Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szhe so...

Lipoliza iniekcyjna policzków

Polecane posty

Gość she so...
Masz racje , mi nie chcieli zrobic na chomiki lipolizy, wkoncu zadzwonilam do twocka , ktory tak polecali na drugim forum, i dr Klos sie zgodzil-jade w srode . Powiedzial ze wykonuje taki zabieg na chomiki ale musi mnie zobaczyc i obejzec- bo jak to miesien to nie mozna nic z tym zrobic. Najgorsze jest to ze jak lekarze mnie widza to wydaje im sie szczuplą dziewczyna i dopuki sie nie usmiechne to az tak nie widac tych chomikow-ale mi to przeszkadza strasznie- podziele sie z wami tym co bedzie w srode- jak wroce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she so...
Bylam dzis na lipolizie chomikow, dr powiedzial, ze niewiele tego mam- i nie jest to koniecznie-ale go namowilam, wszystko mi wytlumaczyl i wypytalam o wszystko co mnie interesowalo. Mam po pol ampulki na stronew, efekt ma byc widoczny za ok 2 mies. Teraz po zabiegu to dopiero wygladam jak chomik-napuchlo;/ Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she so to fajnie że w koncu sie udało, tylko pisz tu nam o efektach ładnie!! powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she so...
Jestem jeszcze opuchnieta, wygladam jak podwójny chomik-albo jakbym byla po wizycie u dentysty i napuchloby mi z dwóćh stron.Mam nadzieje ze ta opuchlizna wkoncu zejdzie. Musze co jakis czas rozmasowywac miejsca gdzie byl wprowadzany preparat. Tak bardzo chce juz zobaczyc efekty-mam nadzieje ,ze to cos pomoze-ale efekty-jak powiedzial sam doktor-mają byc widoczne za ok 2 mies- moze za troche wczesniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam she so? Widze ze od ponad miesiąca na forum cisza.... Ale u Ciebie już pierwsze efekty powinny być. Byłąś w Sulęcinie? Jaką dawkę Ci zastosowano? Ja jestem coraz bardziej przekonana do wykonania lipolizy tylko martwi mnie to że ten lipostabil nie pojawia się w żadnym spisie polskich leków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska grubaska
Własnie jestem po lipolizie buzi, za dwa tygodnie brzuszek. Nie bolało az tak strasznie, troszke to trwało- jakieś 30 minut. Spuchłan i wyglądam jak ropucha. Mam pis duzow wody, dieta beztłuszczowa i leki na wzmocnienie wątroby. Po brzuszku mam miec jeszcze jakies zabiegi VelaSmooth. Zobaczymy jak bedzie. Ta przebrzydła broda była moja zmora od lat dziecinnych- spadek genetyczny po babci. Mogłam mieć zapadniete poliki a i tak wisiało mi to cholerne wole. Mam nadzieje ze odejdzie w niepamiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymam kciuki za efekty! A u kogo robiłaś lipolizę? Ja planuję urlop we wrześniu i myślę że wtedy się zdecyduję. Moja buzia też jest zmorą od dzieciństwa choć mam już trochę lat. Jeszcze z przodu jako tako ale profil masakryczny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska grubaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska grubaska
Robiłam we Wrocku w Dermamedzie.Swietny lekarz,(niezłe ciacho), przesympatyczny, wszystko mi wyjasnil, choc i tak wiele wiedzialam. Cena przystepna, warunki wspaniale, co bylo dla mnie wazne, poniewaz bardzo łatwo łapie rózne syfy.I nie było to kilka nakłuc , a nawet nie kilkanascie, tylko cos dobrze koło 30. Tłumaczył. że mniejsze ilosci w wiecej miejsc żeby ładnie wyprofilowac twarz. Facet proacuje równiez w klinice w Berlinie. Jest tam równiez fajna pani doktór, w ogóle mila atmosfera. Troche rozmawialismy jezeli chodzi o legalnośc stosowania preparatu w kosmetyce i musze przyznac, ze facet mi to troszke rozjasnil. Jak masz jeszcze jakies pytanka chetnie odpowiem.A urlop nie jest Ci potrzebny. Ja wczoraj po pracy miałam zabieg, a dzis w pracy. Tyle,że mam ładna apaszke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę to może wybiorę się tam, czy możesz mi podać nazwisko lekarza? Sprawdzę sobie ich stronę w internecie. Coraz bardziej jestem skłonna się poddać temu zabiegowi, jakoś nic nie słychać ani o powikłaniach ani o większych problemach z tym związanych a szczupła twarz to moje marzenie od zawsze. a przynajmniej szczuplejsza :) Jaką dawkę preparatu Ci wstrzyknięto? To był Lipostabil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska grubaska
To dr Surowiak, poszło prawie 2 ampułki z tego co widziałam. Tak jak sie ogladam i jakby miało zejśc wszystko co spuchło to bede miec łabedzia szyje i szczeke jak na reklamach kremów ujedrniajacych. Nie wiem co to było dokładnie, ale wydaje mi sie ze lipostabil taki jak widziałam na stronie u Anglików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umówiłam się na konsultację w sobotę , ciekawa jestem co mi powie i jaką poda cenę. Wstępnie od 500 do 1000 PLN. Więc trochę więcej niż gdzie indziej ( np w tym słynnym na innym forum Sulęcinie). Ale w tym przypadku chciałabym też czuć się bezpiecznie i pieniądze nie są najważniejsze. Napisz czy będą jakieś efekty , ja może na początek spróbuję części mniej widzocznej czyli np. bryczesów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska grubaska
