Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szhe so...

Lipoliza iniekcyjna policzków

Polecane posty

Gość laska grubaska do she so
Będziesz podnosic owal twrzy? Którym systemem ? Może Voluma? Ja tez chce to zrobic, ale nie mogę sie zdecydować, poniewaz metod jest kilka. Konsultowałaś juz sie z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli sie zrobi raz zabieg lipolizy chomikow to potem trzeba jeszcze poprawiac owal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska grubaska
Jeżeli zrobi sie chomiki albo podbródek, to juz owal sam Ci wychodzi, ponieważ dobrze wykonany zabieg sciąga tluszcz z całej szczęki- przynajmniej tak jest w moim wypadku. Ja jednak chce poprawic jeszcze , ale juz nie owal tylko szyje, ponieważ teraz po zabiegu mam malutka bródke i slicznie wyrzezbioną szczęke, a troszke do tego za gruba szyje. Jednak u mnie to taka dziwna budowa tej części ciała- głownie tu odkłada mi sie tluszcz. Jak sie smieja moje koleżanki- mam suchy tyłek, a tłuszcz kapie mi po brodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja postanowiłam zrobic sobie tylko chomiki, policzki mam dosyc sporawe, ale mi sie podobają i nie chce ich zmieniac, zastanawiam sie tylko jaki efekt bedzie bedzie po zabiegu Czy nie bede wygladac dziwnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska grubaska
Tłuszcz schodzi dosc rownomiernie, więc chyba nie bedzie wygladac to dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jak narazie to żadnej różnicy nie widać na podbródku, ani mniejszy ani większy - nic. Sladów lipolizy też nie ma chyba się jednak Lasko umówię do tego Twojego lekarza na konsultacje za jakieś 2-3 tyg jak juz będzie pewność że nie ma żadnej różnicy. Trochę mi szkoda że nie trafiłam od razu do niego tylko rozmawiałam z lekarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie robiłas ten zabieg ze nie ma roznicy, tak jak pisano tutaj efekty zaczynają byc widoczne nawet po 1,5 miesiaca, daj znac jak bedzie widac roznice,powodzenia:) A tak na marginesie to sobie mysle tak ,raz patrze sie w lusterku i widze tłustą gebe, a raz wydaje mi sie ze jest normalnie,niby ludzie gadają ze jestem pyza, ale jak wspomne cos o zabiegu komus to mowią ze mi to niepotrzebne, moze poprostu tak nam sie wydaje ze cos trzeba zmieniac, najchetniej to bym z ktorąs z was wymieniła sie zdjęciami, i wtedy mogłybysmy wymienic sie opiniami, co wy na to?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze znajomi mowią ze jest normalnie, bo o zabiegu mowie najblizszym znajomym i moze nie chcą mnie urazić:(, a tak opinia kogos obcego mysle ze bylaby obiektywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska grubaska
Hej dziewczyny. Jestem happy, zanajomi mówią,że sie zmieniłam, że tak ładnie wygladam i zachodza w głowe co sie stalo. a ja nic ani mru mru. Jest miesiac po , mam szyje i szczęke i nodze głowę wysoko uniesiona. nie jest idealnie , ale jezdzę na masaże i po dwóch miesiacach powinnam byc jak modelka z 1 stron gazet. Wiem jedno nie żałuje ani jednej złotówki, która wydałam. Jeżeli chodzi o brzuch jest tydzień -jeszcze siniaki, ale juz 1 cm mniej. Mam dzis cudowny nastrój. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super :-) Ja też mam dziś nastrój świetny , zwłaszcza że wzięłam urlop :-) Gratuluję !!! U mnie efektów tak jak mówiłam nie widać - ale tak jak pisałaś to wymaga cierpliwości Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selavi
Witam,mam pytanie do osób które miały robioną lipolizę policzków.Czy kiedy się uśmiechacie sa widoczne kości policzkowe przy ustach?Bo ja mam chomiki,tak mi się wydaje bo jak sięuśmiecham to ten tłuszcz jakby rozchodził się na boki,ale to paskudnie wygląda,w ogóle to nawet u grubszych osób zaznaczają się kości policzkowe kiedy się uśmiechają >:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska grubaska
Czy nie uważacie ze niejaki Rubik- miał robiona lipolize chomików. Porównajcie jego dawne zdjecia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLC
Witam Polecam Dr. Hanna Stasiek LMC w Warszawie tel 606914405.Prowadzi klinikę niemiecka w Warszawie i co 2 tygodnie przyjeżdża na konsultacje Zapraszamy. www.mlc-polska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LMC
