tym samym dniu wieczorem. Odpisała, że dużo robi takich zabiegów i gdybym chciała może przysłać mi zdjęcie modelki, która miała dużą ilość tłuszczu na twarzy. Zdjęcia sprzed zabiegu i po 2 miesiącach. Był to zabieg zrobiony tylko w celach reklamowych, bo nie może P Doktor pokazywać zdjęć pacjentów. Przeżyłam szok. Z tłustej twarzy po 2 miesiacach od wykonania zabiegu jest delikatna twarzyczka. Nie wiem czy widziałyście te zdjęcia reklamowe, ale jest to rewelacja. Umówiłam się na zabieg na czwartek rano. Nie idę na Sylwestra bo nie mam z kim, będę sie masować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GBUbciia
Dotarłam do chatki i sie masuję. Nie jest to takie straszne jak opisują na topiku o lipolizie iniekcyjnej. Nawet myślę sobie że niektóre osoby przesadzają. Byłam kłuta nie dłużej niz 5 minut. Dostałam 15mililitrów. Zbrzękłam jak chomik, ale bólu nie czułam. Czułam ukłucie, nic poza. A igiełki jak nitka cieniutkie. Masuję cały czas. Jedną rękę piszę drugą masuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani36
bardzo prosze o podanie emaila do pani kasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUbciia
Ja ciale sia masuję, zrezygnowałąm z sylwestra na rzecz masowania się. Przeczytałam wszystkie ciekawe topiki na forum, ciągle się masuję. No i bedę czekać na efekt za 2 miesiace. Obleciałam wszystkie fora , mnawet amerykańskie i będę robić do skutku. Ważę 45 kg a twarz jakbym ważyłą 80kg. Tym razem sie nie dam. Do skutu. Nie mam innej metody, no może SmartLipo, ale najpierw lipoliza. Poświęciła Sylwka na rzecz lipolizy. Bawcie sie dobrze a ja sie masuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jesli któras ma zdjecia te które pokazuja przed lipoliza u Pani kasi i po to czy możecie mi przesłać? ellson@wp.pl z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chryzia
Polećcie mi dobrego lekarza z Warszawy, który zrobił wam lipo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUbciia
Zaraz Ci wyśle zdjęcia. Moja opuchlizna zeszła prawie całkowicie. Ale i tak sie masuję. Mam uczucie takiego twardego ciałka . Dzwoniłąm sie skonsultowac. Tak ma byc. I jeszcze podobno czasami ciężko to ciałko rozmasować. Może byc tak, że rozmasuję i za jakiś czas znów bedzie tak samo jak przed masowaniem. To też normalne. Czyli nasuję sie dalej i no, oczywiście trzeba do pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipozka
Przeprasza, jeszcze nie mam wprawy i puściłam wolnego posta. Znalazłam to forum bo właśnie zastanawiam się gdzie i jak zrobić sobie lipolizę policzków i podbródka. Podobnie jak wiele soób z tego forum jestem szczupła a poliki - chomiki i podbródek zawsze mam. Odchudzanie nie wchodzi w grę bo nawet jeśli chudnę (a chudnąć nie chcę) to i tak poliki są ostatnią rzeczą jaka mi chudnie i prawie nie widać różnicy. Więc postanowiłam, zrobić lipolizę. Proszę was o pomoc, czy ktoś z was robił sobie lipolizę chomików w Krakowie, Katowicach albo Bielsku, są to miasta do których mam w miarę blisko. Znalazłam w Katowicach MEK MED i podobno robią takie zabiegi czy ktoś z was korzystał? Proszę pomóżcie, bo nie mogę już wytrzymać z moimi chomikami a lata lecą i wiem że to już ostatni moment aby to zrobić. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Lipolizka:) Również mam problem z policzkami-jeszcze do tej pory nie wybralam się na konsultacje...Jestem ze Śląska i też mnie interesują okoliczne sprawdzone gabinety. Powiedz mi, które partie policzków chciałabyś wyszczuplic-czy te przy dolnej szczęce? Bo ja mam takie pyzy po obu stronach skrzydełek nosa(takie poduszeczki) i już wiele się naczytałam, że tych okolic nie chcą wyszczuplac:( A może ktoś też tak ma i pozbył się tego...? Co do gabinetów, to słyszałam o Małgorzacie Kocot(K-ce,Tarnowskie Góry,chyba Bielsko B.), dr Jolanta Wojsa z Zabrza; Sama jeszcze się dotąd nie odważyłam...Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipolizka
Cześć Machacha, miło Cię słyszeć! Ja mam problem tak zwanych chomików czyli tłuszcz, który odkłada się po obu stronach policzków w jej dolnej części czyli koło szczęki dolnej i mam też podbródek. Niestety nie spotkałam się jeszcze z takim problemem jak ty masz i nie wiem czy wykonują lipolizę tych miejsc. Lekarze najczęściej wykonują podbródki, tylko niektórzy chomiki (przy dolnej szczęce), ale myślę że jeśli uda się znaleźć dobrego lekarza z doświadczeniem to pewnie jest to możliwe. Tylko gdzie i jak takiego znaleźć..?? Co? Ja też mam ten problem i trochę się boję. Wiem że wszyscy na formum chwalą Małgorzata Chomicka (Warszawa). Jak dla mnie Warszawa to trochę za daleko. Słyszałam też pozytywne opinie o DermaMed - Wrocław. Też znalazłam namiar na Małgorzatę Kocot (jak chcesz to podam Ci adres jej strony internetowej), która gdzieś na forum kafeterii wypowiadała się, że posiada certryfikat do wykonywania takich zabiegów i podawała adres strony gdzie można to sprawdzić i faktycznie widnieje w rejestrze. Ktoś na forum też pozytywnie się o niej wypowiadał ale nie pamiętam co ta osoba robiła. Ja przed świętami dzwoniłam do gabinetu, ale Pani z którą rozmawiałam i pytałam czy wykonują lipolizę policzków-chomiczków powiedziała, że wykonują napewno lipolizę podbródka ale nie jest pewna co do polików i że zapyta Panią doktor i oddzwoni do mnie, ale nie oddzwoniła a ja na razie nie dzwoniłam jeszcze. A ty gdzie słyszałaś o dr Kocot? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do: Lipolizka Cześc:) Dzięki za odpowiedź:) No właśnie wszyscy piszą o chomiczkach przy dolnej szczęce a ja w swoim \"problemie\" jestem osamotniona;);) Obawiam sie, że lipoliza nie jest dla mnie:( No ale jeszcze w sumie nie konsultowałam się w tej sprawie, więc cień nadziei jest;) Jakoś to odkładam z miesiąca na miesiąc...Pewnie w końcu udam się do dr Kocot...Słyszałam o niej właśnie z forum o lipolizie, więc wiem pewnie tyle co Ty...Adres stronki mam, więc dziękuję:) Mam nadzieję, że odezwiesz się na forum, jak już pójdziesz na zabieg:) Ja jakby co - też:) Tylko nie wiem kiedy się odważę;) Ciągle jeszcze liczę, że napisze tu ktoś, kto miał modelowane policzki, takie jak moje... O dr Chomickiej też dużo dobrego słyszałam i o dr Turczyńskiej...tylko, że to jest tak daleko...Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×