Musi zobaczyc ile masz tłuszczyku chyba. Może i drozej niz w sulecinie, ale taniej niż w innych miejscach. Za brzuszek i uda jakies 1200. Niektórzy za podbródek płacili po 2500, 1200. Z tego co wiem dr jest do soboty , potem wraca po 10-09. Bo tak sie ze mna umówił na nastepny zabieg. Jak wrócisz podziel sie wrazeniami -jak ci sie podobał/o? Myslałam że to bardziej boli, ale oprócz ogromnej opuchlizny i bólu przy dotyku, tylko drobne szczypanie. Dziwne mam katar i ciagle musze cos połykać- tak jaby sie to tedy wchłaniało. Czy ktos tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy , mam nadzieję że nie mam uczulenia na te substancje...i może od razu coś zdecyduję się zrobić w sobotę. Jak tylko wrócę podzielę się wrażeniami :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska grubaska
Witaj Pyzo. I jak ? Robiłas zabieg? Odezwij sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska grubaska
Pyzo!! Zaginełas w akcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Nie zginęłam tylko wyjechałam z Wroclawia, przepraszam za milczenie ale czas wakacyjny. Zabiegu nie zrobiłam bo pani po obejrzeniu mnie stwierdziła że ona policzków to by nie ruszała, może wyjść nierówno i nieprzewidywalnie, można ewentualnie coś zrobić z podbródkiem ale niewiele aby równo było...to dziwne że nawet na takiej powierzchni może być nierówno?? A no i że w moim przypadku sprawę załatwiłby zabieg volume za 2500 który podnosi rysy na rok - wstrzykiwanie w poliki czegoś tam. W poniedziałek idę jednak tam jeszcze na jedno przykładowe ukłucie zobaczyć czy nie mam uczulenia. Zabieg robią preparatem innym niż lipostabil a to co wstrzykują to nie lipostabil tylko jakaś mieszkanka. Poza tym zajmują się tematem 2 miesiące...coś krótko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska grubaska
Z tego co widziałam to co mi wstrzykiwał doktor to był lipostabil N, robiłam podbródek, jest 1 1/2 tygodnia po zabiegu i juz widac efekt- wyraźnie wyrzeźbiona linia szczęki i mniej podbródka. Nie wiem jak ona, ale lekarz który robił mi zabieg zajmuje sie tym dośc długo i nie robiłam zadnych prób uczuleniowych. Jeżeli chodzi o nierówności- nic takiego nie wychodzi nikomu- chyba że chodziło jej o asymetrie. To wtedy trzeba poprawiać. Jednak na podbródkach nikt o asymetrii nie mówił. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie trochę zdziwiłaś, pani doktor powiedziała że lipostabilu nie używają a za to używają lek o nazwie Dermostabil czy coś podobnego. A do tego wykonują z tego jakąś mieszankę więc to nie jest sama ta substancja. Właśnie wróciłam , trochę spuchło i ciekawa jestem jak to będzie dalej , może umówię się jeszcze na wizytę do niego i zobaczymy co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem że na brzuch też idziesz do niego? Właśnie się dowiedziałam że wraca za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska grubaska
Na razie poczekam, zobacze jak wyjdzie podbródek i wtedy jeżeli bedzie oki to pójde na brzuch. Od razu mnie informował, że jeżeli chodzi o podbródek i uda, to zejdzie po jednym zabiegu. Na brzuch będą potrzebne dwa. Póki co znów spuchłam i znów mnie boli.Pozdrówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się zastanawiam nad Sulęcinem... Jak się dowiedziałam że robia to od 2 miesięcy, przynajmniej ta Pani doktor to jakoś jednak obawy mam... no nic zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska grubaska
Ja tez tak w ogóle miałam watpliwosci, ale wiem ,że dziewczyny kuja sie same i jest oki, bo to podobno niewielka filozoffia. Ja w sumie sama bym sie bala- zwłasza na twarzy. Na szczęście dzis juz lepiej i opuchlizna zaszla i znów mam szyjke.Też myslalam nad sulecinem, ale ostatnio dziewczyny pisały,że tez zero efektów. Sama nie wiem, po dwóch tygodniach widze efekt- nie jest spektakularny ale jest. wiem,że musze czekac jeszcze Więc czekam. I codziennie robie zdjęcia. Będe mieć porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do laska grubaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do laska grubaska po ilu dniach zeszła ci opuchlizna? po ilu dniach miałaś taką buźkę i szyję jak przed zabiegiem? bo ja boję się najbardziej tego że ta opuchlizna będzie cały czas i będe wyglądać przez np 2 tygodnie jak chomik, bo chciałam zrobić sobie linie żuchjwy i trochę nad żuchwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska grubaska
Opuchlizna zeszła mi po dwóch dniach, z tym, że wczoraj pojawiła sie na nowo, ale to chyba przez to ,ze dostałam okresu i mam grype- więc jest zapalenie w organiźmie. Dzis juz lepiej-zeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyzzzza
Mam od dzieciństwa problem z pyzatymi polikami, chcę zabiegu ale boję się. I co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do laska grubaska jak tam twoja buźka? jesteś zadowolona z efektu? wyszczuplenie jest bardzo widoczne? ktoś zauważył ze znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie boję, gdyż tak do końca nie wiadomo jaki to ma wpływ na przyszły stan buzi ale z drugiej strony bardzo chciałabym wyszczuplić pucołowate poliki. I chyba jednak zdecyduję się na Sulęcin... Czy widziałyście na zdjęciach jakieś efekty przed i po takiej lipolizy polików?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×