Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę być ruda

Gotowe na WSZYSTKO 3 sezon obejrzałam

Polecane posty

a wiec tak to z gabi bedzie;p ona jest dla mnie najlepsza postacia w serialu:P no a meska jej ogrodnik:P hehe a skad bym mogla sciagnac odcinki 1 serii wszystkie z napisami coo/?? pomozcie;p jestem poczatkujaca jesli o to chodzi a kocham ten serial:D heh Buzzka;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxcb
ejj ja nie rozumie czemu gabi jednak spalila paszport Carlosowi... i co teraz bedzie jak on sie dowie co zrobila i wogole co bedzie teraz z nimi co??? wytlumaczcie mi to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad mozna sciagnac
odcinki gotowych na wszystko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowa na prawie wszystko
tez bym chciala wiedziec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowa na prawie wszystko
blagam was chociaz an poczatek odcinki z pierwszej serii!!! wszystkie bo przepuscilam 1 i 2...:/ no i linki do napisow polskich! blagam was mi bardzo zalezy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowa na prawie wszystko
mialo byc przepuscilam 1 i 2 odcinek... a nie sezon:P bop ktos moglby zle zrozumiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole nauczcie sie czytac pisane to juz bylo tysiac razy na wielu watkach sciagacie sobie program do torrentow np utorrent potem wchodzicie na www.torrentspy.com tam mozna znalezc wszystko co sie chce a napisy na www.napisy.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowa na prawie wszystko
ale na napisy.org jest w takim programie co ja go nie mam bo trzeba za cos tam zaplacic by go sciagnac...;/ nie amcie w czyms innym...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko to chyba najsmieszniejsza rzecz jaka w zyciu uslyszalam (przeczytalam) laska w takim razie nie poradzisz sobie ze sciagnieciem ani odcinkow ani napisow skoro wogole sie na tym nie znasz poszukaj sobie forum dla cierpliwych ludzi ktorzy wyjasnia ci na czym to i owo polega a nie boisz sie ze policja do ciebie przyjdzie po 3 sezony serialu ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowa na prawie wszystko
czemu policja by miala do mnie przyjsc po 3 sezony serialu?!?!?! i co w tym jest smiesznego?! ( a dokladnie w czym jets niby cos smiesznego??)........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad mozna sciagnac
Gotowa na prawie wszystko sciagnij sobie vplayer - jest to darmowy program do filmow:) i beda ci napisy pasowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowa na prawie wszystko
aha ok a wiesz moze skad odcinki moge sciagnac??? linki ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad mozna sciagnac
no wlasnie nie wiem...sciagam cos przez emule i torrenta, ale tam jest taka predkosc ze 1 odcinek bedzie mi sie sciagal przez 2 dni jak nie wiecej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elksika
wiecie moze ile ma byc odcinkow 3 serii bo skonczylam 15 i chcialabym 16 zobaczyc beda wogole dalsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem na 15, wczoraj emitowali 16..mam nadzieje ze bedzie ich tak z dwadziesciapare w tej serii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZARNA IVI BLAGAM
powiedz skad sciagasz te odcinki Plizzz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roznie ludzie sciagaja,mozesz miec program typu kaazaa lub imesh, albo przez torrenty- do tego tez potrzebujesz program-moge polecic azureusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to mozliwe ze ja widzialam 2 serie na polsacie?? leciala?? bo ja pamietam np te scene jak na roklach w takim czerwonym jest ta no blondyna... co ja Susana przejechala prawie;p hehe albo ze ktos ukrywal murzyna w pywnicy i oni tam go najpierw przez okno widzieli u gory czy cos a potem go juz przetrzymywali w piwnicy...takie przeswity mam...to chyba z 2 serii nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,chyba tak.........Powtarzają 1 i 2 serię.Później dopiero będzie 3.Tylko to będzie trwało nie wiadomo ile,bo od niedzieli dają po 1 odcinku.Trzeba będzie się uzbroić w cierpliwość:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo wlasnie tak to by jeszcze jakos przelecialo ale teraz jeszcze bd tylko 1 odc to normalnie masakra... kurde kiedy to bd ...na wrzesien 3 seria... no coz... cierpliwosc cierpliwosc...tylko ze ja nie mam cierpliwosc:P hehe no ale coz... a te przebłyski to pewnie stad... pewnie lecialo na polsacie kiedys... albo jest mozliwosc ze na Fox Live leciala 2 seria jakos tak niedawno co nie? to mozliwe ze tam widzialam ale niestety juz nie mam Fox Live ...:( buu a tak to bym chociaz troche do przodu byla:D haha no ale bd musiala czekac... pozdro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"GnW\',leciały w Polsacie.I pewnie stąd pamiętasz.Dawali w czwartkowe wieczory,a teraz w niedzielę.1 odcinek i to dopiero o 23.00......Szok!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliszka
a ja sciagnam z neta i jestem na bierzacą czekam wlasnie na najnowszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to sie fajnie masz...;) a ja probowalam posciagac ale mnie to przeroslo...sama nie wiem czemu...bd musiala czeac,czekac,czekac i czekac...!:I ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to może
opowiedzcie w skrócie tę 3cią serię? chętnie przeczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliszka
oj duzo by mowic jedno pewne wiele sie dzieje oj wiele....morderstwo,nowe osoby,zanik pamięci...powroty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jak chcialabym zeby Gabi zeszla sie z Carlosem:P duzo sie wydarzy..bedzie dzidzius:) ale nie zdradze czyj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×