MLC MLC Niemiecka Klinika filia w Warszawie. Wieloletnie doświadczenie, najnowsze lasery, lipoliza . Lekarze Dr. Hanna Stasiek i Dr. Artur Stegeman 606 914 405 www.mlc-polska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLC
MLC Niemiecka Klinika filia w Warszawie. Wieloletnie doświadczenie, najnowsze lasery, lipoliza . Lekarze Dr. Hanna Stasiek i Dr. Artur Stegeman 606 914 405 www.mlc-polska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfutrutfught
znam was,spadajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliki lipoliza
ja robiła już trzeci raz i powiem wam jest super ! tylko buzia spuchnięta na początku na maxa i mnie bolało i syfy na twarzy,przechodzi i pózniej efekt naprawdę fajny mam buzie gładką bez chomików ,a i wyglądam dużo lepiej :) zadowolona jestem :) masowałam zaraz po wstrzyknięciu sama,trochę bolało,ale co tam ,dałam radę ;) i ma 40-tkę ,ale nikt mi tylenie daje :) warto było :) to tym czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska grubaska
poliki lipoliza Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selavi
Ja wiem,że przy ustach nie ma kości policzkowych,chodzi mi o zarys kości policzkowych przy uśmiechu,tak od przodu.Byłabym wdzieczna za odpowiedź,bo jesli nie byłoby skutku,to nie mam po co iść na lipolizę. A,i jeszcze jedno.Czy może się tak zdarzyć,że opuchlizna nie będzie chcciala zejść czy nie ma takiej możliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANTYSPAMERRRRR
spievdalajcie mlc czy jakos tak, nawet swoją nazwe mylicie, czy wy nie rozumiecie ze zrazacie do siebie potencjalne klientki, zasmiecacie tylko nasze foum, ja na pewno do was nie przyjde. SPAMEROM STOP I ABY ICH TEPIC NALEZY ICH UNIKAC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska grubaska
selavi- na wydobycie kosci policzkowych to sie robi Volume, a opuchlizna po lipolizie to efekt stanu zapalnego i schodzi gdy ten stan zapalny mija. Mam pytanko do dziewczyn, które juz dawno robiły - czy tłuszczyk schodził wam przez całe dwa miesiące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaraLara
Hej dziewczyny! Gdzie w Krakowie albo okolicach można wykonać zabieg lipolizy iniekcyjnej policzków? oprócz Bonadea bo dzwoniłam i mówią że nie robią. Bardzo mi zależy, bo okrągła buzia jest moją zmorą od dziecka i nic się z tym nieda zrobić, czy chudne cz nie.. :/ Jesli wiecie to proszę napiszcie, ewentualnie może gdzies w Katowicach któras z was zna jakąś wartą polecenia klinike.. z góry Dzięki i pozdraiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laseroterapia
Szanowni INTERNAUCI - Szanowni PANSTWO, w imieniu własnym i współpracowników pragnę PRZEPROSIĆ WSZYSTKICH ZA WIELOKROTNE UKAZYWANIE SIĘ NA FORUM Kafeteria.pl NIEUDOLNEJ I NATARCZYWEJ REKLAMY MOJEJ FIRMY. Nie byliśmy inicjatorem zamieszczania tej reklamy, jak również nie wiadomo nam kto to zrobił ani z jakich pobudek !!!!!! ( informacje o jej ukazywaniu uzyskaliśmy od pacjentki ). Działamy w Polsce od dwóch lat, reklamujemy się w profesjonalnej prasie, rozdajemy i wysyłamy ulotki do konkretnych adresatów. Jest nam b.przykro i raz jeszcze przepraszamy.Pozdrawiam MLC Medical Laser Cosmetics lek.med. Hanna Stąsiek i współpracownicy Chętnie udzielimy odpowiedzi na Państwa wątpliwości dotyczące zabiegów z zakresu medycyny estetycznej pod adresem e-mail info@mlc-polska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania1
dziewczyny, czy nie orientujecie się jakie są ceny w okolicach Torunia - bardzo prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wreszcie sie udalo...mam pytanie mozecie mi podac nazwisko lekarki z sulęcina, ktora podobno robi tam lipolizę, jezeli macie tez jakis namiar to tez poprosze, moze byc na maila. Nie polecam szczecina, a konkretnie 1 placowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_Wroc
Witaj, Sulęcin to Turczyńska , ja jednak się na nią nie zdecydowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HihotkkA
Ja też nie polecam Szczecina, poszłam na 2 konsultację, nie powiem gdzie, bo nie chcę robić złej reklamy. Chodziło mi o poliki na dole. Jestem ogólnie szczupła, ale twarz mam jak księżyc w pełni. Kości policzkowe ładne, ale teraz niezbyt widoczne przez ten tłuszczyk. Może ktoś może polecić jakiegoś zaufanego lekarza w Szczecinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×