Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę być ruda

Gotowe na WSZYSTKO 3 sezon obejrzałam

Polecane posty

Gość kliszka
tak zgadza sie bedzie dzidzius i oj bedzie sie dzialo^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze jednak ktos by rabka tajemnica nam tak uchylil... oczywiscie ci ktorzy nie chca wiedziec to nie bd tego tego czytac i mam nadzieje mi za zle tego nie bd miec ale jets chyba dosc troche odob ktore by chcialy wiedziec... no i tak jak ja nie sciagaja odcinkow bo sa troszke ulomni i nie umia;D haha (zarcik:P) bbbbardzo mnie ciekawi o co chodzilo z tym murzynek co oni go tam w domu ukrywali (bo widzialam urywkami...) albo czy Dana zyje czy jednak ten jej brat ja zabil czy co... i co bd z Gabi to mnie baaardzo interesuje... powiedzcie powiedzcie ... chociaz troszke o kazdej z desperatem jak tam to z nimi bedzie;p hehe lub chociaz jakas stronke z streszczeniami cioo???:P hihi plosiem;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to troche tajemnic zdradze, kto nie chce wiedziec co bedzie niech nie czyta:P:P a wiec.. susan przyjmie oswiadczyny iana (pozna go w szpitalu w ktorym bedzie lezal mike) bree bedzie szczesliwa zona orsona gabi rozwiedzie sie z carlosem i bedzie podrywana przez... zacharego :) lynette zalozy z mezem pizzerie:) to moze tyle, i tak za duzo juz napisalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliszka
plus zoastanie rzowiazana ajemnicza zagadka zabojsta monic poullie a co do gabi to zack podrywa i teraz ez pojawil sie nowy pan..dojrzalszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yolka165
ja oglaldama do 14::d najsmiesznjesz bylo z dzieckiem GAbi i Carlosa;) fajne dziecko:d zach tez sie zmienil... i to jeszcze jak... za to nie ciperie juz Susan ze zwiazala sie z tym calym Ianem.. dziwny facet jak nic.. a i znikne przeszkoda Lynette:d bedzie moglabyc szczesliwa jak za dawnych lat.. choc coreczka nory da jej troche popalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yolka165
Viola... Dana to Zach.. to jedna i tam sama odpowiedz.. tylko ze prawdziwa matka Zacha nazwala go Dana.. a Mary Alice i Paul zminili mi imie na Zachary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to ja nie wiedzialm ze oni to to samo... a to skad to wiesz ze ja tego nie wiem??:D haha ... thx wszystkim za informacje;* zapowiada sie baaardzo ciekawie:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yolka165
juz dawno ogladalam 1 serie.. i tam Paul powiedzial to Zachowi... a dokladnie bylo to w ostatnia niedziele... badz przedostatnia.. po przyjacjiu czy tam balu... Paul wyjasnil Zachowi ze on nie zabil siostry swojej bo Dana to Zach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ha no kapuje juz wiem;) patrzylam;) haha ... no juz pamietam=) ok thx;* no i wszystkiego naj naj naj Panie;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavkova_landrynka
Cześć! :) Pomóżcie mi proszę....wygląda na to, że chyba nie obejrzałam do końca 2 serii... zaczełam wczoraj 3cią i co widzę? Mąż Linet ma jakiegoś dzieciaka na boku? Bri ma jakiegoś nowego faceta? O co chodzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna ale to jest temat o 3 serii wiec jesli nie chcesz wiedziec to idz na inny topik landrynka - dokladnie ma dziecko i to z taka glupia suka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bri jest z tym dentysta :D oj ogladaj 3 serie bo jest fajna i duzo sie dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie co do GNW... czy Susanna bedzie z Mike\\\'m??? i czy ona ja na serio kocha...?? cio?? bo nie jestem pewna ...po wczorajsyzm odc..>:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak tom ma dziecko bo przed tym jak sie zwiazal z lynette to przelecial jakas tancerke na statku no i bum...ale spoko ona zniknie:Pale nasienie ozostanie niestety....a co do susan i mike\'a no coz rudna sprawa narazie osobno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm on zdradzil Lynette chyba jak juz razem byli, bo teraz sa powtorki pierwszej serii - i tam bylo ostatnio ze rozmawial z lynette o tym jak jego ojciec zdradza matke i on powiedzial ojcu ze zrobil cos o czym lynette nie wie i nigdy jej tego nie powie.zdradzil ja .no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem po odcinku 16 z 3 serii ;) szok,mówie wam :P nie sądziłam,że po tylu odcinkach coś jeszcze mnie zaskoczy,a tu proszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdradzil w sensie ze to dziecko to nie ze zdrady tylko jeszcze przed lynette sie pojawilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozeszorzeszku
ja też jestem po 16 odcinku. szkoda, że Bree zniknęła z serialu, to jedna z moich ulubionych postaci. mam nadzieję, że szybko wróci. a z tą zmianą narracji to bardzo fajna sprawa. już mi sie wydawało, że autorzy niczym w GNW nas nie zaskoczą... a jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcilla
eva longoria ma chyba najmniej szczesliwe zycie czyli gabriel soliss ma wszystko oprocz miłosci ale potem ją dostaje romans z ogrodnikeiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcilla
moją ulubioną bohaterką jest Bree jest kurą domową dzieci jej nie lubią ma trudne zycie szkoda ze zaginęła najbardziej lubie ją oglądać....jest elegancka przecietna,mądra , arogancka i pedantka z niej troche ... MARCIA CROSS GóRą !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcilla
Czy ktoś z was wie jak naprawde w zyciu realnym nazywa się serialowa Linett??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozeszorzeszku
Bree nie zaginęła, tylko wyjechała na urlop, bo aktorka, którą ją gra niedługo urodzi dziecko. Linet gra Felicity Huffman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarla
udalo mi sie sciagnac (bez zadnych problemow) 3 sezon serialu.. oczywiscie dostepne odcinki :) polecam uzyc programu typu PTP.. mysle ze kazdy ma go na swoim kompie :) dodam tylko ze 3 seria jest swietna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjj
a wiecie moze ile jest odcinków w 3 serii GNW jak ktoś może wie to niech napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×