Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę być ruda

Gotowe na WSZYSTKO 3 sezon obejrzałam

Polecane posty

Gość ehhhhhhhhhhhhh
23 odcinek to ostatni. 4 seria w ameryce dopiero bedzie jakos we wrzesniu...a tak w ogole to na wikipedi jest opisane co bedzie sie dzialo w 4 seri, Edi uratuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimak_
A wie moze ktos skad wziasc napisy pasujace do gatowych na wszystko ze strwww.emulek.com.pl? (3 seria)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość google nie gryzą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChinQa
Obejrzałam sezon 3 jakieś dwa miesiące temu. I zdecydowanie stwierdzam,że kontynuacja w tym wypadku wyszła serialowi na dobre. W moim odczuciu była lepsza od drugiej - mniej drażniąca a bardziej życiowa. Być może dla wielu osób nie jest to mistrzostwo świata,ale według mnie jak najbardziej godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stoovka
Witam. 3 seria zaczyna sie dopiero w przyszlym tygodniu a ja nie dysponuje az tak duza iloscia wolnych niedziel tym bardziej niedzielnych wieczorow ;/ ale wczesniej ktos pisal ze sciagnol cala 3 serie z netu :) jak i skad prosze mi powiedziec chetnie sciagne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajmon00115
ja tam nie sciagam g>n>W co lubie ogłądac kolejno jak jest w telewizji i ogladam tez na fox life i na polsacie :-) Ja tam najbardziej lubie Gabrielle Solis zaje fajnie sie ubiera no i Susan Bree i Leynette tez lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajmon00115
na wikipedii sa "scenariusze" (co wydarzy sie w 1,2,3,4 seri jest napisane zaje..fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkabadurka
Ja tez juz obejrzalam 3 serie, a teraz zaczelam ogladac 4 w telewizji ,,N":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkamała
ja ogladam 4 w VoD w N, specjalnie p oto kupilam ten dekoder, a teraz jest promocja ze aktywacja dekodera kosztuje 0 zł i przez 3 miesiące ma sie pakiety VOD za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazłam na wikipedii
info "Zapowiedziano także, że serial nie zniknie z anteny ABC do 2011 roku – ma powstać siedem sezonów. Niestety, czwarty sezon na razie kończy się na odcinku 9. Stacja ABC planuje powtórki, jest to spowodowane strajkiem scenarzystów" czy to znaczy, ze nie będzie przez najbliższy czas DH??? właśnie obejrzałam 9 odcinek i jestem bardzo wzruszona ;( napisali na Wikipedii, ze zginie jedna osoba podczas tornada, więc mam nadziej, ze chodziło o Victora a nie Toma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilioweniebooo
tez ogladalam wszystkie odcinki 4 serii ale ostatni 9 jest straszny. Najgorsze jest to ze nie dowiemy sie co sie stalo, przeciez dom w ktorym byla cala rodzina Lynette zniknal z powierzchni ziemii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka22
kiedy 4 seria w Polsce wie ktooos????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka31
A ja wiem juz ze zginie Victor, niestety nie zostawi Gabi ani grosza')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliooop
no ;-) :-O :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78769
;) :) o) 0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna Gabi
Cześć wszystkim! Pozdrawiam FANÓW "GOTOWYCH NA WSZYSTKO"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaha456
Gość anka7107@wp.pl
Błagam podpowiedzcie mi stronkę gdzie mogę oglądnąć dziewiątą rocznica ślubu Toma i Lynette? Gdzie jego niespodzianka z okazji ślubu okazała się niewypałem:) A tak w ogóle która to seria i który odcinek? Niby gdzieś tam wyczytałam, że to 3 seria i 16 odcinek, ale to raczej była 5 lub 6 seria....bo jakoś leciało to w tamtym roku..... pozdrawiam Ania mój mail- zależy mi na podpowiedzi.........anka7107@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomikujojoj
seks w wielkim miescie i gotowe na wszystko, flashforward,czas honoru, csi LV,przyjaciele,teraz albo nigdy dostepne na moim chomiku! http://chomikuj.pl/karolciadr polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×